Persefonna
26.10.12,14:37
Ahojte,

prosím o (po)radu. Chcem si privyrobiť formou práce na doma.

Náplň práce je spracovanie reklamných dokumentov - opisovanie, rozmnožovanie a rozposielanie reklamných dokumentov.
Uhradiť sa má spočiatku administratívny poplatok= 15 EUR (zahŕňa registráciu v systéme/zaškolenie/moje reklamné dokumenty), v prípade rozhodnutia ukončiť prácu sa má tento na písomnú žiadosť mňa ako žiadateľa údajne v plnej výške vrátiť.

Pri tomto type práce sa však zjavne neuzatvára dohoda o vykonaní práce/ o pracovnej činnosti, podľa inštrukcií, ktoré som dostala. Nezdá sa teda, že by som mala mať istotu v podobe zmluvnej ochrany.
Navyše zárobok sa má pohybovať okolo 500 eur mesačne=>0,50EUR na jednu reklamnú stranu,a vzhľadom k pomerne vysokému zárobku za takúto činnosť neviem, či mám tomu veriť.

Máte vy nejaké osobné skúsenosti s prácou na doma? Ako ju hodnotíte? Poradili by ste mi "ísť do toho"? ;)
Ďakujem za akékoľvek rady/vyjadrenia.
Gabhus
26.10.12,13:51
Tak do toho nechoď - podľa mňa. Kamarátka si zháňala touto formou prácu, zaplatila 15 eur (neviem či to bol ten istý inzerát alebo podobný) a prišla jej ponuka na sprostredkovávanie nebankových pôžičiek, kde sa ručí nehnuteľnosťou - teda niekomu pôžičajú 3000 a ten dotyčný nakoniec príde o byt. Dokonca neviem, či je to ešte legálne.... Oni tí ľudia napíšu že reklamy, prepisovanie stď. a v skutočnosti je to pyramídová hra, pôžičky a podobné veci. Osobne neodporúčam:mad:
pepsikova
26.10.12,15:32
...citujem...opisovanie, rozmnožovanie a rozposielanie reklamných dokumentov.

..teda, okrem toho, že nič konkretne nemáš na papieri, vzniknú ti náklady, papier, tlačiareň, poštovné, prípadne roznáška...divné, nie?..het od toho!..
vulxy
26.10.12,16:07
keby si to sem dal pred 15-tymi rokmi tak sa nedivim ale uz sa o tom tolko povedalo-popisalo ze je to odrbavanie... sa cudujem ze tomu este niekdo veri:(.a mozno nemam pravdu...treba skusat mozno raz sa najde dobrak co nechce len poplatky ale nieco aj zaplati.
lujza.j
26.10.12,20:13
možno som to tu už niekde písala.... kolegynina mama doma robila tie ozdobné papierové tašky a kompletizovala tie želníčka k nar. a meninám....keš minimálna... porozťahované všade a aby stíhala tak ked chodia na víkend k rodičom tak všetci mame pomáhali robiť taštičky....
vulxy
26.10.12,20:29
aj ja som mal kolegynu ktora na nocnej furt šila rucne kozene topanky to uz tak 6 rokov dozadu,vraj je spokojna ked ma 800 korun na mesiac za 3-4 hod. denne.ruky mala ako ostravsky hornik:),som to skusal zo srandy ale reku radsej umriem od hladu...to bola makacka.....a teraz sa zaraba uz 500€ za plnenie obalok....
Bebe5
18.11.16,10:17
Ahoj, ja som zatiaľ spokojná s touto klikačkou, lepšie ako nič. Odporúčam :-) http://www.ermail.cz/link/maXJeXCJXYXje2mmXAelcc2Y7caC2JVc