pitru
27.10.12,07:19
Zdravim, mam takyto problem. V detskej izbe mam satelitny prijimac Deep 2011IR s dekodovacou kartou Skylink. Vsetky programi fungovali, lenze sme prijimac dali na kratky cas do obyvacky aj s kartou do ineho TV. Potom sa do obyvacky kupil novy prijimac a ten moj ostal asi 2 tyzdne nezapojeny. Vcera som so ho opat zapojil do mojej izby a nechce mi nacitat programy s dekodovacej karty (Markiza, Joj, a pod.) ostatne programi (volne) funguju. Kartu som vybral a znovu dal spat ale stale mi na TV pise ze program je kodovany. Neviete mi s tym poradit ?
arizona
27.10.12,06:58
Moze to byt dosledok toho, ze box bol bol dlhsie vypnuty.
Mam sice iny box,ale robi mi to tiez.

Rada od nasho technika. Zapnut Tv a box nastavit na program CT1. Nechat bezat, malo by to nabehnut same.Niekedy to "nabeovanie"moze trvat dlhsie...
truch
27.10.12,08:36
Mala som podobný problém, museli sme stiahnúť z netu nový soft na náš prijímač a už to ide bez porúch.
kuk aj do tejto témy:) http://www.porada.sk/t195118-p32-a-je-to-tu-poplatky-zavadza-aj-skylink.html#post2150204
Fero11
05.11.12,19:55
Najprv je potrebne cez menu prijimaca pozret na CI, alebo CA, alebo ako to tam je.
Tam sa da precitat do kedy su zapisy na karte.
Ak je datum starsi, tak zapis je neplatny a je potrebne pockat na dalsi zapis. Na zapis sa caka tak, ze sa necha zapnuty box na nejakom kanale, napr. CT2, STV2 a pod. az pokym zapis nedojde (zapisov je tam viac, podla toho co je na karte).
Ak zapisy dlho nechodia, tak mozu byt najcastejsie 2 problemy.
Prvy problem moze byt takzvany bloker, ktory sa da v boxe aktivovat, Ak je aktivovany, tak zapisy neprejdu a je potrebne bloker deaktivovat.
Druhy problem (to by som ani nenazval problem) je ten ze cez web skylinku je potrebne urobit reautorizaciu karty.
Po tom to by ti uz zapisy mali dojst