misko23
29.10.12,01:37
Zdravim Vas,

Nikdy som neveril,ze budem pisat na takychto portaloch.
Moj problem spociva v tom,ze mam nejake psychicke problemy.Panicke uzkosti,ani presne neviem co mi je.Liecim sa uz 8rokov a za tu dobu som si uzil svoje.Najhorsi je posledny rok.Bral som SEROXAT 7rokov bolo vsetko ok,posledny rok katastrofa.Doktor mi zmenil tab.na SERTRALIN ktory beriem na max.davku 200mg.Moj najvacsi problem je,ze ked pridem do tesca,alebo do nejakej haly,tak sa mi strasne zhorsi videnie,celkove vnimanie okolia absolutne neviem co sa deje.Moj doktor mi poriadne ani nepovie co mi je,tak chcem vyskusat niekoho ineho v BA.
Mate niekto skusenosti s tym zhorsenym vnimanim a videnim???Mam 33rokov,co si mam zivot uzivat tak sa doma trasem a bojim sa niekedy vyjst aj von,prechadza mi to az do agorafobie.

za kazdu radu budem vdacny.s pozdravom Michal
Valcake
29.10.12,00:46
Bohužiaľ ja ti neporadím, ale prečítal si tému: panicka porucha (http://www.porada.sk/t15978-panicka-porucha.html)
http://www.porada.sk/f73-zdravie.html
(http://www.porada.sk/f73-zdravie.html)..nájdeš tam všeličo aj pre seba..
prajem krásne pokojné, pohodové dníčky:):)..drž sa!
alaya1
29.10.12,06:49
Poslal ta uz psychiater na CT-cko? To uz mal davno urobit.
petermikuláš
29.10.12,09:39
píšete, aké lieky užívate a zároveň píšete, že neviete poriadne čo Vám je, tu niečo nesedí, ak Vám Váš psychiater nie je ochotný vysvetliť v čom spočívajú Vaše obtiaže tak ho zmeňte, nie je predsa možné aby ste sa liečili 8 rokov a neviete ani čo Vám je. Ďalšia vec na ktorú by som sa opýtal, kedy ste mali urobené posledné psychodiagnostické vyšetrenie, teda testové a prístrojové vyšetrenie u psychológa /resp. či ste ho mali vôbec niekedy robené/, ak nie tak znova je to nezvyčajný postup, lebo to by znamenalo, že nemáte ani poriadne stanovenú diagnózu, ďalšia vec, ktorú Vám tu spomenula už alaya1: ak máte problémy so zhoršeným videním, tak treba to takisto vyšetriť, či to náhodou nie je tzv. negatívny účinok z Vášho lieku.
Na tieto a mnohé iné otázky musíte najskôr získať odpoveď a potom sa pohnete ďalej. nemôžete užívať 8 rokov lieky a nevedieť čo Vám je.
misko23
30.10.12,18:07
Dakujem Vam....
Nikedy som neabsolvoval ziadne vysetrenie,na CT som bol.Uz som si zohnal novu psychiatricku,lebo to nieje mozne,aby mi bolo takto zle.Predtym som bral seroxat a vsetko bolo fajn.Posledny rok sa to zhorsilo,tak mi psychiater zmenil lieky.Teraz berem max.davku.No je to strasne,uplne som zmateny.Diagnozu mam nejaku uzkost,alebo panicku poruchu.
Tak ze asi tak.Nic druhe mi neostava,len dufat na lepsie casy
kaivorus
03.11.12,16:02
niekeda lekári nevedia zistiť príčinu a podstatu vzniku takýchto prejavov, vôbec sa mu nečudujem čo prežíva...
kaivorus
03.11.12,16:03
aj lekári sú v takomto položení človeka slabí, lieky tento stav nevyriešia, je potrebné sa vrátiť k prirodzenosti...
kaivorus
03.11.12,16:14
diagnóza, t.j. koniec pátrania,...
na diagnozu sa napíše liek, ak nezabere , tak sa skúša druhý, a takto to ide ďalej...
a tak sa potom mozgové centrá budú zatoxikovávať, až nastane niekde kolaps, a bude z toho možno aj apillepsia, alebo syndrom kŕčových pohybov, alebo.....
pre začiatok, vráť sa čo najskôr k nezakysľujúcej prirodzenej strave, strave plnej tráviacich enzýmov - zásadité, odtoxikovávajú celé telo cez krv, a následne ale treba očistiť mozog od príčiny - a tú treba zistiť.
Napísal som Ti v súkromnej správe, ako na to...
BXLmiami
03.11.12,16:28
A napísal si mu aj to,koľko ho to u Teba bude stáť?