brano g
29.10.12,16:45
dobry den,
prosim Vas mate niekto skusenost s oznamenim zlomyselneho volania na policii ? myslim, ci to pomohlo, resp. co policia spravi ked to oznamim (predvolaju tu osobu, resp. dokazu zablokovat to telefonne cislo? ). V mojom pripade, poznam tu osobu, je to ziarliva pani, ktora mi stale telefonuje a vulgarne nadava... dakujem brano
Mila123
29.10.12,15:46
a ešte si zabudol napísať, že čo si jej urobil/ neurobil.....:D
brano g
29.10.12,15:51
ani tak nejde a to co som jej urobil ( samozrejme, ze kazdy ma na to svoj nazor... , btw. je to taka milostna zapletka ako z priemernej tureckej telenovely... ). Ale urcite spor nechcem riesit tak, ze niekomu dokola telefonujem a nadavam mu do k. a p. ...
veronikasad
29.10.12,15:53
ani tak nejde a to co som jej urobil ( samozrejme, ze kazdy ma na to svoj nazor... , btw. je to taka milostna zapletka ako z priemernej tureckej telenovely... ). Ale urcite spor nechcem riesit tak, ze niekomu dokola telefonujem a nadavam mu do k. a p. ...
Ak vola len z jedného tlf. čísla, nie je jednoduchšie dať si zablokovať prijímanie hovorov, ako prípad riešiť na polícii ?
brano g
29.10.12,16:01
... to som samozrejme skusil ako prve, na moje prekvapkanie sa to u mobilnych operatorov neda spravit (t.j. zablokovat prijimanie hovorov z jedneho cisla) , kazdy mobilny operator, ta odkaze riesit to cez policiu...
veronikasad
29.10.12,16:06
... to som samozrejme skusil ako prve, na moje prekvapkanie sa to u mobilnych operatorov neda spravit (t.j. zablokovat prijimanie hovorov z jedneho cisla) , kazdy mobilny operator, ta odkaze riesit to cez policiu...
U mobilných operátorov som to neskúšala, ale na pevnej linke Slovak Telecomu pred pár rokmi sa to dalo.
buchač
29.10.12,16:42
dobry den,
prosim Vas mate niekto skusenost s oznamenim zlomyselneho volania na policii ? myslim, ci to pomohlo, resp. co policia spravi ked to oznamim (predvolaju tu osobu, resp. dokazu zablokovat to telefonne cislo? ). V mojom pripade, poznam tu osobu, je to ziarliva pani, ktora mi stale telefonuje a vulgarne nadava... dakujem brano

.......he he .......

Ty si nevieš rady dať ???
Nuž .....tak si amatér ......

1. Pravidelne volám spätne a " užil " by som si ju ...
2. Dám jej číslo kámošom ...nech si aj oni " užijú "...
3. Vo dne v noci ...volala by po pomoci ...
4. .....

...nadávky a iné invektívy by nemuseli absolútne odznieť ...


Nuž nie turecká telenovela by z toho bola , ale americká groteska....:---
lubko6394
30.10.12,06:47
.......he he .......

Ty si nevieš rady dať ???
Nuž .....tak si amatér ......

1. Pravidelne volám spätne a " užil " by som si ju ...
2. Dám jej číslo kámošom ...nech si aj oni " užijú "...
3. Vo dne v noci ...volala by po pomoci ...
4. .....

...nadávky a iné invektívy by nemuseli absolútne odznieť ...


Nuž nie turecká telenovela by z toho bola , ale americká groteska....:---

Riešenie to síce je, ale stojí peniaze. Naopak je asi lepšie - však nech sa baba vykecá a ešte by som tie hovory naťahoval. Je to vhodné aj na telefónnych dílerov - položím si mobil na stôl a nech si tliacha koľko len chce, veď volá za svoje.
pavol54
30.10.12,10:35
Riešenie to síce je, ale stojí peniaze. Naopak je asi lepšie - však nech sa baba vykecá a ešte by som tie hovory naťahoval. Je to vhodné aj na telefónnych dílerov - položím si mobil na stôl a nech si tliacha koľko len chce, veď volá za svoje.
ale keď ti chce niekto nutne zavolať tak sa nedovolá
lubko6394
30.10.12,10:55
ale keď ti chce niekto nutne zavolať tak sa nedovolá

Budem mať zmeškaný hovor, aspoň mne to mobil ukáže. Dnes akurát volal jeden že aké skúsenosti mám s akciovými trhmi z 0907 802 331... trápil sa asi minútu a vzdal to.
misoft
30.10.12,14:49
...ale to bude už jej problém....
command
30.10.12,17:19
Co takto skusit podat zlomyselny inzerat na jej cislo napr sex zadarmo alebo pomoc pri stavbe za sex a pani bude mat postarane o krasne telefonaty. Samozrejme treba s rozumom sa snazit podat inzeraty z nejakej free siete niekde na namesti alebo pod. :D
ACCNT
30.10.12,17:22
a androidovi telefon nedokaze blokovat len 1 cislo?
misoft
31.10.12,16:58