samulik
31.10.12,20:24
Dôvod: v účte poistenca sa nenachadza žiaden záznam o absolvovaní rehabilitačnej starostlivosti. Vie mi niekto poradiť či ma na to VZP právo? :mad:
ivka70
31.10.12,19:52
Tak asi ma, ked ti to zamietli.
Zacni teda u lekara ziadostou o rehabilitaciu .... po jej absolvovani mozes poziadat o kupelnu liecbu opat.
Preco vlastne nevyuzivate aj rehabilitacie?
martuli
01.11.12,07:37
Tak toto je sila, čo už tie poisťovne nechcú. U dospelých s diagnózou dystrofie stačí 2x do roka návšteva u neurológa /tj. "liečim sa"/. k tomu kardiologické vyšetrenie. Viem si živo predstaviť rehabilitačnú liečbu s dieťaťom dystrofikom ambulantnou formou... Dosť je unavené zo školy a potom ešte na rehabku... Krásne si to poisťovňa vymyslela. Doporučujem sa v tomto prípade skontaktovať s www.omdvsr.sk Určite v tomto najlepšie poradia.
samulik
02.11.12,10:53
Prečo nevyuživame rehabilitáciu - teda preto lebo u nás v okrese nie je rehabilitačný pracovník, ktorý by vedel také deti zrehabilitovať, a zaroveň mal aj zmluvu s poisťovňou, ako mi povedal môj pediater je jeden ale musim zaplatiť 15,00 EUR za hod. a nema zmluvu takže sa to ani neprejaví v účte poistenca a opäť je poisťovňa na koni lebo nema zaznam a ja sa do kúpeľov so synom nedostanem.
BXLmiami
02.11.12,12:59
Prečo nevyuživame rehabilitáciu - teda preto lebo u nás v okrese nie je rehabilitačný pracovník, ktorý by vedel také deti zrehabilitovať, a zaroveň mal aj zmluvu s poisťovňou, ako mi povedal môj pediater je jeden ale musim zaplatiť 15,00 EUR za hod. a nema zmluvu takže sa to ani neprejaví v účte poistenca a opäť je poisťovňa na koni lebo nema zaznam a ja sa do kúpeľov so synom nedostanem.
Správny postup je sadnuť za stôl,papier,pero a doporučený dopis-nie telefon,nie mail ale doporučený dopis-s otázkou kde na ich učet môžeš absolvovať rehabilitácie s dieťaťom.Sú ti ich totižto povinní zabezpečiť a ty im nedaj pokoj.