erika76
02.11.12,17:39
pred mesiacom som mala nehodu,spadla som z bicykla, mala som slaby otras mozgu a zlomenu klucnu kost.mam vrodenu trombofiliu.8 x mi lekarka pichala injekcie almiral 75 mg + diazepan /aulin/ . momentalne mi od bolesti dali ine lieky katadolon 3x 1 a tralgit. almiral a aulin som mala na posledy tento pondelok, t.j. pred4 dnami. vymenila som lekara, ktory mi vymenil otrezu, nakolko predchadzajuci lekar skonstatoval, ze mam kost zhojenu, ale novy lekar tvrdi ze je zrastena krivo a vymenil mi teda ortezu v tvare lezatej osmicky,ktoru mam stiahnutu na pevno 3 dni na chrbte ako ruksak. dva dni citim postupne tuhnutie ruky, ramena, dnes aj aj predlaktia ako aj ruky a zily na prednej casti ruky az k prstom, na tej kde doslo k urazu. moze to suvisiet s ortezou alebo s liekami pripadne mojou vrodenou trombofiliou? mam vyhladat pomoc alebo je to normalne v suvislosti s liecbou a nosenim stihanutej ortezy? dnes rano na kontrole sa mi totiz lekar aj pytal, ci nemam krce v ruke? neviem ci su to krce ale citim, ze mi tuhne krv vzilach..az na prednej strane ruky to boli a vystupuje? dakujem.erika