katka122445
04.11.12,16:22
Dobry den,

chcela by som vediet vase napady. Na stenu v byte chcem obkreslit viac krat za sebou priatelovu siluetu ( vysledok taku harmonikovy). No po prvom pokuse a zisteni, ze priatel nieje 2D :D sa zamyslam ako to spravit, aby postava nevyzerala tak neforemne, kedze staci aby sa trochu zmenil uhol ceruzky... Napadla ma sablona cloveka napr. kartonova, ktora ale tiez vyjde rovnako neforemne, keby som ju mala robit ja ceruzkou. Nemate nejake napady? A plus nechcem do toho dat vela peniazkov...Dakujem vopred za ulahcenie :))
lujza.j
04.11.12,15:54
wagner
04.11.12,20:14
Dobry den,

chcela by som vediet vase napady. Na stenu v byte chcem obkreslit viac krat za sebou priatelovu siluetu ( vysledok taku harmonikovy). No po prvom pokuse a zisteni, ze priatel nieje 2D :D sa zamyslam ako to spravit, aby postava nevyzerala tak neforemne, kedze staci aby sa trochu zmenil uhol ceruzky... Napadla ma sablona cloveka napr. kartonova, ktora ale tiez vyjde rovnako neforemne, keby som ju mala robit ja ceruzkou. Nemate nejake napady? A plus nechcem do toho dat vela peniazkov...Dakujem vopred za ulahcenie :))
mimotemy A čo keď vymeníš priateľa? Potom budeš premaľovávať alebo?
lujza.j
04.11.12,20:23
to som jej nechcela písať...:)
katka122445
05.11.12,14:34
mimotemy A čo keď vymeníš priateľa? Potom budeš premaľovávať alebo?

Hahah...mile, ale prave si mame na ceste mimco, takze takto nerozmyslam :) myslim, ze este chvilocku bude jeho silueta aktualna :D
Nella_2
05.11.12,14:38
Dobry den,

chcela by som vediet vase napady. Na stenu v byte chcem obkreslit viac krat za sebou priatelovu siluetu ( vysledok taku harmonikovy). No po prvom pokuse a zisteni, ze priatel nieje 2D :D sa zamyslam ako to spravit, aby postava nevyzerala tak neforemne, kedze staci aby sa trochu zmenil uhol ceruzky... Napadla ma sablona cloveka napr. kartonova, ktora ale tiez vyjde rovnako neforemne, keby som ju mala robit ja ceruzkou. Nemate nejake napady? A plus nechcem do toho dat vela peniazkov...Dakujem vopred za ulahcenie :))
A má to byť pre priateľa prekvapko alebo môže o tom vedieť? Lebo ak to nie je prekvapenie, tak by som to skúsila preniesť cez jeho tieň, že by urobil nejakú pózu, nastavíte šikovne lampu tak, aby na stene vznikol jeho tieň v dostatočnej veľkosti.
katka122445
05.11.12,14:48
Ano, to nas tiez napadlo. Ale tien je tiez dost nestali. No zatim asi najlepsia volba vsak :)
Nella_2
05.11.12,14:56
alebo nech si ľahne na nejaký baliaci papier na zemi - vytvaruj ho do takej polohy, akú si predstavuješ, obkresli, vystrihni a prenes na stenu...
katka122445
05.11.12,15:09
alebo nech si ľahne na nejaký baliaci papier na zemi - vytvaruj ho do takej polohy, akú si predstavuješ, obkresli, vystrihni a prenes na stenu...

Niesom si ista ci rozumiem. Ako vytvarovat ?
Nella_2
05.11.12,15:20
no - položiť mu ruky a nohy tak, aby to vyzeralo tak, ako chcete - či to má byť akože bežiaci človek, alebo kráčajúci (keď leží na zemi, tak musíte tie nohy aj ruky upraviť tak, aby to ozaj vyzeralo, že napr. kráča)... neviem, či som to zrozumiteľne napísala :)
katka122445
05.11.12,15:23
Jasne jasne, tomu rozumiem :) nastavit postavu. Len mam problem s tym obkreslenim. To, co som pisala v otazke, zmenis trochu uhol ceruzky a hlava vyzera ako mimozemstanska :D
Anik
05.11.12,16:27
veľmi sa ospravedlňujem a držím Ti palčeky, aby Ti to s ním vyšlo, ale vcelku si ma pobavila, -zvykne sa hovorievať, že Tvoje starosti na moju hlavu - vieš čo radšej nie. To je Tvoj nápad, alebo on je taký samoľúby?
ešte raz sorry
katka122445
05.11.12,16:44
Anik asi sa nerozumieme :) je jedno koho silueta...neide tam o partnera, proste obrys cloveka. Nic viac, nic menej. Moj napad. Ale samozrejme to nieje konecna vizia :)