bonita
09.11.12,17:26
SWEET ART s.r.o. 4 the RESCUEl ife assistance. Dcerin priatel tam ma v januari nastupit, predtym ma absolvovat par kurzov / skoleni/ , prvy v sume 150 eur si ma platit sam, zvysne mu vraj plati zamestnavatel.

Ide vraj o prevazanie pacientov, ma robit 12 tky, teda nevie ci napr. v noci bude jazdit v kuse alebo ako.

Ma mat plat 550 netto, pracovny tyzden 37,5 hod. a pripadne mu moze byt aj vyplatena odmena. Teda nemusi. Ked je v zmluve ze lad 550 netto, malo by to znamenat, ze v to je mimo nadcasov a mimo nocnych priplatkov, ze?Lebo ten prac. tyzden 37,5 sa mi zda ze je taky, ked zamestnavatel nemusi zaplatit min. mzdu. A myslela som si, ze plat sa na zmluve uvadza brutto.

Ak niekto tam uz robil, ci vie a je praca soferov sanitiek, napisete sem, prosim?

Uctovnici mozno vedia objasnit ten pocet prac. hodin.
Dakujem moc.

Cas na zistovanie mame len do pondelka, ked musi ist vyplatit ten prvy kurz.
viktorviktor
09.11.12,19:08
kým sa niekto najde čo ich pozná, keď tam zaťko bol a hovoril so sanitkármi prípadne ich videl a nemá prácu, asi "veľa riskovať" nebude, inak by som im nedal ani cent, platiť dopredu, alebo školenie bude až v pracovnom pomere, či pred?
kopretinka
09.11.12,19:29
seriózny zamestnávateľ školí svojich zamestnancov v pracovnom čase a na svoje náklady.
37,5 hod. je normálny prac.úväzok. (týždenný).