rado3105
13.11.12,18:44
Clovek by si povedal ze co je z Nemecka je kvalitne. Lenze toto neplati o potravinach. V Nemecku plati pravidlo, ze to kvalitne sa nechava doma a odpad sa posiela na vychod. A naopak to kvalitne sa kupuje z vychodnych krajin.
Asi vsetky obchodne retazce a velkoobchody dovazaju toto maso z Nemecka. A fiskusy, ktory chcu aby sa maso oznacilo ze je slovenske, dovezu z Nemecka polky, v SR spracuju a predavaju ako made in Slovakia.
Pravdepodobne tu viedla kampan namierena proti polskym vyrobkom. Aby sme odpad dovazali z Nemecka. Zaujimave je ze maso dovezene z Nemecka je asi polovicna cena dovezeneho z Polska. A ako si spominam na aferu sialenych krav, kedy sa davala kostenna mucka kravam cim sa prenasali prionozy bola v krajinach BENELUXu.
Potom sa cudujeme ze su rozne alergie, rodia sa postihnute deti, autoimunitne ochorenia, dozivame sa v zdravi o 20 rokov menej ako v minulosti(ps. nepliest si so strednou dlzkou zivota).
Takze kto moze chovajte a pestujte doma, ak chcete byt zdravi a ma zdrave deti, rodiny...
xtriadax
13.11.12,18:24
to si až teraz na to prišiel? :D
rado3105
13.11.12,21:06
veril som ze sa co to u nas vyraba a chova...len ze moje zistenia ukazuju ze vsetko dobre co sa tu vyrobi sa preda nazapad...my tu dovazame odpad. A ten odpad je vacsi ako maso z polska. Takze je to smutne.....