niella
13.11.12,20:44
Mám azúrovomodrú osušku, ešte nepoužívanú, a teraz som si všimla, že je na nej štítok : 3x oddelene prať. Zrejme, aby sa tá farba "vyprala". Nemám však toľko prádla, podobnej farby alebo inej, aby som neľutovala, že sa mi pri praní s osuškou zafarbí. Periem ju zatiaľ len ručne, ale zakaždým púšťa toľko farby, že hrúza ! Prosím vás, neviete, čo by pomohlo, aby už konečne toľko nepúšťala? Rozmýšľala som, že ju vyvarím v hrnci na plyne,(príp. s niečím, čo chcem, aby sa mi takto zafarbilo :)), ale nechce sa mi zbytočne experimentovať... Máte nejaký nápad? Vopred vďaka.
Rozalka
13.11.12,20:03
akej farby je? však ju oper s tmavšími, ktoré nepúšťajú.
wagner
13.11.12,21:41
Na to Ti nepomôže nič. Takú osušku som mala aj ja. Tiež som ju právala v rukách pokiaľ som sa nenaštvala a milú osušku som premiestnila do šopy. Používam ju na stolček pod zadok, aby ma nechladil. Neperiem ju, tam mi neprekáža jej "čistota".
branislavp
10.12.12,01:20
Mám azúrovomodrú osušku, ešte nepoužívanú, a teraz som si všimla, že je na nej štítok : 3x oddelene prať. Zrejme, aby sa tá farba "vyprala". Nemám však toľko prádla, podobnej farby alebo inej, aby som neľutovala, že sa mi pri praní s osuškou zafarbí. Periem ju zatiaľ len ručne, ale zakaždým púšťa toľko farby, že hrúza ! Prosím vás, neviete, čo by pomohlo, aby už konečne toľko nepúšťala? Rozmýšľala som, že ju vyvarím v hrnci na plyne,(príp. s niečím, čo chcem, aby sa mi takto zafarbilo :)), ale nechce sa mi zbytočne experimentovať... Máte nejaký nápad? Vopred vďaka.
Takúto vec by som rozhodne nepoužívala. Je to totálny nepodarok, ......že pri praní osuška farbí vodu. A čo potom pri utieraní osprchovaného tela? Skús pri praní pridať ocot.
Valcake
10.12.12,11:31
Mám azúrovomodrú osušku,..v texte
misoft
10.12.12,14:36
Žeby tam bola farba-emigrant? Stále sa pokúša o emigráciu z osušky?