Lea74
18.11.12,13:58
Dobry den. Mam novy stroj na pecenie a potrebovala by som pomoc pri peceni oplatok neviem ako dosiahnut aby boli oplatky pekne svetle a nie do hneda. Neviem ci robim chybu pri peceni alebo mam zly recept. Skusala som aj znizit teplotu na pristroji ale stale to nie je ono. Budem vdacna za kazdu radu.
lujza.j
18.11.12,13:03
Lea74
18.11.12,13:29
Vdaka, temy som predtym prezrela ale nenasla som sposob pecenia len kopu receptov:)
lujza.j
18.11.12,13:38
Vdaka, temy som predtym prezrela ale nenasla som sposob pecenia len kopu receptov:)
no tam potom už len treba počkať kým sa tu objavia nejaký oplatkári;)
KoxXxo
18.11.12,14:44
Bolo by dobre ich vidieť.
vema
19.11.12,08:48
Ja pečiem oplátky už roky, ale nikdy som nerozmýšlala či sú bledé, alebo tmavšie. Pekávala som volakedy aj na predaj, ale každy chcel radšej prepečené, trochu tmavšie, ako biele. Aj škorice dávam dosť, tá tiež trochu zafarbí. Kúpené oplatky v obchode sú práve biele, vyzerajú ako by neboli dosť upečené a náím nikdy nechutili. Moje oplátky sú bledunko hnedé. Keď mi chladne stroj, tak vtedy sú úplne bledé a už zapínam. Nemáme termostat, ale nevadí nám to.
olio
19.11.12,14:25
Tak ako všetko, aj piecť oplátky sa treba naučiť... Chce to trpezlivosť a musíš to dostať pod kožu.

Musíš si vedieť presne zarobiť a nariediť cesto, nechať ho dobre odstáť, vedieť nahriať oplatkovač a hlavne chytiť jeden rytmus a stále rovnakým tempom piecť, rovnakým tempom otvárať a zatvárať stroj. Ak robíš trubičky, tie musia byť jemne do hneda a chutiť jemne karamelovo. Ale oplatky, čo sa jedia pred večerou s medom by mali byť bledé. Je to dané aj samotným receptom na cesto a koľko obsahuje cukru (sladšie skôr hnednú).

Osobne už niekoľko rokov pečiem oplatky, ale aj tak sa mi bežne stáva, že prvé oplatky (niekedy ich je aj 10) sa mi nepodaria, kým si celý proces "naladím".

Prajem veľa trpezlivosti.