jankohrach
23.11.12,20:18
Ahojte,
prosim o každu radu šikovnych a veci znalich...Je vyhodne kupiť škrydlu teraz,keď dodavateľ ponúka "dobru cenu" a nechať ju na stavbe prezimovať,alebo kupiť na jar??? Ponuka sa už nemusi opakovať...
Ďakujem za každy postreh..
lalovic
23.11.12,19:26
Ahojte,
prosim o každu radu šikovnych a veci znalich...Je vyhodne kupiť škrydlu teraz,keď dodavateľ ponúka "dobru cenu" a nechať ju na stavbe prezimovať,alebo kupiť na jar??? Ponuka sa už nemusi opakovať...
Ďakujem za každy postreh..

Porovnaj "dobru cenu" teraz a normalnu na jar.
sabikeuk
23.11.12,19:41
Tiez som sa rozhodoval, teraz bola 45% zlava, tak som kupil teraz,nikto nevie co bude na jar.
220870
23.11.12,19:49
Škridla je najlacnejšia na jeseň.Ak máte bubáky tak určite kupujte teraz.Pozor na doplnky atd na to sa zľavy väčšinou nedávajú tak je jedno či to kúpite teraz alebo na jar.
ilom
23.11.12,21:23
Tiež som kúpil teraz. Krytine je v podstate jedno kde na ňu prší.
lalovic
23.11.12,21:26
Škridla je najlacnejšia na jeseň.Ak máte bubáky tak určite kupujte teraz.Pozor na doplnky atd na to sa zľavy väčšinou nedávajú tak je jedno či to kúpite teraz alebo na jar.

Ak niekto stavia dom, mohol by vediet aspon tolko o stavebnictve, ze v zime sa zvonku na stavbách nepracuje (teda ani pokryvaci ) , ale vyroba pre stavebnictvo bezi prakticky cely rok.
marleau
24.11.12,06:31
Ak niekto stavia dom, mohol by vediet aspon tolko o stavebnictve, ze v zime sa zvonku na stavbách nepracuje (teda ani pokryvaci ) , ale vyroba pre stavebnictvo bezi prakticky cely rok.
A predstav si,že nemáš pravdu.Spoza stola sa to tak zdá.Iba zdá.
220870
24.11.12,06:33
Ak niekto stavia dom, mohol by vediet aspon tolko o stavebnictve, ze v zime sa zvonku na stavbách nepracuje (teda ani pokryvači ) , ale vyroba pre stavebnictvo bezi prakticky cely rok.
Ak sa niekto stavebníctvu nerozumie ,mal by diskutovať na stránkach Nového Času a nie v odborných diskusiách.Tesári a pokrývači, pracujú po celý rok,s malými obmedzeniami aj cez zimu.To isté platí aj pre ostatné stavebné profesie.V stavebníctve pracujem 24 rokov, ale si nepamätám ,že by som si celú zimu kdesi podaromnici guleválal.
marleau
24.11.12,06:38
Ja som v Rusku robil na stavbe pri -28°C,v Nemecku musí byť sakrazima,aby sa práce čo i len prerušili.
marleau
24.11.12,20:15
Treba ísť tesne pred Vianocami,keď majú najmenšie obraty,vtedy sa dá dohodnúť dobrá cena.
marleau
24.11.12,20:17
Ak sa niekto stavebníctvu nerozumie ,mal by diskutovať na stránkach Nového Času a nie v odborných diskusiách.Tesári a pokrývači, pracujú po celý rok,s malými obmedzeniami aj cez zimu.To isté platí aj pre ostatné stavebné profesie.V stavebníctve pracujem 24 rokov, ale si nepamätám ,že by som si celú zimu kdesi podaromnici guleválal.
Na stránkach Nového času debatujú ľudia,ktorí sa nerozumejú ničomu,nemajú svoj názor a majú vymyté mozgy médiami.
Lukratt
25.11.12,19:53
Každý snaží zakryť stavbu na zimu - tým pádom by mala byť za ceníkovú cenu. Nie je dôvod v tomto období znížiť cenu - že sú Vianoce... Ja by som tú krytinu aj tak kúpil teraz, lebo ktovie, čo bude na rok.
marleau
26.11.12,06:26
Ja som to myslel tak,že týždeň pred Vianocami,akože nemusíte,ale len chcete,nech sú tlačení ju oni teraz predať,keď vy nie ste tlačený ju teraz kúpiť.
day
26.11.12,07:26
ked nie je super akcia na prislusenstvo tak nie je dovod na kupu
Ferdosondo
26.11.12,09:18
Stavebniny v tomto období, keď sa najviac pokrýva nemajú ochotu príliš zľavovať. Tak ako píše Marleau týždeň pred vianocami, alebo ešte lepšie v januári. V marci väčšinou menia cenníky- ktovieprečo väčšinou hore.
oondrejj
12.12.12,19:51
podľa mňa teraz v zime, keď nikto nie je ochotný otvárať svoje strechy, budú predajcovia strešnej krytiny pokrývať svoje nedosiahnuté zisky rôznými zľavami. Podľa mňa sa oplatí investovať tearz do nej. Však so skladovaním strešnej krytiny nie je asi žiaden problém. Myslím že jednu zimu v pohode zvládne. Konieckoncov ved celý život je vonku vystavovaná snehu a dažďu.