kremienok
24.11.12,22:12
Ahojte, hrozne ma niekedy irituje, ak mi niekto ako sa hovori "dycha na krk" stoji v tesnej blizkosti a pohlad, ze trochu odstup,nechape. Chcela by som zareagovat nie podrazdene, ale skor vtipne. Mate nejake napady, ako to riesite vy? :) Dakujem
Indeed
24.11.12,21:19
PRERUŠIŤ to čo robím ,

a spýtať sa dotyčného,čo ho zaujalo.
buchač
24.11.12,21:22
Ahojte, hrozne ma niekedy irituje, ak mi niekto ako sa hovori "dycha na krk" stoji v tesnej blizkosti a pohlad, ze trochu odstup,nechape. Chcela by som zareagovat nie podrazdene, ale skor vtipne. Mate nejake napady, ako to riesite vy? :) Dakujem

Mne sa raz na pošte stalo , že jeden maník za mnou ( tesne ) furt poťahoval sopeľ do nosa ...
Nuž ...ponúkol som mu širokým gestom vreckovku ...spôsobom ale takým , že celá pošta sa usmevkovala ...

Alebo otázkou

...." čo čumíte/š ...?....nemáš na rožok/ chleba ...?..."
Zvyčajne zaberie ...
Ice dive
24.11.12,21:22
čo takto sa dobre natiahnuť... nie je nič dobré ako si prudkým pohybom pretiahnuť stuhnuté kosti... a potom už len ježiš prepáčte, čo nekričíte, že stojíte za mnou... no sprav to 2-3 krát a každý si bude potom udržovať odstup...
marleau
24.11.12,21:23
Kľudne mu "šprihnúť" do očí,že je Vám to nepríjemné.
kremienok
24.11.12,21:25
predstavila som si to, a vyvolalo mi to usmev na tvari :) a hlavne ten prudky pohyb :))
kremienok
24.11.12,21:26
tak ten podtahujuci nos...i ja ponukam vreckovky, no niekedy to nepomaha, "otrasu sa" a podtahuju opat
buchač
24.11.12,21:30
Mám aj iné príhody ...ibaže to by bolo na dlhšie písanie a aj tak by to nevyznelo , ako by malo...

Jednoduchšie povedané , vždy sa prispôsobujem situáciám a aj ľuďom v nich ...
Nie na každého platí rovnaký meter ...
lujza.j
24.11.12,21:44
Mám aj iné príhody ...ibaže to by bolo na dlhšie písanie a aj tak by to nevyznelo , ako by malo...

Jednoduchšie povedané , vždy sa prispôsobujem situáciám a aj ľuďom v nich ...
Nie na každého platí rovnaký meter ...

na cudzieho mi niekedy stačí, že sa hnusno kuknem s čím nemám problém:D ked má komentár ...." prepáčte na chrbát by sme mi nechceli vypliesť"
a osoba s ktorou sa poznám a vadí mi "dýchanie na chrbát" poviem nech mi nelezie do mojej intímnej zóny....alebo proste nech mi nelezie do mojej zóny:D
marleau
24.11.12,21:49
Mne sa raz na pošte stalo , že jeden maník za mnou ( tesne ) furt poťahoval sopeľ do nosa ...
Nuž ...ponúkol som mu širokým gestom vreckovku ...spôsobom ale takým , že celá pošta sa usmevkovala ...

Alebo otázkou

...." čo čumíte/š ...?....nemáš na rožok/ chleba ...?..."
Zvyčajne zaberie ...

Ja by som mu ponúkol svoj sopeľ,či nechce aj ten potiahnuť....
buchač
24.11.12,21:50
čo takto sa dobre natiahnuť... nie je nič dobré ako si prudkým pohybom pretiahnuť stuhnuté kosti..no sprav to 2-3 krát a každý si bude potom udržovať odstup...

....hehehehehe.....aj to sa už stalo...na chalupe , keď som z auta vystúpil ...a devina na opasku ....

Nejak sa to rýchlo roznieslo po obci ....že mafián ...čo už , vykosený som , postava tiež nie útla .....:---
kremienok
24.11.12,21:50
:-D :-D