zelenydom
27.11.12,20:28
Idem si jedno rano takto do roboty a na zastavke autobusu zrazu pocit akoby mi nieco padlo do oka. Snazim sa to 'vyzmurkat', vyzmolit...nic nepomaha. Pridem do roboty, kukam do zrkadla, idem si oko vyocit, ale ziadne teliesko, spinku nevidim. Ocne bielko mi pocas dna scervenalo, zrejme aj od casteho pretierania, kedze ten pocit 'cohosi' v oku neodchadza. Ine symptomy nie su. Ziadne slzenie nadmerne, ziadne napuchnutie, len cervene bielko a pocit cohosi v oku pri zmurkani pri zmurkani.
Treba doktora? Mozem pouzit nejake kvapky na ukludnenie toho pocitu?
Vdaka
lujza.j
27.11.12,19:30
šup očnému.....
ivka70
27.11.12,19:34
Skus skor mast, ocnu.
Opthalmo-Azulen kupis aj bez predpisu a je na dezinfekciu a mal by skludnit oko.
wagner
27.11.12,19:35
Idem si jedno rano takto do roboty a na zastavke autobusu zrazu pocit akoby mi nieco padlo do oka. Snazim sa to 'vyzmurkat', vyzmolit...nic nepomaha. Pridem do roboty, kukam do zrkadla, idem si oko vyocit, ale ziadne teliesko, spinku nevidim. Ocne bielko mi pocas dna scervenalo, zrejme aj od casteho pretierania, kedze ten pocit 'cohosi' v oku neodchadza. Ine symptomy nie su. Ziadne slzenie nadmerne, ziadne napuchnutie, len cervene bielko a pocit cohosi v oku pri zmurkani pri zmurkani.
Treba doktora? Mozem pouzit nejake kvapky na ukludnenie toho pocitu?
Vdaka

Kedysi dávno sa to stalo aj mne.Ale ja som hneď išla očnej - zobrala ma hneď bez čakania. Je to akože "úraz" a to berú hneď. Oko pod mikroskop, zväčšila to neviem koľkokrát, až našla malú sadzu :confused: Vybrala a bolo po probléme. Takže šup k očnému.
lujza.j
27.11.12,19:36
buchač
27.11.12,19:39
Treba doktora? Mozem pouzit nejake kvapky na ukludnenie toho pocitu?
Vdaka

...šak skús hrdzavý klinec ...možno postačí aj 100-ka.......................sorrýýýý......:---
lujza.j
27.11.12,19:43
Peggynka
27.11.12,20:43
K očnému veru treba,môže to byť syndróm suchého oka a na to predpisujú kvapky-umelé slzy.A možno ti aj kontrola u očného prospeje,zrak si treba vážiť.
Peggynka
27.11.12,20:50
K očnému veru treba,môže to byť syndróm suchého oka a na to predpisujú kvapky-umelé slzy.A možno ti aj kontrola u očného prospeje,zrak si treba vážiť.
zelenydom
02.12.12,09:10
Dakujem za rady. Zrejme to bola infekcia, lebo na druhy den sa to zacalo prenasat aj na druhe oko. K ocnemu som sa sice nedostal, pretoze to stihlo odist skor. Mozno pomohla aj antibioticka mast na oci a kvapky. Ak sa mi to vrati, ocny to isti na 100%