kisko@inmail.sk
29.11.12,06:32
Dobrý deň,kto hradí poplatok u lekára za vystavenie potvrdenia že som schopný viesť služobné vozidlá? Toto potvrdenie potrebujem pred skúškami každými.
Zamestnanec,alebo zamestnávateľ? Som Hasič.Ďakujem
Braňo
29.11.12,06:27
Zaplatíš ho Ty osobne u lekára a zamestnávateľ Ti ho následne preplatí.
Paula
29.11.12,08:48
kisko@inmail.sk
29.11.12,10:35
Ide mi o to,že minulý rok začal vyberať lekár ktorého mi určil služobný úrad,poplatok za potvrdenie na nastup na rekondičnýpobyt.Požiadal som osobný úrad nech mi to preplatí-nakoľko náklady s RK hradí služobný úrad.
Teraz som bol na školení a testoch kôli vedeniu služobných vozidiel.Potvrdenie ktoré musí potvrdiť lekár,ako aj žiadosť ktorú musí podpísať nadriadený som napriek upozorňovaniu dostal až na skúškach.Po tomto dni som už v službe nebol,mám dovolenku a údajne mi hrozí disciplinárka,nakoľko bez tohoto potvrdenia nemôžem jazdiť.
Necítim sa však vinný nakoľko som vopred upozorňoval nadriadených že nemám potrebné dokumenty,keď som ich dostal,po službe som išiel domov a trvá mi dovolenka,bývam 100KM od miesta pracoviska.
Chcem byť pripravený keď prídem do služby.
Ešte ak sa nájde niekto čo by poradil-musím ísť cez voľno potvrdiť tlačivo lekárovi,alebo mi to musí umožniť zamestnávateľ počas služby?
Ďakujem za už poslané príspevky aj za Ďaľšie