fransisek-78
29.11.12,22:49
Chcel som upozornit na jednu, nie celkom prijemnu skusenost so SLSP. Okrem toho si myslim ze ich jednanie je urcite na hrane... ak nie "za" ale k veci:
Pred par rokmi som mal u nich studentsky ucet zaradmo, k tomu som mal aj IB. Po skonceni skoly som tento ucet zrusil, vratil im platobnu kartu a dovi/dopo...
Lenze tento rok sa veci vyvinuli tak, ze som si u nich ucet opat otvoril. Zo zaciatku som mal zaujem len o taky detail - nech mi pride vypis uctu emailom. Pani mi vytlacila "pristupove udaje na IB" zo slovami ze IB mat nebudem, ale to si takto musim nastavit a emailom mi to chodit bude. Lenze s tymito pristupovymi udajmi som sa nikde nedostal...
Po niekolkominutovom telefonate a osobnej navsteve pobocky som zistil, ze som dostal zle pristupove udaje - ze vraj clovek u nich dostane pristup k IB len raz za zivot a ten sa nemeni :eek:
Tak som si povedal ze kaslem na to....jednoducho som to neriesil a nepouzil....

Akurat ze nedavno mi ponukli "extra mega balik" kde budem mat aj IB, tak som suhlasil. Upozornil som na problemy ktore som mal v minulosti a cakal som ze sa situacia nezopakuje.... ale kdeze.... opat ma to stalo kopec casu - telefonaty, navsteva pobocky a dozvedel som sa, ze ja mam pouzit na prihlasenie sa do IB aj heslo spred X rokov, ale pani bola natolko mila ze ona mi heslo za 1 EURO vygenerovala nanovo

Vybavovanim tejto srandy som suhrnne zabil 1 den. Prisiel som do styku asi s cca 7 (ratam aj telefonistov aj to, ze pracovnicka si v 2 priapdoch zavolala na pomoc kolegynu) roznymi pracovnikmi SLSP a az 8. tusil co treba robit.

PONAUCENIE: Ked rusite ucet v SLSP, nechajte si prihlasovacie udaje k IB (aj grid kartu), nemozete vediet ako sa vam o 30 rokov zide.
kopretinka
29.11.12,21:59
:eek::eek::eek: to fakt?? nemám slov.........
.....ja keď som sa vydala,tak som bola nahlásiť zmenu mena,a vraj to sa nedá,to sa musí zrušiť účet a založiť nový,proste žiadna zmena,ale úplne nový človek pre nich.Vtedy som IB ešte nemala,tak to by ma zaujímalo,či by mi dali nové heslo,to si musím vyzistiť :rolleyes: Samozrejme so zrušením účtu sa zrušili aj všetky trvalé príkazy a ja som sa nestačila diviť,keď mi začali chodiť upomienky,že som nezaplatila byt,telefón,elektrinu,poistky......teta za prepážkou mi nepovedala,že si musím zadať na novo všetky príkazy,načo aj,že?:confused:
Paula
29.11.12,23:07
:eek::eek::eek: to fakt?? nemám slov.........
.....ja keď som sa vydala,tak som bola nahlásiť zmenu mena,a vraj to sa nedá,to sa musí zrušiť účet a založiť nový,proste žiadna zmena,ale úplne nový človek pre nich.Vtedy som IB ešte nemala,tak to by ma zaujímalo,či by mi dali nové heslo,to si musím vyzistiť :rolleyes: Samozrejme so zrušením účtu sa zrušili aj všetky trvalé príkazy a ja som sa nestačila diviť,keď mi začali chodiť upomienky,že som nezaplatila byt,telefón,elektrinu,poistky......teta za prepážkou mi nepovedala,že si musím zadať na novo všetky príkazy,načo aj,že?:confused:


To s tetou myslíš vážne ?;)
kopretinka
30.11.12,08:37
To s tetou myslíš vážne ?;)
ujovia u nás v banke nepracujú
fransisek-78
02.12.12,08:24
ano, fakt - taku bujnu fantaziu aby som si toto vymyslel nemam :D