Jarka1910
30.11.12,21:10
Prosím vás,vie mi niekto poradiť čisté ubytovanie v Prešove v blískostinemocnice (hotel,penzion...) do 30€os/noc ? Potrebujem 1-lôžkovú izbu na 2 noci. Som z okresu PD a v Prešovskej nemocnici mám chorú dceru... Ďakujem
alaya1
30.11.12,20:13
Jarka, nemozete byt s nou v nemocnici na nadstandartnej izbe? V blzkosti toho vela nie je...
alaya1
30.11.12,20:24
Toto je asi jedno z najblizsich
http://www.penzion-in.sk/kontakt.htm
buchač
30.11.12,20:30
Prosím vás,vie mi niekto poradiť čisté ubytovanie v Prešove v blískostinemocnice (hotel,penzion...) do 30€os/noc ? Potrebujem 1-lôžkovú izbu na 2 noci. Som z okresu PD a v Prešovskej nemocnici mám chorú dceru... Ďakujem
Najbližšie je Penzion Gubernator ...

http://www.penziongubernator.sk/penzion.html

Aj cena je normál ....nie síce DO 30 € , ale lacnejšie určite nič nezoženieš .....


Cenník

Jednoposteľová izba

Penzión poskytuje ubytovanie v jedno a dvoj posteľových izbách, zariadených v rustikálnom štýle, vybavených sprchovacím kútom, toaletou, TV a WiFi.

Cenník

1 - posteľová izba ...... 35 eur
Raňajky....... 5 eur/osoba
Prístelka.... 10 eur

V cene ubytovania je zahrnutý poplatok mestu, uzavreté parkovisko, wifi pripojenie na internet.


Trasa :

Penzion Gubernator
Bayerova 1
08001 Prešov
1. Zamierte na severozápad na Bayerova smerom na Kapitána Nálepku.
110 m
2. Na 1. odbočke odbočte doľava na Kapitána Nálepku
200 m
3. Odbočte doprava smerom na Masarykova
100 m
4. Na 1. odbočke odbočte doprava na Grešova
300 m
5. Pokračujte na Jána Hollého
Cieľ bude vľavo.
500 m
Fakultná Nemocnica S Poliklinikou J. A. Reimana

Dokopy 1,2 km peškom ...;)
alaya1
30.11.12,20:35
Buchac- detska nemocnica je az na konci Holleho ulici, pri psychiatrii./skoro cintorin/ to co pises, je skoto pri stanici,-OZKN, ved je to poriadna dialka. Blizsie to na zo Slovenskej ulice, alebo aj z centra mesta busom za 5 minut.
Jarka1910
30.11.12,20:40
V nadstandartnej izbe s ňou nemôžem asi byť. Ona ležala na chirurgii a dnes ju preložili na intenzívku(na pozorovanie),lebo sa vyskytli nejaké komplikácie. Bola som za ňou v stredu(28.11.),telefonujem s ňou viac krat za deň,nie je v nejakom kritickom stave,ale mám o ňu strach. Pozerala som ten penzion,ale tam nemajú jednolôžkové izby a 40€ za noc sa mi zdá dosť veľa za jednu osobu .Ja som sa snažila nájsť si niečo cez internet,ale Prešov nepoznám. To ubytovanie by vlastne ani nemuselo byť pri nemocnici,len aby nebola od neho ďaleko zastávka a aby bol priamy spoj... ďakujem alaya1
alaya1
30.11.12,20:44
Jarka, ubytovanie blizko nemocnice je tazko najst, su tam prevazne rodinne domy a stare tehlove bytovky. V centre mesta je vela ubytovania, autobusove spojenie mas priamo pred nemocnicu, vypisem ti aj linky. odkedy to potrebujes?

Az tu ste ju priviezli? My domorodci odtialto utekame aspon do KE..zelam dcerenke vela zdravicka.

Toto mas lacnejsie, len je to dost od ruky, pozriem, ako idu odtialto autobusy MHD.
http://www.lineas.sk/cennik



Toto mas priamo v centre mesta- hned na autobusobej zastavke MHD- smer nemocnica..
http://www.101penzion.sk/?page=cennik

Linka 21, 15- zastavka trojica- smer nemocnica.cca 8 minut. vystupujes, ked hlasi nemocnica. Kupit si musis, napr. v stanku, alebo automate pol hodinovy cestovny listok,l stoji 0.50 eur.
http://www.dpmp.sk/simple.html
Jarka1910
30.11.12,20:45
ďakujem aj Buchačovi. Ako som už napisala v názve temy,dcera leží v nemocnici Reimana,nie v detskej nemocnici.Je dospelá.Ale pozriem si penzion Gubernátor aj keď nemám ani poňatie kde sa nachádza...
Jarka1910
30.11.12,20:46
Chcela by som tam ísť v nedeľu ...
Jarka1910
30.11.12,20:54
alaya1
30.11.12,21:01
Jarka to je velmi daleko, uplne od cesty, ak neides autom...
alaya1
30.11.12,21:03
To mas jedno, ci v detskej, ci vo fakultnej- pisala si dcerka, hned ma napadla detska-).

Najlepsie by ti bol hotel Dukla****, no te je asi drahy- to mas len jednu cestu hore do nemocnice..cca 5 minut pesi.


ked je vo velkej, vystupujes z autobusu ked hlasi Holleho.Inak vsetko sedi, ako som hovorila.


Este mas uplne v centre na velkej krizovatke penzion saris, predtym hotel saris. cena jednolozkovej izby je 24 eur.
nemaju www.
http://www.zlatestranky.sk/firmy/Pre%C5%A1ov/H463272/PENZI%C3%93N+%C5%A0ARI%C5%A0/


Najvyhodnejsi je ten 101 penzion a Saris, Su uplne v centre a nie su drahe. Mas casto MHD do nemocnice.
Wes
30.11.12,21:25
Mas viacero moznosti.

1. hotel lineas, blizko je zastavka bezproblemovy prestup zo zastavok stanica alebo cierny most na autobus smer nemocnica, myslim ze tam ide 19 a 10
2. penzion saris http://www.jpis.sk/?c=23&id=83&ctg=5 , pesi na zastavku trojica a tak myslim ze 15 autobus ide odtial.
3. penzion 101 co by som zvolil ja, pesi na zastavku na hlavnej a 15 do nemocnice.
Jarka1910
30.11.12,21:26
alaya,veľmi ti ďakujem za pomoc. Ten 101 penzion síce nevyzerá pekne ale izby sa mi zdajú čisté,aspoň na foto :-). Asi sa ubytujem tam. No ja ani neviem ako sa tam dostanem autobusom. Kde vlastne mám vystúpiť keď prídem smerom od Levoče ... napíšeš mi ešte prosím?
Wes
30.11.12,21:30
dokonca pozeram, ze z penzionu to mas blizsie na zastavku trojica a tak na busik c. 15
Wes
30.11.12,21:40
Velmi jednoduche, zo stanice nastupis na autobus alebo trolejbus smer zastavka "Trojica". Najcastejsie trolejbus 4,8
Ak vystupis na zastavke Trojica, na lavej strane uvidis sklenenu budovu tatrabanky. Ta sa nachadza nizsie od Prima banky.
Od tatrabanky to je zhruba 5 domov nizsie. Tatrabanka je hlavna 107 a hotel je hlavna 101
Jarka1910
30.11.12,21:47
wes ďakujééém...
Wes
30.11.12,21:54
Len trosku to upravim nie je to na lavej strane ale na druhej strane, teda oproti, to len my to tak automaticky berieme ze lava :)

Rad som pomohol a prajem dcerke skore uzdravenie.
misoft
30.11.12,23:33
Gubernátor je pod Lesíkom delostrelcov
misoft
30.11.12,23:35
Pod Lesíkom delostrelcov - v maps.google je naznačený.
alaya1
01.12.12,05:42
alaya,veľmi ti ďakujem za pomoc. Ten 101 penzion síce nevyzerá pekne ale izby sa mi zdajú čisté,aspoň na foto :-). Asi sa ubytujem tam. No ja ani neviem ako sa tam dostanem autobusom. Kde vlastne mám vystúpiť keď prídem smerom od Levoče ... napíšeš mi ešte prosím?


Ak prides autobusom, alebo vlakom tak po vystupeni musis ist na MHD zastavku. Tie lahko najdes, nakolko su oznacene, musis ist na tu, co je pred autobusovou stanicou, nie vlakovou- smer centrum mesta.

je tam aj stanok, aj automaty na listky- kupis si listok 10 minutovy- 0.40 eur.
Najlepsi je trolejbus-4alebo 8, ked bude hlasit v trolejbuse, ze nasledujuca zastavka Trojica, potom na nej vystupis.
Uvidis maly parcik, treba prejst cez neho a hned si pri penzione- domy su cislovane.
Orientacia je naozaj ta sklenena budova- zelena Tatrabanka.

Autobusy do nemocnice 21,15.
Gabhus
02.12.12,03:32
Alaya, ale 10 jej ide z Čierneho mosta, z centra nie -len aby ju nehľadala pri Trojici na zastávke.... Asi najlepšie je v centre ubytovanie, tam je tých penziónov viac, aj na Sklovenskej je a to prejde len bránou na Hlavnú. No veď ak by bol problém s autobusom, tak sa hocikoho spýta kde má vystúpiť, alebo aj hociktorého šoféra, zvyknú byť relatívne ochotní. Dcérke všetko dobré:)
alaya1
02.12.12,06:28
10-tku som vymazala- riesila som to cez stranku DPMP-ukazalo mi aj to cislo, ja byvam inde, nepoznam to cislo.