xoxo
01.12.12,17:27
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na váš názor na použitie bravčovej masti v kuchyni, povedzme ako čiastočnú náhradu za rastlinné oleje. Používate ju niekto pri varení často?Ako je to pri varení sladkých pokrmov? Môže sa použiť aj tam (napríklad plnky, polevy..) ? A čo napríklad po zdravotnej stránke? Čítal som že nie je až taká škodlivá ako sa o nej hovorí. Zaujímalo by ma tiež či je vhodná aj pre deti. Chutia deťom pokrmy s masťou? Nemá príliš výraznú chuť? Ďakujem
wagner
01.12.12,16:33
Ja zásadne používam domácu masť - vytopím slaninu a mám aj masť, aj oškvarky. Ak náhodou vyprážam, tak dávam masť a trochu olivového oleja. Iný olej nepoužívam.Na plnky a polevy používam zásadne maslo - kupujem gazdovské maslo. Je to taká istá chuť, ako z čias mojej mladosti :)
pivko
01.12.12,16:40
Raz sme si objednali v Krakowe / staropolska reštaurácia/ kurací rezeň na šmalci , fantázia , na oleji sa mu chuťovo nikdy nevyrovná a syn 4r. zjedol mega rezeň za pár minút.Od vtedy už len šmalec;)
pepsikova
01.12.12,17:03
..keď je dobrá slanina, tak aj masť je dobrá a dá sa použiť na varenie, aj do pečenia, do kysnutého cesta namiesto oleja či palmarínu, bežne, na vysmaženie je zdravšia ako olej...a taký chleba s mascú a cibulú je na nezaplatenie,lepší ako šnicel""..

...ale ak kúpite takú masť, čo vám nestuhne ani v chladničke, tak nevim...preto je lepšie topiť si doma...

..a na plnky maslo...semotamo palmarín..masť do plnky nie je dobrá, jasné..
pivko
01.12.12,17:19
Na vysmážanie je jednoznačne zdravšia nakoľko vydrží vyššiu teplotu ako olej a neprepaluje sa. A v Zakopanom na Krupovkach ako píśe pepsi nikdy neobídem chlieb so šmalcom a škvarkami;)
to je lakocinka.
Nandrolon
01.12.12,17:24
súhlasím s "pivkom". Na rezne zásadne bravčovú masť, rezeň má úplne inú chuť a je jedno či kúpenú, alebo domácu.
Ešte som nemal kúpenú masť že by bola v tekutom stave, teda ak je bravčová....
Ináč používame aj kúpenú, aj doma škvarenú.
pivko
01.12.12,17:28
Za sociku sa na inom ako na šmalci ani nevyprážalo , lebo olej / jediný druh na trhu/ stál 7dcl fľaša 16.20 Skk ak dobre pamatám. A babku som mal zo zemplína tak že kanta šmalcu bola v špajzi stále.
Tweety
01.12.12,17:44
Za sociku sa na inom ako na šmalci ani nevyprážalo , lebo olej / jediný druh na trhu/ stál 7dcl fľaša 16.20 Skk ak dobre pamatám. A babku som mal zo zemplína tak že kanta šmalcu bola v špajzi stále.
Milan, s tým vyprážaním za socíku len na masti by som celkom nesúhlasila. Pamätám si, že sme tie zelené fľaše s olejom kupovali a používali na pečenie, vyprážanie.
pivko
01.12.12,17:46
Majka;) lebo si nemala babku na zemplíne čo do roka zabila 3 /sviňe :D/
maja
01.12.12,17:50
Ja som naposledy kúpila masť v bio obchode v Optime(KE), celkom chutí :D. Ale tej, ktorú robila moja babka sa žiadna nevyrovná...
Nandrolon
01.12.12,17:52
kupovať masť v bioobchode je už schizofrénia :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))
inges
01.12.12,17:54
Bravčové mäso smažím zásadne na bravčovej masti. Dostane ružovkastú farbu a chutí úžasne. V podstate aj kuracie a hovädzie. Ešte to nechám celé podusiť vo vlastnej šťave.
Tweety
01.12.12,17:59
Majka;) lebo si nemala babku na zemplíne čo do roka zabila 3 /sviňe :D/
Mala som starých rodičov na dedine,( skoro mesto Prešov) dedka richtára, takže prasiatka, kravy boli. Ako malá som chodila s harčičkom priamo ku kravke nech mi podojí mliečko. Aj masť bola, aj škvarky, aj rajcupa, tlačenka, hurky, aj domáca šunka v komore, šicko. :---
maja
01.12.12,18:01
Veď to, aj ja som ostala prekvapená :D, ale chutnala som ju u susedy, tak som ju kúpila, ale žeby bola výnímočná, to nie.
maja
01.12.12,18:02
jooj hurku by som si dala...
pivko
01.12.12,18:02
Akurát odchádzam na pivko:D zajtra ráno by rajcupa bodla;) a moj tata zo Solivaru;)
Tweety
01.12.12,18:03
Akurát odchádzam na pivko:D zajtra ráno by rajcupa bodla;) a moj tata zo Solivaru;)
Tam som chodila do školy. A terazky ideš na pivo? Daj si radšej zázvorový čaj.:---
lujza.j
01.12.12,18:08
ja domácu šunku...ale ja tlačenku...alebo šecko..:-D
alaya1
01.12.12,18:09
Vso jasno-)))
buchač
01.12.12,18:16
Akurát odchádzam na pivko:D zajtra ráno by rajcupa bodla;) a moj tata zo Solivaru;)

Tam som chodila do školy. A terazky ideš na pivo? Daj si radšej zázvorový čaj.:---
...koňare.....:---:D
pivko
01.12.12,18:20
Ginger pijem len keď som chorý
Tweety
01.12.12,18:21
...koňare.....:---:D
Zavidziš co? Vraňaru.:---
pivko
01.12.12,18:22
Ja už vraňar - Moyzeska , len foter koňar.
pivko
01.12.12,18:23
Taxik za 3eur tu tak sa majte , posobisko Bowling Ťahanovce ak má niekto slinu.
Tweety
01.12.12,18:25
A ne že pomišaš gule
buchač
01.12.12,18:27
mimotemy

Zavidziš co? Vraňaru.:---
Niet čo ...
Rivalita vždy bola ...hlavne na futbalových štadiónoch ...
Dnešní sopliaci len tíško môžu závidieť nad tou recesiou ...

To bolo prdele a rehotu , keď na starom VSS doviedli " pakovia " na trávnik koňa...

Na oplátku " dementi " Tatranu nachytali vrany ( ???? - dodnes pre mňa záhada , že ako ) a vypustili ich pred zápasom ...

:---:D
pepsikova
01.12.12,18:41
súhlasím s "pivkom". Na rezne zásadne bravčovú masť, rezeň má úplne inú chuť a je jedno či kúpenú, alebo domácu.
Ešte som nemal kúpenú masť že by bola v tekutom stave, teda ak je bravčová....
Ináč používame aj kúpenú, aj doma škvarenú...

..no ale to si ešte nebol v našej mesiarni..mávali výbornú, aj škvarky...ale posledne čo som kúpila, v chladničke bola dva dni a riedka,ani nechutila..
Zita5
01.12.12,19:00
Ako decko sa pamätám, že plná galeta bravčovej masti u nás chýbať nemohla .Ako deti sme sa napchávali mastným chlebom s cibuľou, rajčinami a paprikou.Ale hlavne cibuľou:)
Dnešné detičky to veľmi málo poznajú .
Moja mamka stále vravela, že masť je zdravšia ako olej, ale keď som sa osamostatnila(vydala) veru holdujem len oleju , sem tam kúpim malé balenie bravčovej masti.Lenže kúpená masť sa v žiadnom prípade nevyrovná tej domácej .Aj to musí byť gazda, aby vytopil skutočne dobrú a chutnú masť .My sme sa pri zabíjačke pokúsili pár krát vytopiť , ale neviem, nikdy nebola taká , ako robila moja mamka .
wirgi
01.12.12,19:03
minulý týždeň sme robili zabíjačku, jaternice,tlačenka, aj šunka už je vyúdená aj by som pozvala ale samí Košičania tu píšete a Liptov ďaleko
buchač
01.12.12,19:06
My sme sa pri zabíjačke pokúsili pár krát vytopiť , ale neviem, nikdy nebola taká , ako robila moja mamka .
...nuž , mamka asi aj to mliečko pridala do šmalcu , trošička stačilo ........či ???
Zita5
01.12.12,19:09
...nuž , mamka asi aj to mliečko pridala do šmalcu , trošička stačilo ........či ???

Veru pridala, aj oškvarky boli super aj masť :)
lujza.j
01.12.12,19:09
tu robíte chute ....asi kúpim slaninu a vytopím, bude fakt po rokoch:)
Tweety
01.12.12,19:09
...nuž , mamka asi aj mliečko pridala do šmalcu ........či ???
Keď som bola pri zabíjačke, robila som aj domáce škvarky, takže viem, že do roztápajúceho sa sádla som pridávala trochu mliečka, dodáva to lepší šmak.
lujza.j
01.12.12,19:10
aj moja mama to tak....
kukučka
01.12.12,19:12
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na váš názor na použitie bravčovej masti v kuchyni, povedzme ako čiastočnú náhradu za rastlinné oleje. Používate ju niekto pri varení často?Ako je to pri varení sladkých pokrmov? Môže sa použiť aj tam (napríklad plnky, polevy..) ? A čo napríklad po zdravotnej stránke? Čítal som že nie je až taká škodlivá ako sa o nej hovorí. Zaujímalo by ma tiež či je vhodná aj pre deti. Chutia deťom pokrmy s masťou? Nemá príliš výraznú chuť? Ďakujem
Používam pri pečení: pagáče, posúchy, pečené buchty sú tým lepšie, čím sú viac pomastené šmalcom.
Do iných koláčov maslo, hoci sú aj nejaké suché vianočné koláčiky s masťou a vraj výborné.
Niekedy dávno pradávno som po zabíjačke robievala výborné lístkové cesto zo sadla. Kto by to dnes robil, nehovoriac o tom, že sadlo v obchodoch niet, teraz sa chovajú iné druhy svíň. Dokonca som čítala debatu mäsiarov, kde tvrdili, že mäso má dnes celkom inú chuť a spišské párky sa z neho nedajú robiť, ale to už som mimo témy.
No ešte jedna poznámka: ľudia sa delia na dve skupiny, jedni uprednostňujú masť, druhí olej.
Mne zohriaty olej smrdí, mojím deťom masť.
buchač
01.12.12,19:13
Šak viem , mňa to tiež mama naučila ...lenže nejak teraz šmalec nerobím , mám celkom dobrý zdroj , kde kupujem občas
KoxXxo
01.12.12,20:15
pivko
02.12.12,09:53
Taku ste mi urobili chuť že sadám do auta , idem do Metra kupiť slaninu a škvariť:D:D
wagner
02.12.12,12:22
Dobrú chuť
ilona
02.12.12,19:39
Pivko, ja si myslím, že z tej slaniny z metra budeš dosť prekvapený, masti sa z nej napraží dosť, ale mne pripadá taká" vodavá" a škvarky sú tiež zvláštne. Nebude to také chutne ako ti narobili chute v predchádzajúcich príspevkoch. Ja som to spravila 1 x a nikdy viac vo väčšom množstve, ešte tak keď trochu na halušky.Vždy sa snažím kúpiť niekde na dedine.
pmajap
02.12.12,20:02
Slanina bola určite zmrazená, škvarky budú gumové
pavol54
02.12.12,20:03
...nuž , mamka asi aj to mliečko pridala do šmalcu , trošička stačilo ........či ???mlieko nikdy potom rýchlo škvarky očervenejú a vo vnútri nie sú doškvarené, predviedol som susedovi ako bez mlieka a odvtedy si nevie vynachváliť aj škvarčičky výborné závisí to na rýchlosti a množstve slaniny na vyškvarenie, zhodli sme sa s že dnešné ošípané sú tak vyšľachtené aby mali menej slaniny a to má vplyv na kvalitu slaniny aj masti. Poriadny gazda má jeden kotlík určený len na škvarenie masti, pretože ak sa používa aj na iné zachytáva sa vodný kameň potom sa pripaľujú škvarky o dno čo má vplyv na prepaľovanie masti Inak olej na vyprážanie je poriadny karcinogén
taiko
02.12.12,20:32
odkedy moja zena nemoze maslo, tak robim doma ghee. Najprv len tak miesto masla to pouzivala, ale zacali sme na ghee aj varit. No a to je ina kapustam taky steak na ghee. Vyprazat som na tom nevyprazal, ale vravia, ze ma tiez vysoku teplotu varenia ako mast.
Co sa sladkeho tyka, peciem s ghee aj vianocku v pekarnicke a veru dobrota to je. Fajna maslova chut.
pavol54
02.12.12,20:36
som blbý čo to je?
pmajap
02.12.12,20:37
Olej ktorý kupujeme je syntetický, vyrobený z ropy, obsahuje len mizivé % rastlinného oleja.
taiko
02.12.12,20:38
to je maslo vycistene od mliecnych proteinmov. Cisty tuk z mlieka.
kukučka
02.12.12,21:48
taiko, akurát my to poznáme z domu ako upražené maslo ;) :D

Na oceľovej/nerezovej panvici opatrne rozpusť 1-2 lyžice masla a na ňom upeč akékoľvek dobre odležané mäsko obalené v špaldovej krupici a ochutenom vajíčku. Cesnak by nemal chýbať. Bolo dnes na obed. Dobrota. :D
taiko
02.12.12,22:18
taiko, akurát my to poznáme z domu ako upražené maslo ;) :D

Na oceľovej/nerezovej panvici opatrne rozpusť 1-2 lyžice masla a na ňom upeč akékoľvek dobre odležané mäsko obalené v špaldovej krupici a ochutenom vajíčku. Cesnak by nemal chýbať. Bolo dnes na obed. Dobrota. :D
Recept fajny, len ako som pisal moja zena maslo nemoze a ghee Ti neprihori
kukučka
02.12.12,22:22
No ja mám vždy jedno upražené v chladničke. Daj rovno ghee. A menej. ;)
taiko
02.12.12,22:28
No ja mám vždy jedno upražené v chladničke. Daj rovno ghee. A menej. ;)
kukam ze o tom istom rozpravame, ty o "uprazenom masle" a ja o ghee :D. Uz by som asi mal ist spat, uz nedavam pozor.
kukučka
02.12.12,23:09
No lebo to nerobia len v Indii, robili to aj naše mamy a babky.
pavol54
03.12.12,04:32
dakujem zase som múdrejší
Nandrolon
03.12.12,06:00
Olej ktorý kupujeme je syntetický, vyrobený z ropy, obsahuje len mizivé % rastlinného oleja.

máš k tomu aj nejaké podklady?
pretože ja som na obale zloženie ROPA ešte nevidel.

Pripadá mi to ako HOAX.
Letko
03.12.12,06:33
máš k tomu aj nejaké podklady?
pretože ja som na obale zloženie ROPA ešte nevidel.

Pripadá mi to ako HOAX.

To som zvedavý aj ja. V jednej krajine sme jedli tzv. ropné maslo - maslo, ktoré nemuselo byť v chladničke. Ale zloženie som si neprečítal.
trisestri
03.12.12,14:16
domaca mast je zdrava,preto sa stava aj uzkym profilom.:)
pmajap
03.12.12,17:59
máš k tomu aj nejaké podklady?
pretože ja som na obale zloženie ROPA ešte nevidel.

Pripadá mi to ako HOAX.

Nemám, mám len osobnú skúsenosť z čias socializmu. Ospravedňujem sa, možno v dnešnej dobe poľnohospodárska produkcia pokryje dopyt trhu.