gymka
04.12.12,16:54
prosím, máte niekto skúsenosti s liekom Trittico? Mne ho predpísala psychiatrička k lieku Seroxat, lebo sa mi zhoršil stav, úzkostné stavy ( viacej stresu v práci). Aké má účinky, nezhorší sa mi stav?
lujza.j
07.12.12,15:58
buchač
07.12.12,17:20
prosím, máte niekto skúsenosti s liekom Trittico? Mne ho predpísala psychiatrička k lieku Seroxat, lebo sa mi zhoršil stav, úzkostné stavy ( viacej stresu v práci). Aké má účinky, nezhorší sa mi stav?
gymka ...ja viem a samozrejme chápem , že zdravotný stav je dôležitý ...

Lenže takéto otázky sú dosť neurčité (??) a o odpovediach ani nevraviac .
Predsa každý jedinec je iný a na každého iné platí a týka sa to , pochopiteľne , aj zdravia ...
Doktorka pozná Tvoj stav a snáď aj vie , čo činí ...

K tomu červenému snáď len to , buď sa stav zlepší alebo aj nie ...
Ak áno , nuž fasa !
Ak nie , nuž psychoška bude snáď hľadať to správne riešenie ...

Ľudská duša je totiž nevyspytateľná , jak na tobogane niekedy ...
cipo13
08.12.12,19:19
prosím, máte niekto skúsenosti s liekom Trittico? Mne ho predpísala psychiatrička k lieku Seroxat, lebo sa mi zhoršil stav, úzkostné stavy ( viacej stresu v práci). Aké má účinky, nezhorší sa mi stav?

Ja ho užívam (síce iba tretinku a podľa potreby ďalšiu) a som spokojný. Ako bude účinkovať tebe musíš zistiť sama..:-( zhoršiť, by sa Ti asi nemalo. Skoré uzdravenie.
martuli
09.12.12,05:47
Užívam 2/3 a som s ním nadmieru spokojná. Depresia sa zlepšuje. Najskôr to súvisí so stresom. Čo tak hodiť si autogénny tréning aspoň 2x denne?
gymka
10.12.12,16:14
čo rozumiete pod pojmom autogénny tréning?
buchač
10.12.12,16:24
čo rozumiete pod pojmom autogénny tréning?

Laicky - v podstate si jedinec vsugeruje , teda snaží sa o to , že mu je fajn , v pohode , proste fasa......ibaže to nie je len tak , nedokáže každý ....a aj nie vždy...
Ani ja ...a to je už čo povedať ...;):rolleyes::---:D

Odborne

Autogénny tréning vznikol ako vyšší vývojový druh ovládania podvedomia z jogy a hypnózy. Na rozdiel od klasickej hypnózy, ktorú vždy prevádza na danom človeku hypnotizér, autogénny tréning je akási „samohypnóza”, ktorá potom má účinky ako bežná hypnóza.

http://www.index.sk/michael/casopisy/archanjel/texty/397/autogenn.htm
korela
10.12.12,16:53
Môže mi niekto vysvetliť, ako pocíti, že sa mu zlepší stav pri depresii po liekoch? A po akom čase, zrejme to bude individuálne.
buchač
10.12.12,17:01
Môže mi niekto vysvetliť, ako pocíti, že sa mu zlepší stav pri depresii po liekoch? A po akom čase, zrejme to bude individuálne.
Dni ani neriešim ...
Týždne ale prechádzajú v tie

...mesiace ...

Nuž niekto roky ...
Alebo aj doživotie vyfasoval ...