Petka2011
04.12.12,20:38
Má alebo mal niekto podobný problém?

Už asi 5ty deň ma bolia celé nohy- svaly, ako keby svalovica ale necvičila som, ani nevykonávala žiadnu takú činnosť, ktorá by mohla byť dovodom. Bolia celé lýtka, stehná aj svaly na zadku, pri chodzi aj v klude pri najmensom pohybe. Posledný deň pocitujem aj mravcenie prstov na nohách.
buchač
04.12.12,19:45
Má alebo mal niekto podobný problém?

Už asi 5ty deň ma bolia celé nohy- svaly, ako keby svalovica ale necvičila som, ani nevykonávala žiadnu takú činnosť, ktorá by mohla byť dovodom. Bolia celé lýtka, stehná aj svaly na zadku, pri chodzi aj v klude pri najmensom pohybe. Posledný deň pocitujem aj mravcenie prstov na nohách.

...určite ????.......;):rolleyes::---
Petka2011
04.12.12,19:51
Viem na čo narážaš..ale urcite :)
lujza.j
04.12.12,19:56
buchač
04.12.12,20:03
Viem na čo narážaš..ale urcite :)
...hehehe....

Lebo ja už hej ...určite ;)



Teraz vážne a smrteľne .
Tieto príznaky o niečom svedčia , to určite !!!
Nejdem strašiť , no mne na základe týchto ( aj iných ) príznakov bol diagnostikovaný diabetes .
Presnejšie sa týmto príznakom v oblasti diabetu vraví diabetická neuropatia . http://cs.wikipedia.org/wiki/Diabetická_neuropatie
Bolesti svalov a iné príznaky sú pridruženou oblasťou ...
Samozrejme , že môže ísť o úplne niečo iné , respektíve sa nejedná o nič ...

Nuž ( jedným slovom ) ak bolesti neústupia , nemudroval by som veľmi s okolkovaním návštevy u lekára ...teda , ak ovšem bolesti neustúpia ...
pmajap
04.12.12,21:45
Pred pár rokmi som mala tie isté problémy, neskutočná bolesť a tiež diabetes. Cukor sa vyšplhal na 30. inzulín a pol roka Cymbalta a behám ako srna.:)
Musíš navštíviť lekára, u teba to nemusí byť taký vážny problém, nedostatok niektorých stopových prvkov tiež spôsobuje bolesť svalov a kŕče.
Petka2011
05.12.12,08:57
Fuha..tak ste ma vystrasili s tou cukrovkou...poslednou dobou citim stale aj sucho v ustach a smad aj ked pijem az prilis, co je tiez priznakom, som sa docitala na nete. A diabetes mame v rodine.. :( dakujem, navstivim lekara
buchač
05.12.12,16:00
Fuha..tak ste ma vystrasili s tou cukrovkou...poslednou dobou citim stale aj sucho v ustach a smad aj ked pijem az prilis, co je tiez priznakom, som sa docitala na nete. A diabetes mame v rodine.. :( dakujem, navstivim lekara
Jeden z prvých a bez vyšetrenia , ktorý o tom svedčí ...
Diabetes je dedičný po matke cca tých 15 % , po otcovi 8 %...
Môže , no nemusí ... ono stačí , keď pankreas začne blbnúť ..
Janinkaaa
06.12.12,11:33
Ja si myslím, že či to nie je tým, že veľa sedíš pri PC.
Treba sa viac hýbať - hlavne chodiť a chodiť.

Aj to môže byť príčina.
Ale určite to treba vyšetriť.
lujza.j
06.12.12,11:38
Ja si myslím, že či to nie je tým, že veľa sedíš pri PC.
Treba sa viac hýbať - hlavne chodiť a chodiť.

Aj to môže byť príčina.
Ale určite to treba vyšetriť.

Kde je pisane ze vela sedi pri PC?
wagner
06.12.12,21:00
A keď sa k pankreasu pridá aj štítna žlaza, a k tomu desať ďalších chorôb, tak sa už ani nečuduj
legolas
10.12.12,09:57
...ja neviem, ale určiť z toho čo ste jej tu popísali, že to môže byť cukrovka..to mi nesedí.., žeby tak naostro to všetko prišlo?????
...odporučil by som je, aby navštívila lekára a potom sa dozvie čo by to mohlo byť...
pmajap
10.12.12,21:35
Máš pravdu, v prvom rade lekár. Buchač písal o stavoch, ktoré sú pre toto ochorenie charakteristické. Diabetes sa u mňa neprejavil pozvolne, udrel naraz dôsledkom stresu a vyčerpania. Predtým som žiadne problémy nemala.
buchač
11.12.12,05:46
...ja neviem, ale určiť z toho čo ste jej tu popísali, že to môže byť cukrovka..to mi nesedí.., žeby tak naostro to všetko prišlo?????
...odporučil by som je, aby navštívila lekára a potom sa dozvie čo by to mohlo byť...
V súvislosti s otázkou viď nižšie ...
Netvrdím , že je to diabetes .


Tieto príznaky o niečom svedčia , to určite !!!
Nejdem strašiť , no mne na základe týchto ( aj iných ) príznakov bol diagnostikovaný diabetes .
Presnejšie sa týmto príznakom v oblasti diabetu vraví diabetická neuropatia . http://cs.wikipedia.org/wiki/Diabetická_neuropatie
Bolesti svalov a iné príznaky sú pridruženou oblasťou ...
Samozrejme , že môže ísť o úplne niečo iné , respektíve sa nejedná o nič ...

Nuž ( jedným slovom ) ak bolesti neústupia , nemudroval by som veľmi s okolkovaním návštevy u lekára ...teda , ak ovšem bolesti neustúpia ...

ALE

tá ostrosť a rýchlosť je ( môže byť ) niekedy rýchla .
Ide aj o to , že dotyčný NEVIE rozpoznať laicky príznaky ( smäd , svrbenie , hlad ..) a zároveň im neprispisuje ten nejaký význam .
Keď už ide k lekárovi , ten samozrejme po labákoch je okamžite v obraze .

Teraz som už za múdreho , ale pred rokmi tomu tak nebolo ...
Šak mňa pekne dlho v špitáli dávali ...3 in 1 odchádzalo ...
Žlčník , nuž povedzme ....pečeň dávali dokopy pár mesiacov ...pankreas odišiel ta het - jeho funkciu nahradili dávkovacie perá ...
Klby a svaly ma tak boleli , že som sa pomaly obliecť nevedel ...

No ešte raz opakujem ( a ako vždy tvrdím !!! ) net a príspevky sú v podstate len také infošky a nedoporučujem sa podľa týchto správať a nebodaj aj liečiť !!!!
Na to sú iní ...
lu36
15.05.18,10:57
Dobrý deň, prosím vás čo vám bolo ? mám rovnaké bolesti trápim sa už 3 mesiace a doktorky zatiaľ nevedia na nič prísť...velmi by ste mi pomohli keby ste mi odpovedali aj keď už to bolo dávno dakujem