aduska169
05.12.12,15:35
Dobrý deň, poznáte niekto spoločnosť, no respektíve spoločnosti Financial Platform / IT Investment holding. Týka sa to úverov na zmenku. Už dlho to riešim a vraj mi všetko schválili, len na výplatný termín čakám dlho. Stále to menia, nikdy neurčia presný dátum a čas ani meno notára kde sa majú zmluvy podpísať, aby mi to hneď na ruku vyplatili. Podmienkou bolo zaplatiť prvú mesačnú splátku. Zaplatila som a oni sa stále vyhovárajú prečo dátum nemohli splniť. Stretol sa už niekto s nimi???
ketums
05.12.12,14:57
vyzerá pofiderne
snád nie vela si zaplatila.
asi by som sa zobrala a šla na políciu, jak to tak čítam, moj prvý dojem
aduska169
05.12.12,15:03
vyzerá pofiderne
snád nie vela si zaplatila.
asi by som sa zobrala a šla na políciu, jak to tak čítam, moj prvý dojem


Uvažujem nad tým už pár dní, ale jediné čo mám sú správy. Bolo to okolo 101 € bola splátka a 37 € bolo za expresne rýchle vybavenie. Ale jedine čo bolo expresné bol unik penazi z penaženky :(
Oliwa
05.12.12,15:17
Ty si nič od nikoho nedostala, ale dopredu si im dala len tak mírnix-dírnix 138 €??? :eek:
Svatá prostoto! Slovenský národ je nepoučiteľnýýýýýýý... :mee:
oriesok
05.12.12,15:25
Tuším takéto niečo bolo práve v uplynulých dňoch v TV.Prihlásilo sa viac ,, oklamaných,,
aduska169
05.12.12,15:25
No bohužiaľ, spravila som chybu a som si toho vedomá. Ale moja debilita je neospravedlniteľná, ale problém to aj tak nerieši. Ja si zistim cez právnika čo stým. A nenechám ani niktu na nich suchú. Ja som to pridala sem aj z dôvodu aby už viacej ľudí im nenaletelo. Len dúfam že ich veľa už nebolo :-(
misoft
05.12.12,15:30
A) Pekné, že si sa podelila so skúsenosťou a varuješ ostatnbých.
B) V televízii bol X relácií s podobnou témou - pôžičky.
C) Nebolo ti podozrivé, že žiadajú zaplatiť niečo, čo si ešte nedostala? Už len TOTO je ako vidličkou do oka!
D) IT Investment holding som dokonca na nete ani nenašiel (možno som nedôsledne hľadal).
E) Už len názov Investment dáva prehľad, ako to pracuje - vyťahajú peniaze a možno niekto niečo dostane - teda ľudí sa poskladá na jedného!
vulxy
05.12.12,15:55
Ty si nič od nikoho nedostala, ale dopredu si im dala len tak mírnix-dírnix 138 €??? :eek:
Svatá prostoto! Slovenský národ je nepoučiteľnýýýýýýý... :mee:
...a takychto prispevkov je tu hromada......20 rokov tu oj....u ludi rozne nebankovky a nikto sa nepouci.......ach jo:mee:.....ludze vsak si uvedomte zakladne pravidlo"nikto Vam nechce pomoct...kazdy na Vas chce iba zarobit"
misoft
05.12.12,15:58
........ ale je to marný, je to marný,..........JE TO MARNÝ!!!
Ice dive
05.12.12,21:14
Taký detail... prečo sa platí splátka úveru skôr ako si niekto niečo požičia.. ľudia uvedomte si, požičanie peňazí je služba banky, nebankovky, stavebnej sporiteľne a pod... každá služba sa najprv vykonáva a potom platí...!!!!!!!!! t.j. idem sa dať ostrihať, najprv ma ostrihajú potom zaplatím... idem tankovať najprv natankujem potom zaplatím... idú mi maľovať, najprv vymaľujú a potom platím... (dobre dobre, možno tam bude dajaká záloha...) idem si požičať peniaze, najprv dostanem peniaze, a potom splácam splátku spravidla až mesiac po tom čo som si požičal... takže nechápem ako môže niekto skočiť na to, že chcete si požičať, tak najprv nám začnite splácať... a zaujímavé... že niekto kto si potrebujem požičať, tak skočí na takúto fintu príde o 138 € a potom ide po radu k právnikovi... aby sa ti to ešte nepredražilo...
kopretinka
05.12.12,22:06
panebože.....a tento druh ojebu ešte stále funguje....ja nechápem jednu vec,šak najprv prídem na poradu sa opýtať,vyzistiť,či niekto o takom niečom nepočul,teraz ti už je zbytočné rady pýtať..jáááááááááááááááááááá áj.......furt dokola to isté.:confused:
misoft
06.12.12,14:21
Reku - opakovanie = matka múdrosti :D. CHE! Tu na Slovakii skôr naopak - opakovanie = matka sprostosti (bez urážky - u niektorých).
mareko
07.12.12,07:09
Rozlúč sa s peniažkami, ktoré si im už dala a rýýýýýýýchlo utekaj kade ľahšie, kým ťa neoberú o ďalšie. A nezabudni ísť podať trestné oznámenie. Inakšie už sa tu o tejto či podobnej firme písalo. Škoda, že si nehľadala pred platením. Kto to kedy videl platiť splátku za úver, ktorý si nedostala. Joj, ľudia sú nepoučiteľní :(
srska
07.12.12,07:11
Tuším takéto niečo bolo práve v uplynulých dňoch v TV.Prihlásilo sa viac ,, oklamaných,,samooklamaných:---