Stanislav 1975
06.12.12,20:06
Ahojte, chcel by som Vás požiadať, ak budete mať chvílku čas o podporu danej petície, vieme o čo ide a za akých okolností to všetko vzniklo a že uvedený trest je vzhladom na všetky okolnosti - vrcholne NESPRAVODLIVÝ :eek:

Ďakujem

http://www.peticie.com/peticia_za_milos_pre_neprimerane_tvrdo_potrestaneh o_umelca
Stanislav 1975
06.12.12,19:07
5025...
marleau
06.12.12,19:26
Narkomana podporovať nebudem.
stormcatcher
06.12.12,19:30
...ani náhodou!
misoft
06.12.12,19:36
Je smutné, že vyfasoval až 8 rokov, ale mal už vtedy používať rozum a radšej "nespolupracovať" s políciou a byť čistý a na sto honov od tohto.
Polícia ho potopila, dostal sa do toho sám (možno si aj dal - neviem - nekomentujem).
Nepodporím - od drog (aj keby to bolo "policajne" kryté!) ruky preč.
arizona
06.12.12,19:45
Ani ja neschvalujem, ze bral drogy. Ale je to jeho blbost, nech si nici svoje zdravie,ak chce.
Ale 8 rokov basy? Ved za vrazdy, nasilne trestne ciny a zabitia s alkoholom za volantom davaju nasi sudcovia ovela menej :rolleyes:
marleau
06.12.12,19:47
Ani ja neschvalujem, ze bral drogy. Ale je to jeho blbost, nech si nici svoje zdravie,ak chce.
Ale 8 rokov basy? Ved za vrazdy, nasilne trestne ciny a zabitia s alkoholom za volantom davaju nasi sudcovia ovela menej :rolleyes:

Otázka je,či dostávajú narkomani veľa oproti vahom,alebo vrahovia málo oproti narkomanom.
Mila123
06.12.12,19:47
Ani ja neschvalujem, ze bral drogy. Ale je to jeho blbost, nech si nici svoje zdravie,ak chce.
Ale 8 rokov basy? Ved za vrazdy, nasilne trestne ciny a zabitia s alkoholom za volantom davaju nasi sudcovia ovela menej :rolleyes:
ale on je recidivista......
nebol teraz pri pervitíne ešte v podmienke?
marleau
06.12.12,19:51
Zaujímavé,mladého hokejistu,ktorý dostal za kopnutie policajtky 11 rokov,sa nikto nezastal.Že sa jej aj dobre zaspáva...
Xanti
06.12.12,19:51
Arizona,
ale za drogy je vysoká sadzba daná zákonom, za zabitie za volantom také sadzby nie sú.
Vieš tiež mi je lúto, že ho na tak dlho poslali do basy, ale bola by to diskriminácia ak by ho oslobodili len preto, že je mediálne známy? A čo ostatní čo sa dostali na šikmú plochu a sú len obyčajný ludia, oni si také pálky odsedieť môžu?

Treba sa na to pozrieť rovným metrom, a ktohovie ako to bolo - lebo neverím, že ho policajt potopil.
marleau
06.12.12,19:53
Ozaj,a čo je on niečo viac???
SamuelSK
06.12.12,19:54
A za toho chalana co kopol policajtrku je/bola tiez peticia?
Alebo za toho co na priechode pre chodcov zavrazdil (sorry ale toto uz nie je zabil), v takmer dvojnasobnej rychlosti dve neplnolete perspektivne skolacky?
Alebo polovnik co zastrelil kolegu?

A x dalsich.. system je extremne prehnily..

Nepozeram tuto kauzu takze netusim o com je, musel by som si najst fakty, aby som si spravil nazor.. Ale toto je len taky moj vykrik do tmy..

U nas je problem, ze neexistuje ziadna skutkova podstata cinu/priestupku.. Ved ak idem 1 meter od obce (este v obci) 70kmh, znamena to ze som nebezpecny vrah v obci? A co ak vencim psa 1 meter od hranice vybehu? Vybehne mi tam - uz maju pravo mi dat pokutu od 10 Eur az po 33 Eur, popripade este viac (nasobky?) v spravnom konani. Ale videl niekedy niekto pokutovat psickarov co nezdvihnu http://www.dogforum.sk/images/smilies/kak.gif po svojom milackovi? Alebo ked niekto vypluvne zuvacku, odhodi cigaretu/ohorok/sacok od McDonaldu?

system je sialeny a nespravodlivy.. nejednotny, halabala..

Ale osobne si myslim, ze je to v nas - v ludoch, Ked moze matka fajcit pri 5 rocnom dietati, tak na to nech si uz spravi nazor kazdy sam.. Tam konci vsetka inteligencia a prefikanost a kreativita ruky zakona..
Ivane01
06.12.12,19:55
5676
SamuelSK
06.12.12,20:00
Zaujímavé,mladého hokejistu,ktorý dostal za kopnutie policajtky 11 rokov,sa nikto nezastal.Že sa jej aj dobre zaspáva...

Ak by dostal (napriklad) 1100 hodin verejnoprospesnych prac (aj toto je uz riadne prehnane, 110 by stacilo), pomohol by verejnosti, odpracoval by si to, poucil by sa. Po 11 rokoch (alebo mozno po 7-9?) vyjde z neho grazel, lebo neverim, ze nezanevrie na svet za toto. Sudca by jeho pobyt vo vazbe mal preplatit zo svojho.

Ano, skratoval, urobil chybu, ale znicit mu preto zivot?
SamuelSK
06.12.12,20:03
Najzaujimavejsie je toto, ze ALKOHOL je legalny - preco asi?
DPH a dan z alkoholu je super, ze?
Ale to, ze ALKOHOL zabije viac ludi (napr na cestach, vseobecne) viac ludi ako VSETKY DROGY DOHROMADY !!!

To je uz jedno, ze? Hlavne ze maju vlady poriadny balik (krvavych) penazi..

Alkohol je iez droga, vedecky dokazane.

A dokonca sa da na neho vyhovorit, ze hups, trafil som kamosa, hups, trafil som babku/deti na chodniku, to nie ja, to alkohol!!!!
buchač
06.12.12,20:05
Ahojte, chcel by som Vás požiadať, ak budete mať chvílku čas o podporu danej petície, vieme o čo ide a za akých okolností to všetko vzniklo a že uvedený trest je vzhladom na všetky okolnosti - vrcholne NESPRAVODLIVÝ :eek:

Ďakujem

http://www.peticie.com/peticia_za_milos_pre_neprimerane_tvrdo_potrestaneh o_umelca

Narkomana podporovať nebudem.

Takže hneď od začiatku začnem tým , že henten názor asi rozprúdi možno aj poriadnu debatu ...skúsim trochu filozofie ...

Stano vraví , že trest je vrcholne nespravodlivý .....s tým by sa aj dalo súhlasiť ....
Marleau spomína narkomana ... aj to je realita , nik nepotvrdil , že Cinky neužíva/l drogy...
To sa dá povedať iba o jedincovi , ktorý roky abstinuje , no nikdy nebude akože čistý ... je iba neužívateľ drog ...

Tá petícia je - nie je adekvátna ?
Kto môže povedať , či je správna a či nie .
No rozhodne nie je naše súdnictvo ( respektíve zákony - lebo podľa nich súdy súdia ) spravodlivé ...
Veľmi zaváži aj ten pohľad sudcu . Nie je predsa možné , aby za ten istý delikt boli vynesené dva rôzne rozsudky . Jeden sudca dá spodnú hranicu rozpätia ( povedzme , že aj s podmienkou ) a druhý dá plnú pálku za kater ...
Ak je toto normál , tak sa potom ani nečudujem ...
Lenže čo sa čudovať , ak sám oný ( s briadkou a škulkami na prasačích očkách ) je pomaly vzorom a príkladom obchádzania zákonov a hľadí iba na tie svoje kauzy ohľadom poškodenia toho svojho ega ...

Cinkyho problém nie je taký , ako Skúcaného onehdá .
Tam šlo o nehodu , Skrúcaný priznal pomaly ešte aj to , čo nevykonal ...
Nasypal celú popolnicu na hlavu , vyrovnal tie finančné náležitosti , vyfasoval podmienku a fertig .
Lenže tu sa jedná o drogy ako také , tie sú v podstate pohromou celej spoločnosti , takže aj tie tresty sú adekvátne prísne.

A keď sa mám pristaviť k tým okolnostiam ?
Kto vie , kto môže povedať , že kde je pravda ???

Ja teda nie .....
pivko
06.12.12,20:07
V Thajsku by z basy do konca života nevyšiel .... nepodpisujem.
SamuelSK
06.12.12,20:11
V Thajsku mozes ist po dedine 100, za 4 eura ta policajt pusti dalej..
Ziadna minca nema len 1 stranu :)

(Ale ano, mas pravdu s touto stranou mince, ale mohol si aj spomenut, ze basa v Thajsku v porovnani s tymi nasimi, su tak trochu ine, u nas, aj ta najhorsia basa, no mohli by sme to volat Hilton 7******* v porovnani s Thajskym priemernym vazenim :) )
marjankaj
06.12.12,20:12
Juraj, s tým Skrúcaným máš pravdu. Celkom inak to vyznelo ako s Martikánom, Žitným, Rolincovou a kopou ďalších.
pivko
06.12.12,20:13
7,50 za prilbu , za tu 100ku by to bolo viac.
Paula
06.12.12,20:14
Je Tvojim "poistencom" ?
vulxy
06.12.12,20:14
podporil som....nie kvoly Cinkotovi...mi je ukradnuty...ale nema pravo ziadny sudca ani clovek ukradnut niekomu 8 rokov zo zivota zato ze mal vo vrecku nejake sracky....:mee:
pivko
06.12.12,20:15
Ale súhlasím že 8r. je veľa , taká 3ka by mu stačila.
SamuelSK
06.12.12,20:17
Neprebieha nejaky tender na vystavbu noveho napravneho zariadenia? :D
Mozno potrebuju viac ludi :D
pepsikova
06.12.12,20:19
..ak by bola petícia za zvýšenie trestov za ublíženie na zdraví, vraždu, týranie, podpíšem sa aj 2x...ale čokoľvek okolo drog nemusím a veru nepodpíšem...nech sa to týka hocikoho...naozaj...
buchač
06.12.12,20:19
Juraj, s tým Skrúcaným máš pravdu. Celkom inak to vyznelo ako s Martikánom, Žitným, Rolincovou a kopou ďalších.
Skrúcaného som dal viac -menej preto , že sa zachoval AKO CHLAP ...

Martikán dostal prezidentskú milosť , myslím si o tom svoje ....že reprezentuje krajinu ...pche ...
Žitný je len a len hajzel ... k tomu chlapovi má ďaleko ...
Rolincku sem nemiešajme , ona až tak vinná nebola ...že na tých 100 % ...
Tí ďaľší ???....šak vravím , že pohľad daného sudcu je od prípadu k prípadu iný ...

Lenže pravdu si zadrime medzi oči ....komu by sa chcelo dýchať ľuft a jesť za štátne ?
Mne teda nie a pritom mám kamošov bacharov ...hehehehehehe...:rolleyes:
marjankaj
06.12.12,20:24
Buchy.
No takému Breivikovi je dobre. Mnohí od nás by s ním menili. A on sa ešte aj sťažuje.
deane7
06.12.12,20:36
Kto kšeftuje s drogamy nech zhnije v base.
Skrúcaný opravdu ako chlap komunikoval s rodinou babky. Urobil čo mohol
Rolincku nemám rád ale asi opravdu nebola na 100% vinná. No nejakú spoluvinu zrejme mala.
Žitný je chrapúň, frajer. Iný prípad. V porovnaní s Cinkotom dostal málo, ale to je iná komnata.
Teda ninčen nyšt. Ja nepodpíšem.
Xanti
06.12.12,20:38
podporil som....nie kvoly Cinkotovi...mi je ukradnuty...ale nema pravo ziadny sudca ani clovek ukradnut niekomu 8 rokov zo zivota zato ze mal vo vrecku nejake sracky....:mee:
Sorry ukradnúť? To nemyslíš vážne? Súd konal v medziach zákona, dokonca ani nešiel k hornej hranici trestu ...

§ 172

(1) Kto neoprávnene

a) vyrobí,
b) dovezie, vyvezie, prevezie alebo dá prepraviť,
c) kúpi, predá, vymení, zadováži, alebo
d) prechováva po akúkoľvek dobu,
omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor alebo kto takú činnosť sprostredkuje, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.

(2) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a už bol za taký čin odsúdený,
b) pre osobu, ktorá sa lieči z drogovej závislosti,
c) závažnejším spôsobom konania,
d) na chránenej osobe, alebo
e) vo väčšom rozsahu.

(3) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť,
b) voči osobe mladšej ako pätnásť rokov alebo prostredníctvom takej osoby, alebo
c) v značnom rozsahu.

(4) Odňatím slobody na dvadsať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb,
b) ako člen nebezpečného zoskupenia, alebo
c) vo veľkom rozsahu.

Ako sorry, ale Cinky už raz v base pre drogy sedel, podľa môjho mu súd dal pomerne málo, kedže zákon hovorí o 10-15 rokoch.
Čo chce? Pohladkať po hlavičke, plnú misku drog a nech si pekne užíva?
misomiso
06.12.12,20:43
podporil som....nie kvoly Cinkotovi...mi je ukradnuty...ale nema pravo ziadny sudca ani clovek ukradnut niekomu 8 rokov zo zivota zato ze mal vo vrecku nejake sracky....:mee:

Taki, co maju vo vrecku (a aj v hlave) tie sracky potom beru ludom zivot aj pre 5 EUR. Akoe nema pravo? Tak potom zrusme pravny poriadok uplne, nech si kazdy robi, co chce.
misomiso
06.12.12,20:46
Vazene damy a pani.

On nedostal trest za to, ze bral nejake drogy, on dostal trest za to, ze predaval drogy, a to OPAKOVANE. Poznali ste ho niekto osobne, z tych ludi, co tu zanho horlite?

Majte prosim trocha uctu k nasmu pravnemu poriadku, nerobme z toho holubnik.
marjankaj
06.12.12,20:51
Xanti, ale on by mal byť ohodnotený podľa §171 alebo §173
Neviem, či mu dokázali, že s tým kšeftoval.


§ 171
(1) Kto neoprávnene prechováva pre vlastnú potrebu omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.
(2) Odňatím slobody až na päť rokov sa páchateľ potrestá, ak neoprávnene prechováva pre vlastnú potrebu omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor vo väčšom rozsahu.

§ 173
(1) Kto vyrobí, sebe alebo inému zadováži alebo prechováva predmet určený na nedovolenú výrobu omamnej látky, psychotropnej látky, jedu a prekurzora, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
(2) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak získa činom uvedeným v odseku 1 pre seba alebo iného väčší prospech.
(3) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak získa činom uvedeným v odseku 1 pre seba alebo iného značný prospech.
(4) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak získa činom uvedeným v odseku 1 pre seba alebo iného prospech veľkého rozsahu.
Xanti
06.12.12,20:56
Xanti, ale on by mal byť ohodnotený podľa §171 alebo §173
Neviem, či mu dokázali, že s tým kšeftoval.
Janko §172 nie je len o kšeftovaní

(1) Kto neoprávnene

a) vyrobí,
b) dovezie, vyvezie, prevezie alebo dá prepraviť,
c) kúpi, predá, vymení, zadováži, alebo
d) prechováva po akúkoľvek dobu,
omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor alebo kto takú činnosť sprostredkuje, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.

(2) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a už bol za taký čin odsúdený,


To je o prechovávaní, on u seba drogy mal. A aj sedel už v base za drogy.
Paula
06.12.12,21:02
Osobne najmenej jeden.....prečo inak téma?
vulxy
06.12.12,21:02
Taki, co maju vo vrecku (a aj v hlave) tie sracky potom beru ludom zivot aj pre 5 EUR. Akoe nema pravo? Tak potom zrusme pravny poriadok uplne, nech si kazdy robi, co chce.
takto mozema naparit kazdemu manazerovy 20 rokov lebo stresuju ludi ......ergo... im skracuju zivoty ,ci to je uz pravne v poriadku ???takze nic
marjankaj
06.12.12,21:05
Takže tie paragrafy 171 a 172 sú potom o ničom? Keď je na všetko ten §172?
On ich mal pre vlastnú potrebu. Teda tvrdiť to celkom nemôžem.:eek:

A ja sa ho naozaj nezastávam.
Xanti
06.12.12,21:08
Janko nie som právnik, ved to vieš. K tomu by sa oni vedeli vyjadriť. Ale šla som podľa trestu , lebo tiež nemôžu dať niečo nad rámec zákona. A tam to ako tak sedelo. Ale ktohovie. Ale ja nesúhlasím s petíciou.
marjankaj
06.12.12,21:08
takto mozema naparit kazdemu manazerovy 20 rokov lebo stresuju ludi ......ergo... im skracuju zivoty ,ci to je uz pravne v poriadku ???takze nic
Aj takéto je už v trestnom zákone?:eek:
misomiso
06.12.12,21:11
Keby prechovaval pre vlastnu potrebu, prvy to podpisem.
vulxy
06.12.12,21:14
Aj takéto je už v terstnom zákone?:eek:
asi nie....ale o co su lepsi ako niekto co berie drogi a "mozno" aj predava.....ktory sposobi vacsiu skodu?
ja sa ho nezastavam ale 8 rokov je uz prehnane vela zato ze nikoho nezabyl ani ozraty autom nepresiel ani neznasilnil....keby ze mu daju tak 2 roky by som aj zatlieskal....ide mi len o to ze 8 je vela....
marjankaj
06.12.12,21:15
Keby prechovaval pre vlastnu potrebu, prvy to podpisem.
Skôr iné veci si zaslúžia podporu.
A jemu určite vysvetlili na už predtým, čo mu hrozí. Takže trestný zákon ovláda lepšie ako hocikto iný. Kto chce kam-pomôžme mu tam.
Xanti
06.12.12,21:18
Vulxy
a je tak ťažké pochopiť, že zákon takú možnosť nedáva. Že za drogy sú vo všeobecnosti vo svete veľmi prísne tresty.

Ako k tomu príde narkoman z ulice, ktorého prichytia v byte dealera s dávkou vo vrecku, ktorú si akurát kúpil. Majú ho pustiť? Ked zákon nedovoluje ani držbu drog.
Ak zavrú takého narkomana na 5 rokov alebo viac je to v poriadku, on si to môže odkrútiť.
Ale ak zavrú "prominentného narkomana" tak on má dostať 2 roky alebo podmienku, alebo dokonca milosť? Len preto, že je prominent? Sorry to je diskriminácia.
misomiso
06.12.12,21:19
asi nie....ale o co su lepsi ako niekto co berie drogi a "mozno" aj predava.....ktory sposobi vacsiu skodu?
ja sa ho nezastavam ale 8 rokov je uz prehnane vela zato ze nikoho nezabyl ani ozraty autom nepresiel ani neznasilnil....keby ze mu daju tak 2 roky by som aj zatlieskal....ide mi len o to ze 8 je vela....

Ja by som to videl skor tak, ze nas trestny poriadok je prilis makky.

Pred niekolkymi rokmi ho usvedcili z toho, ze predava drogy, aj dostal nejaky trest lenze prilis makky, tak si z toho vela nerobil. Ved preco by aj? Ja ked pojdem cez mesto 140 a dostanem 20 EUR pokuticku tak ma to tiez nejako nevyrusi.
marjankaj
06.12.12,21:23
asi nie....ale o co su lepsi ako niekto co berie drogi a "mozno" aj predava.....ktory sposobi vacsiu skodu?
ja sa ho nezastavam ale 8 rokov je uz prehnane vela zato ze nikoho nezabyl ani ozraty autom nepresiel ani neznasilnil....keby ze mu daju tak 2 roky by som aj zatlieskal....ide mi len o to ze 8 je vela....
No tak skús vyrobiť falošnú dvadsaťeurovku. Ohodnotia ti to na 7-10 rokov.:rolleyes:
buchač
06.12.12,21:29
....hm ......




Hľadá sa Cinkota: Budú po ňom pátrať, alebo sa prihlási sám?
Videli ste Dušana Cinkotu, alebo máte informácie o tom, kde sa nachádza?
Ozvite sa na tip@novycas.sk alebo na 0918 620 001!

http://vas.cas.sk/clanok/7137/hlada-sa-cinkota-budu-po-nom-patrat-alebo-sa-prihlasi-sam.html
misomiso
06.12.12,21:32
Co keby sme sa dohodli, ze by sme zalozili taky klub. Je nas tu dost na Porade, radime si, mnohi sme ani nemali este prilezitost sa za to vzajomne nejako odvdacit.

Co keby sme sa dohodli, ze keby sa nahodou niekomu z nas stalo, ze bude za nieco odsudeny, tak ostatni zorganizuju a podpisu peticiu za udelenie milosti a poslu to staremu ujovi. Nieco v style NATO - ze ked jeden stat je napadnuty, povazuje sa to za napadnutie celku.

To by lohlo fungovat nie? Nikomu to nic neurobi, ale tomu chudakovi to mozno pomoze. Skvela myslienka, musim sa tentoraz sam pochvalit.
danushka
06.12.12,21:37
Naozaj sa neviem vyjadriť k prípadu Cinkotu, či je to veľa alebo málo...
A chvalabohu nemám a dúfam nikdy mať ani nebudem skúsenosť takú, že jedno z mojich detí podľahne drogovej závislosti.
Ak má Cinkota čo i len jeden ľudský osud na rováši a jemu podobní s ním, zaslúžia si ostať v base celý život.
Nie je to zničený len jeden život závislého, je zničená rodina, úsilie rodiča vychovať z dieťaťa dobrého človeka.
Takých netreba ľutovať.

A čo má Cinkota za ušami, to vie len on sám a nech ho súdi jeho vlastné svedomie. Robil to vedome, nebola to nešťastná náhoda.
vulxy
06.12.12,21:39
vulxy
06.12.12,21:41
Naozaj sa neviem vyjadriť k prípadu Cinkotu, či je to veľa alebo málo...
A chvalabohu nemám a dúfam nikdy mať ani nebudem skúsenosť takú, že jedno z mojich detí podľahne drogovej závislosti.
Ak má Cinkota čo i len jeden ľudský osud na rováši a jemu podobní s ním, zaslúžia si ostať v base celý život.
Nie je to zničený len jeden život závislého, je zničená rodina, úsilie rodiča vychovať z dieťaťa dobrého človeka.
Takých netreba ľutovať.

A čo má Cinkota za ušami, to vie len on sám a nech ho súdi jeho vlastné svedomie. Robil to vedome, nebola to nešťastná náhoda.
danushka plne stebou suhlasim ale aj jeho niekto musi mat na rovasi.....ci sa tak narodil?....
Xanti
06.12.12,21:42
http://aktualne.atlas.sk/stat-washington-zlegalizoval-marihuanu-i-manzelstva-homosexualov/zahranicie/amerika/
my ideme opacnym smerom... zavreme kazdeho na pekne dlho...Hm... a chápeš rozdiel medzi mariškou a pervitínom.
Medzi dávkou na vlastnú spotrebu a vraj 200 dávkami pervitínu?

Ja sudca nie som, súd súdil a odsúdil. A čo sa mi nepáči, že len preto, že je mediálne známy má mať nižší trest ako obyčajný smrteľník ako ty ja a ostatní?

Ak by tebe našli vo vačku 200 dávok pervitínu, zorganizoval by niekto petíciu na tvoje oslobodenie? NIe ani pes by po tebe neštekol a možno by si v base posedel aj 15r ak by ťa lapili druhý krát.
marjankaj
06.12.12,21:44
http://aktualne.atlas.sk/stat-washington-zlegalizoval-marihuanu-i-manzelstva-homosexualov/zahranicie/amerika/
my ideme opacnym smerom... zavreme kazdeho na pekne dlho...
No tých pravých nám dávaš za vzor.:eek:
Veď presaď legalizáciu marihuany aj u nás a budeš to mať tiež povolené.
vulxy
06.12.12,21:44
No tak skús vyrobiť falošnú dvadsaťeurovku. Ohodnotia ti to na 7-10 rokov.:rolleyes:
mimotemy
predstav si....uz som vyrobil....nie 20-ku lebo som nemal fonty v pocitaci ale 18€-ku.....nechcely mi to vziat ani v tescu ,dali mi pokutu policajti 15€... tak som im tou 18--kou zaplatil....este mi vratily 3eurovku....papierovu:)
trisestri
06.12.12,21:46
ja by som privital peticiu za spravodlivost a poriadok v sudnictve,za ocistu policie a nastolenie takeho systemu aby bol motivacny,za zmenu legislativy-je chore ze dakto ozraty zabije cloveka autom a dostane podmienku a iny za kradez dostane 5 rokov basy natvrdo,alebo za to ze chyti rybu,alebo za rozsiahlu korupciu./posudkovy lekar v Humenom mal dokazane v 10 pripadoch uplatky a dostal penazny trest,podmienku a ,,az,, 2 roky zakaz robit posudkoveho lekara/
Cinkotu vyzera ze podrazili tie hoväda policajti,tak ako nedavno podrazili svedkov v utajeni-stav celej vykonnej moci /sudy,policia,prokuratura/a spravodlivosti je v totalnom bahne ak nie v hnoji a taky Zitny co autom zabil dieta dostal mnohonasobne nizsi trest.
vulxy
06.12.12,21:46
xanti.....ja nepiticizujem za oslobodenie........nech si sedi....ale 8 rokov???
marjankaj
06.12.12,21:47
danushka plne stebou suhlasim ale aj jeho niekto musi mat na rovasi.....ci sa tak narodil?....
Takže by ho štát mal vlastne odškodniť ako nevinnú obeť?
vulxy
06.12.12,21:49
No tých pravých nám dávaš za vzor.:eek:
Veď presaď legalizáciu marihuany aj u nás a budeš to mať tiež povolené.
ja ich tiez nemam rad ......ale za desat rokov to dorazi aj sem .......ci sa to niekomu paci a ci nie ...hlupi amici si uvedomily ze cela mladez sedi za picoviny a nema kto robit,tak to zmenily....nic viac
SamuelSK
06.12.12,21:49
Co keby sme sa dohodli, ze by sme zalozili taky klub. Je nas tu dost na Porade, radime si, mnohi sme ani nemali este prilezitost sa za to vzajomne nejako odvdacit.

Co keby sme sa dohodli, ze keby sa nahodou niekomu z nas stalo, ze bude za nieco odsudeny, tak ostatni zorganizuju a podpisu peticiu za udelenie milosti a poslu to staremu ujovi. Nieco v style NATO - ze ked jeden stat je napadnuty, povazuje sa to za napadnutie celku.

To by lohlo fungovat nie? Nikomu to nic neurobi, ale tomu chudakovi to mozno pomoze. Skvela myslienka, musim sa tentoraz sam pochvalit.


No je z teba hotovy krstny otec :D
marjankaj
06.12.12,21:50
ja by som privital peticiu za spravodlivost a poriadok v sudnictve,za ocistu policie a nastolenie takeho systemu aby bol motivacny,za zmenu legislativy-je chore ze dakto ozraty zabije cloveka autom a dostane podmienku a iny za kradez dostane 5 rokov basy natvrdo,alebo za to ze chyti rybu,alebo za rozsiahlu korupciu./posudkovy lekar v Humenom mal dokazane v 10 pripadoch uplatky a dostal penazny trest,podmienku a ,,az,, 2 roky zakaz robit posudkoveho lekara/
Cinkotu vyzera ze podrazili tie hoväda policajti,tak ako nedavno podrazili svedkov v utajeni-stav celej vykonnej moci /sudy,policia,prokuratura/a spravodlivosti je v totalnom bahne ak nie v hnoji a taky Zitny co autom zabil dieta dostal mnohonasobne nizsi trest.
Žitný dostal 2,5 roka za zabitie §149 a tam je hranica do troch rokov.
Paula
06.12.12,21:50
Ty si tu druhý v poradí, kto ho osobne pozná?
alaya1
06.12.12,21:51
Nemam zlutovania s nikym, kto okolo TVRDEJ drogy co i len presiel!!!!!!
marjankaj
06.12.12,21:52
Nemam zlutovania s nikym, kto okolo drogy co i len presiel!!!!!!
A vysvetlil ti niekto, čo je to droga?
SamuelSK
06.12.12,21:52
Cize z toho vypocitame, ze ludsky zivot stoji 2,5/8*20 Eur?
(lebo niekto hore pisal, ze za falosnu dvacku dostane 7-9 rokov)
6 eur 25 centov ?
buchač
06.12.12,21:53
Nemam zlutovania s nikym, kto okolo drogy co i len presiel!!!!!!
Hhehehehehehe.....dlho som takú onú nečítal , taký názor .....

Veď aj TY by si v base sedela ........teda pravdepodobnosť je veľmi vysoká .......:---
alaya1
06.12.12,21:53
A vysvetlil ti niekto, čo je to droga?


Skus........
SamuelSK
06.12.12,21:54
Skus........

Alkohol je droga, alkohol je v tabletke, cokoladke, parfume ;)

EDIT:
Inak ale suhlasim, s tym nazorom, ale treba definovat co je droga...
alaya1
06.12.12,21:55
Hhehehehehehe.....dlho som takú onú nečítal , taký názor .....

Veď aj TY by si v base sedela ........teda pravdepodobnosť je veľmi vysoká .......:---

myslis? Aku drogu mi prisijes?

Cigarety? Alkohol, ci marisku? O tvrdych nemusime polemizovat, ze???
marjankaj
06.12.12,21:55
vulxy
06.12.12,21:56
Nemam zlutovania s nikym, kto okolo drogy co i len presiel!!!!!!
tak asi kamarati nebudeme ,pred chvilou som si dal ......Ibuprofen
alaya1
06.12.12,21:56
aaa....
vulxy
06.12.12,21:57
prekrucujes....
alaya1
06.12.12,21:58
Myslim, ze kazdy aspon trochainteligentny clovek pochopil, ze som myslela TVRDE drogy, ked som to napisala do tejto temy...no, ale.....OK..opravim to. pre menej chapavych.
SamuelSK
06.12.12,21:58
hej, ved samotny PES je droga :D
zapada to do definicie, ze je to latka, ktora ovplyvnuje blabla.. napr naladu :)
pes je terapeut na zlu naladu, cize pes je droga :D
vulxy
06.12.12,21:58
vobec.....
marjankaj
06.12.12,21:59
Myslim, ze kazdy aspon trochainteligentny clovek pochopil, ze som myslela TVRDE drogy, ked som to napisala do tejto temy...no, ale.....OK..opravim to. pre menej chapavych.
No v trestnom zákone sa nehovorí ani o "tvrdých drogách". Toto je zase pre veľmi premúdrelých, na ktorých tí trochainteligentní nestačia..:---
alaya1
06.12.12,22:00
blbost, pes je zviera, ako macka, mys, ci sliepka.....zase neprehanajme.
vulxy
06.12.12,22:00
a doga je pes :-)
alaya1
06.12.12,22:01
No v trestnom zákone sa nehovorí ani o "tvrdých drogách". Toto je zase pre veľmi premúdrelých.:---
Pisem do temy o Cinkotovi,urcite sa "neliecil" ruzovou tabletkou, nepolemizujem s trestnym zakonom.
vulxy
06.12.12,22:02
bol dost tvrdy....ale s vodou v pohode
alaya1
06.12.12,22:02
??-)
vulxy
06.12.12,22:03
moja bola fialova.....
SamuelSK
06.12.12,22:03
Myslim, ze kazdy aspon trochainteligentny clovek pochopil, ze som myslela TVRDE drogy, ked som to napisala do tejto temy...no, ale.....OK..opravim to. pre menej chapavych.

Lenze kde zacina hranica tvrda a netvrda droga?
priklad: je coca cola zero este coca cola ?

alebo podobne...

preco stat nepovoli drogy? ved by z toho mal take dane, ze az.. napr ze kokain by sa vyrabal statom, kvalitny, cize relativne bezpecny.. vyroba 1eur/gram? cize x-nasobne menej, ako na ciernom trhu, lenze dan 1000% cize by sa predaval za 10e/gram.

KRIZA VYRIESENA..

ten kto chce drogovat, nech droguje.. ved to bude absolutne rovnake ako s alkoholom (pivo, sampanske, tvrde, atd..)

A kto vyrobi drogu vo vlastnej rezii, trest smrti. napriklad..

jasne pravidla a ten kto chce, ten drogu kupi, ten kto nie, ten ju nekupi..

kupila by si ju ty? kto z nas by ju kupil? ved aj cigaretu si MOZEM kupit pre zvedavost, ale vies kolko cigariet som mal v ustach? 0. aj alkohol si mozem kupit pre zvedavost, vies kolko alkoholu som si kupil? 0. pil? 0. (ok okrem pripitku aby som neurazil, 1dcl mozno)...

ked sa niekto chce zabit drogou, tak sa zabije bud nou, alebo si najde inu cestu...

neviem no, ved doprajme tym ludom radost :)

vtip je ale v tom, ze drogy sa normalne vyskytuju v prirode, lenze tam je zase problem urcit "tvrdost", priklad:
co je tvrdsie? 5 piv, alebo 5cl vodky ?
marjankaj
06.12.12,22:04
Pisem do temy o Cinkotovi,urcite sa "neliecil" ruzovou tabletkou, nepolemizujem s trestnym zakonom.
Tak si si pomýlila tému. O psoch je to niekde inde.:rolleyes:
danushka
06.12.12,22:04
http://aktualne.atlas.sk/stat-washington-zlegalizoval-marihuanu-i-manzelstva-homosexualov/zahranicie/amerika/
my ideme opacnym smerom... zavreme kazdeho na pekne dlho...
K tomu poviem asi toľko:
Je mi jedno, či homosexuáli uzatvárajú manželstvá. Ak chcem partnera milovať a byť s ním, nepotrebujem s ním uzavrieť manželstvo a majetky spoločné viem istiť aj bez BSM aj ako heterosexuál. Existuje veľa právnych foriem, ako zabezpečiť svoju vôľu.
A pre mňna je marihuana stále len marihuana a nech ju volá kto chce mäkkou drogou, stále to bude len droga.
Prečo by sa malo Slovensko opičiť po Amerike. Ctím si a uznávam klasickú rodinu a klasický zväzok medzi mužom a ženou a život bez opiátov a drôg.



danushka plne stebou suhlasim ale aj jeho niekto musi mat na rovasi.....ci sa tak narodil?....

K otázke či sa tak narodil poviem len toľko-
Verím v karmu a v to, že keď sa duša dostane do tela, v každom živote má možnosť učiť sa na vlastných chybách. Mladé duše robia na tomto svete hlúposti od malých až po veľké, dokonca karmicky neodpustiteľné.
Starej, osrieľanej duši by ani neanapadlo dílovať drogy, taká tu je pre pomoc iným, nezaujíma sa len o seba a svoju rodinu, ale aj o iných, takých, o ktorých mnohí ani nezakopnú. Materiálne veci sú pre niektorých dôležité len natoľko, aby zabezečili útočisko a bežné obeživo.

Cinkota potreboval viac obeživa aj za cenu závislosti a ničenia rodín a ľudských osudov a nebol v tom sám.
Keby sme to rozmenili na drobné, tak Cinkota nie je o nič menším zločincom, ako ostatní, ktorí sú pre materiálno a prekliate obeživo ochotní spraviť čokoľvek, len aby mali z toho nejaký osoh.
A preto je tento svet taký skazený a prišla kríza. Nie je to ani tak kríza hospodárska. Je to kríza morálnych hodnôt.
marjankaj
06.12.12,22:05
Samko, a ty nefieš aký je rozdiel medzi tvrdým a mäkkým?:---
SamuelSK
06.12.12,22:07
Podla mna treba ludi skor vzdelavat, nez zakazovat a prikazovat.
Napr co ak mariska lieci? A co ak je prave preto zakazana?
Farmapriemysel z toho nema zisk, lebo sa neda patentovat co je v prirode..

To je ako tahak v skole.. Kazdy pricetny student vie, ze je to podvod a moze za to dostat "5" ale preco aj tak riskuje? Slaby trest? A co tak vyhadzov zo skoly? PRECO sa vedenie skoly nezaobera s tym, ze PRECO ten student siahol po tahaku?

Preco trest? Preco nie pomoc ?
alaya1
06.12.12,22:08
Vulxy- tato tema mi absolutne nepripada byt veselou, ci vhodnou na zartovanie.

Kazdy clovek viem co su tvrde drogy, ucia sa to deti v skole, pomaly uz v skolke.

Ja tohto cloveka absolutne nelutujem.je uboziak, ako kazdy jemu podobny. Lutujem cloveka, ktory sa napr. narodi, takto "postihnutej" matke, co si preziva hned po narodeni, potom cely zivot. Videl si takeho cloveka- dieta??

Ja ano, dokonca som jedno aj co to pre zivot naucila. tak prepac, ze nemam chut tu zartovat o ruzovych tabletkach, Co je uz trochu silna kava v tejto ABSURDNEJ temy.
buchač
06.12.12,22:09
Nemam zlutovania s nikym, kto okolo drogy co i len presiel!!!!!!

Hhehehehehehe.....dlho som takú onú nečítal , taký názor .....
Veď aj TY by si v base sedela ........teda pravdepodobnosť je veľmi vysoká .......:---

...sorry alaya , dala si mi síce neužitočné ( absolútne neriešim ) , ale teraz inak rozviniem myšlienku , nakoľko trieskaš juchoviny !!!!


Takže TY NEMÁŠ ZĽUTOVANIE s tými , čo i len okolo drogy prešiel ???
Nuž vedz , že mne ( a viacerým z Onko témy ) tie drogy dávali ....
Vieš o tom , že mariška v malom množstve pomáha pri bolestiach a v niektorých krajinách je vydávaná na recept ???

Za takéto názory , ako si teraz dala , by mali tiež zatvárať !!!

Si uvedomuješ , že aj Dolsin a či Morfium je droga ????????

Prajem TI , aby TI NIKDY NEMUSELI APLIKOVAŤ do žily to , čo sa dáva na tých oddeleniach !!!!!



P.S.:
...trieskaš 2 na 3 bez rozmýšľania , alebo to máš vrodené ?????
...kua , nasral som sa na večer ...
Nedráždi štrkáča bosou nohou po hlave ......alebo sa vyjadruj iba v psích témach , zvyšok nechaj na pokoji ...
alaya1
06.12.12,22:10
Je to tema len pre teba, ci vsetkych na porade? tak nevyryvaj...!
alaya1
06.12.12,22:15
Mily Buchac, ak ti nevadi, co pises o bodovani!.Tema je o Cinkotovi, pisala som o takych, ako je on. Ak si to vzal osobne, je to tvoja vec,naco beries na seba to, co tebe urcene nie je, tvoje vystupovanie, vyrazy neriesim....a nevies, kto a ako, co a kde...takzze sa ukludni a myslim, ze je toto otvorene forum pre moznost vyslovit nazor, aky clovek ma.

Ano opakujem, nemam zlutovanie nad ludmi, ako je Cinkota- prid sa pozriet na jedneho potomka- potom sud moje riadky!.
buchač
06.12.12,22:18
ze nemam chut tu zartovat o ruzovych tabletkach

Občas vravím , že som si dal pol modrej tabletky ...že na podsexovanie ....
Ibaže teraz je to na celú modrú ...na poriadne posexovanie ....:mad:
alaya1
06.12.12,22:21
Tak gentleman ma pravom mieste, prepac, aj ked sa ti to nepaci, vyskytovat sa budem...kde chcem ja, nie ty.
SamuelSK
06.12.12,22:21
K otázke či sa tak narodil poviem len toľko-
Verím v karmu a v to, že keď sa duša dostane do tela, v každom živote má možnosť učiť sa na vlastných chybách. Mladé duše robia na tomto svete hlúposti od malých až po veľké, dokonca karmicky neodpustiteľné.
Starej, osrieľanej duši by ani neanapadlo dílovať drogy, taká tu je pre pomoc iným, nezaujíma sa len o seba a svoju rodinu, ale aj o iných, takých, o ktorých mnohí ani nezakopnú. Materiálne veci sú pre niektorých dôležité len natoľko, aby zabezečili útočisko a bežné obeživo.



Znamena to snad, ze kazdy sa narodi (kazda dusa, z pohladu karmy) s nulovym, ci negativnym (zapornym) "hodnotenim" aby sa ucil?
Teda ak kazda dusa sa uci na svojej chybe.. Resp ta mlada..
Resp. myslis ze sa to da na relativne materialnej urovni zrychlit proces starnutia karmickej duse?
Napr: narodia sa dvojicky.. v 1538 roku napr.. Adam a Tomas napr.. (mena su len pre ilustraciu, nemaju nic spolocne s nicim a cimkolvek, lahko rozoznatelne a hotovo..)
Adam bude dobry, Tomas zly..
Adam zomrie, Tomas zomrie.. ale obe duse sa znovu narodia napr..
proces sa bude stale opakovat.. az do 2012 napr a teraz je Adam na urovni dost vyspelej, no Tomas sa uvedomi a zacne tiez robit dobre veci.. Kto z nich je potom v 2462 roku lepsi ?
Kedze kazda karmicka dusa by mala byt, podla pravidiel spravodlivosti (karma by mala byt spravodliva, nie?) na rovnakom starte, tak ako to, ze Tomas je zly a Adam je dobry?
Otazka ktora ma v tomto trapi je - nesie zodpovednost rodic, surodenec, okolie, vodca, kto??? kto nesie zodpovednost za to, ze sa Tomas takto pohorsil?
Alebo mu matka priroda (znacne nespravodliva?) udelila mensie IQ a EQ a cokolvek, a preto bude karmicka dusa trpiet?

Resp. ako je mozne, ze je taky brutalny rozdiel medzi dusami, dobrom a zlom.. Ak maju teda rovnaky start.. (musia mat, ved to by nedavalo zmysel potom, bolo by to diskriminujuce).

Napr. ja osobne vediem zivot taky, ze by som neoklamal ako ani za 1 eurocent, tak ani za 1 bilion EUR. nezabil. nepodviedol (od hadzania kocky v clovece nezlobse az po manzelku). nesposoboval bolest (i ked nepriamo si to clovek neuvedomi, neumyselne taktiez..) atd atd, iste sa chapeme.
ale preco mam taketo myslenie? znamena to ze si nahravam vela karmickych bodov? kedy mi ich karma vyplati?? :D
resp. AKO to, ze nie som grazel? preco? je to vychovou? alebo karmicke poucenie z minulosti? (to by ale znamenalo, ze som bol minule zly, ALE PRECO SOM BOL?)

atd atd.. to je take zapletene :D zaujimava je ta karma vo vseobecnosti, netusim ci na nu verit alebo nie.. (no byt dobry len preto, ze cakam dobru znamku, ale v srdci byt grazel, to je tiez divne nie?).

ale napr priroda ku mne nebola az taka stedra, co sa zdravia tyka, dost pohybove obmedzenie, asymetria, atd.. preco? priroda nad karmu? hmota nad energiu? (i ked hmota je energia :D teda asi, neviem), cize hmota nad karmu/dusu/duchovno ?

alebo je to vyvazene, a teda hmota mi ubrala a duchovno pridalo? preco? aby som pomahal svetu? ale preco som nemohol dostat z oboch len to pozitivne? nedovera karmy voci mne ze by som to zneuzil? a to ze na mna stavi teraz, ze to nezneuzijem, tak nie je karma gembler? :D

neviem.. mam mnoho otazok, comu v tejto rovine nerozumiem :D

proste nieco mi na tom nesedi :) a neviem co a preco..
alaya1
06.12.12,22:22
myslim, ze bude ucitocnejsie, ak sa budes venovat Cinkotovi, oceni to viac, ako ja...
marjankaj
06.12.12,22:22
Občas vravím , že som si dal pol modrej tabletky ...že na podsexovanie ....
Ibaže teraz je to na celú modrú ...na poriadne posexovanie ....:mad:
No veď na jednú onú si už natrafil.:---
buchač
06.12.12,22:24
Mily Buchac, ak ti nevadi, co pises o bodovani!.Tema je o Cinkotovi, pisala som o takych, ako je on. Ak si to vzal osobne, je to tvoja vec,naco beries na seba to, co tebe urcene nie je, tvoje vystupovanie, vyrazy neriesim....a nevies, kto a ako, co a kde...takzze sa ukludni a myslim, ze je toto otvorene forum pre moznost vyslovit nazor, aky clovek ma.

Ano opakujem, nemam zlutovanie nad ludmi, ako je Cinkota- prid sa pozriet na jedneho potomka- potom sud moje riadky!.

Milá alaya ....k červenému iba to detto ...
To modré je ale dôležité ...a nie to pôvodné - že hádzanie do jedného vreca všetkých užívateľov a " užívateľov " drog...
Iný význam potom slová a vety význam dávajú ....

Rob ako ja ...porozmýšľaj , napíš , oprav , atď .....
Tebe , ako učiteľke mám vysvetľovať ???????
alaya1
06.12.12,22:26
Milá alaya ....to modré je dôležité ...a nie to pôvodné - že hádzanie do jedného vreca všetkých užívateľov a " užívateľov " drog...
Iný význam potom slová a vety význam dávajú ....

Rob ako ja ...porozmýšľaj , napíš , oprav , atď .....
Tebe , ako učiteľke mám vysvetľovať ???????


Kludne mozes vysvetlovat vies, ja som ina sorta ucitela, ako ostatne ....tie ucia bezne deti, ja nie!.
SamuelSK
06.12.12,22:27
ved alaya1 to asi myslela tak, ze ten co skusil/ovnoal(aj?) alebo jednoducho umyselne bral latku, ktora sa da definovat ako droga, napr heroin, kokain, marihuana? neviem.. ale ja som ju pochopil :)
ved tak to funguje v Thajsku napr.
to ze druga pomaha ako morfium atd.. to je OK, ale to je kontrolovane a nutne, napr umrtvenie v zubarskom kresle.

otazne len je, ci je to "nutne" pre nejake "umrtvenie" aj v pripade domaceho pouzivania.. o tom sa asi neda len tak povedat, a da sa asi len teoretizovat, no mozme "stavit" ze vacsina je "len tak lebo mozem a mam na to a chcem byt v inej dimenzii..."

inac, co ak to prezeniem do takeho extremu, ze Adam potrebuje pomoc, lebo je na mizine (psychicky) a Tomas mu ponukne heroin.. Adam suhlasi, Tomas preda, Adam kupi.. kto je na vine?

Kto je na vine, ked : (napriklad rozvedena mamicka dvoch deti, lebo ju manzel bil atd) ide pre uver, no nedaju jej, ide do nebankovky a zoberie si uver za nekrestansky urok. Mamicka suhlasi, Nebankovka preda, Mamicka kupi.. kto je na vine?
alaya1
06.12.12,22:30
Samuel vies, kto chcel, pochopil, kto chcel vyryvaj, pismena si na to nasiel. Zelam vam krasnu noc aj s panom Cinkotom. A podpisujte...o 100-6.

ja sa zajtra povenujem nasledkom spravania sa takychto ludi, typu- C a spol.
buchač
06.12.12,22:32
aké deti , taký pedagóg ?????....DtD ???
SamuelSK
06.12.12,22:33
Napriklad co ludia, co maju depresiu, alebo proste "zhorsenie nalady" a zoberu si tabulku "cokolady" - tj. bud bielu, alebo mliecnu, proste co dobre chuti a dopraje docasnu pohodicku..
Su to drogisiti?

To ze ta cokolada posobi na telo/organizmus zle je fakt.

Otazka:
Co ak nepatrna cast, tj. 0,1gramu (tj 1/1000 z tabulky cokolady) nejakej tvrdej drogy, posobi viac ako 1.01x lepsie na tu "depresiu" a ma 0.99x alebo menej zly ucinok.

Teda - clovek moze riesit svoj problem (alebo rovno zit) roznymi chemickymi prvkami, ako je cokolada, heroin, pivo, vodka, jablko.. Lenze co je exaktne a presne a jasne zadefinovane ako hranica, ze TOTO je dobre | a TOTO je uz zle ?

Co ak bez ohladu na to co do seba dame, vsetko je ZLE a len nieco je MENEJ ZLE? (jablko = menej zle, no uz len fakt, ze clovek travi, znizuje jeho zivotnost atd..)

jasne ze ak si niekto snupne (trepnem) 5g (ale asi to bude len 2g? 0,5g?) bieleho prasku nejakeho tak to je skor na strane "zle" .. ale odsudit jeho skor ako upriem pohlad na dieta, ktore uz od 12 chodi na obedo do McDonaldu (a defacto stoji socialny system viac ako ten snupac), je podla mna divne :/ resp. to sa matematicky neda vypocitat, jedine ak by to robila fakt ta KARMA :)
danushka
06.12.12,22:33
neviem.. mam mnoho otazok, comu v tejto rovine nerozumiem :D

proste nieco mi na tom nesedi :) a neviem co a preco..

Samko, si z tých zvedavších, o čom svedčia aj Tvoje témy na Porade.
Citovala som len kúsok z Tv. príspevku a od Cinkotu kam sme až zašli.
Keď túžiš po odpovediach na takéto otázky, možno treba zabehnúť k nejakému ujovi, čo regresnú terapiu robí, tam sa aj možno dozvieš.
Sám si na takéto veci ani s bongom a ani s ružovou neodpovieš.

A k tým dušiam od rokov po Kristovi... To dú mláďatá. Sú tu aj také 200 tis. rokov staré, teda tvrdia to východné kultúry a regresní terapeuti. Ale Stanko nezaložil tému za týmto účelom. Takže sa mu ospravedlňujem.;)
alaya1
06.12.12,22:35
tie moje deti v skole nechaj na pokoji....!!...prd o nich vies...
marjankaj
06.12.12,22:41
No zdá sa, že veľa ľudí nevie, ako to na súde chodí. Aké to je, keď "nezávislý súd" vám dá najavo, kto je tam pánom.:eek:
A kto to tých sudcov a aj ostatných politikov naučil? Naša inteligencia, odštartovala ich kariéru? Učitelia? :eek:
Xanti
06.12.12,23:01
mimotemy Viete , keby sa energia minutá na podpisy pre Mrs.umelca Cinkiho minula užitočnejšie,
napríklad našla som túto petíciu http://www.peticie.com/peticia_za_zruenie_odvodov_z_dohod tam by som sa aj 1000x podpísala ak by to pomohlo.
SamuelSK
06.12.12,23:39
ked vidim, ze Najpopulárnejšie petície a potom ze


Podpisy


15 065


10 033


7 084


3 545


1 418


365


310




tak ehm, co si o tom mam mysliet ?

15 065 Nebuďme psími rasistami

aspon psickari drzia pokope, no urcite je ich viac nez 15000..

preco peticie.com nevysielaju a nemedializuju o 19:00 namiesto "ujo v hornej dolnej nerespektoval sotpku a nabural do tety z niznej vyssej" ???

preco asi ?

PRECO ASI !!!!

:D
vulxy
06.12.12,23:57
tak ehm, co si o tom mam mysliet ?

15 065 Nebuďme psími rasistami

aspon psickari drzia pokope, no urcite je ich viac nez 15000..

preco peticie.com nevysielaju a nemedializuju o 19:00 namiesto "ujo v hornej dolnej nerespektoval sotpku a nabural do tety z niznej vyssej" ???

preco asi ?

PRECO ASI !!!!

:D

vitaj v MATRIX -e
pavol54
07.12.12,05:35
Kto kšeftuje s drogamy nech zhnije v base.
Skrúcaný opravdu ako chlap komunikoval s rodinou babky. Urobil čo mohol
Rolincku nemám rád ale asi opravdu nebola na 100% vinná. No nejakú spoluvinu zrejme mala.
Žitný je chrapúň, frajer. Iný prípad. V porovnaní s Cinkotom dostal málo, ale to je iná komnata.
Teda ninčen nyšt. Ja nepodpíšem.
prvá veta 100 krát súhlas a odobrať všetok majetok a majetok priamych príbuzných na úhradu nákladov na liečbu drogovo závislých a ušetrené naše peniaze za liečbu prideliť na učiteľské platy
pavol54
07.12.12,05:38
Vazene damy a pani.

On nedostal trest za to, ze bral nejake drogy, on dostal trest za to, ze predaval drogy, a to OPAKOVANE. Poznali ste ho niekto osobne, z tych ludi, co tu zanho horlite?

Majte prosim trocha uctu k nasmu pravnemu poriadku, nerobme z toho holubnik.
a tie ľudské trosky čo za sebou zanechávajú tie svine dílerské
pavol54
07.12.12,05:42
danushka plne stebou suhlasim ale aj jeho niekto musi mat na rovasi.....ci sa tak narodil?....
nech práskne toho čo ho má na rováši
Barbara
07.12.12,06:06
mimotemy ja si prosím petíciu, aby mi zvýšili plat, prosím,prosím
expeeert
07.12.12,06:18
ved alaya1 to asi myslela tak, ze ten co skusil/ovnoal(aj?) alebo jednoducho umyselne bral latku, ktora sa da definovat ako droga, napr heroin, kokain, marihuana? neviem.. ale ja som ju pochopil :)
ved tak to funguje v Thajsku napr.
to ze druga pomaha ako morfium atd.. to je OK, ale to je kontrolovane a nutne, napr umrtvenie v zubarskom kresle.

otazne len je, ci je to "nutne" pre nejake "umrtvenie" aj v pripade domaceho pouzivania.. o tom sa asi neda len tak povedat, a da sa asi len teoretizovat, no mozme "stavit" ze vacsina je "len tak lebo mozem a mam na to a chcem byt v inej dimenzii..."

inac, co ak to prezeniem do takeho extremu, ze Adam potrebuje pomoc, lebo je na mizine (psychicky) a Tomas mu ponukne heroin.. Adam suhlasi, Tomas preda, Adam kupi.. kto je na vine?

Kto je na vine, ked : (napriklad rozvedena mamicka dvoch deti, lebo ju manzel bil atd) ide pre uver, no nedaju jej, ide do nebankovky a zoberie si uver za nekrestansky urok. Mamicka suhlasi, Nebankovka preda, Mamicka kupi.. kto je na vine?

Toto asi nemôžeš myslieť vážne to porovnanie s čokoládou - ešte som nepočul o prípade, že by niekto kvôli čokoláde vraždil, kradol, robil prostitútku a zničil rodinu - a myslím že by sa to nedialo, aj keby bola hneď zakázaná.
tom_i
07.12.12,06:19
Nepodporím a zásadne som proti. Kto je Cinkota? Koľko neprávosti je vo svete a len za to že nejaký Cinky ktorý sa nacinkal, má problémy, teraz celá krajina bude hore nohami? Je mi jedno či bol užívateľ alebo dealer, mám dcéru vo veku keď stačí aby stretla hoc aj takéhoto užívateľa, zabuchla sa a to čo sme jej doteraz všetpovali je fuč. Kto chce kam pomôžme mu tam. skôr by ma zaujímalo čo bolo v spise ktorý sa nečítal - to by bola asi iná revolúcia vo svete reflektorov.
Ferdosondo
07.12.12,06:33
Rád by som vidieť podporovateľov Cinkotu, čo by robili, ak by niekto ako Cinkota ponúkol drogy ich deťom a oni by si ich v slabej chvíli vzali. Následne na to by zbadali, ako sa im to ich dieťa nezvrátitelne stráca. Či aj potom by sa podpisovali pod nejaké petície na ochranu dílerov (možno bývalých)
P.s. Narkomanovi sa nikdy nedá veriť.
Barbara
07.12.12,06:47
Stanko , sorry, ale aj Ty máš deti, čo Ty na to, keby predal aj tvojím deťom drogy:rolleyes: ako by si sa zachoval? podpísal by si nejakú petíciu na ochranu dílerov?
srska
07.12.12,06:50
Ahojte, chcel by som Vás požiadať, ak budete mať chvílku čas o podporu danej petície, vieme o čo ide a za akých okolností to všetko vzniklo a že uvedený trest je vzhladom na všetky okolnosti - vrcholne NESPRAVODLIVÝ :eek:

Ďakujem

http://www.peticie.com/peticia_za_milos_pre_neprimerane_tvrdo_potrestaneh o_umelcastenly ahoj - prečo pre recidivistu nespravodlivý?
srska
07.12.12,06:55
stenly ahoj - prečo pre recidivistu nespravodlivý?a ešte dodám - kto je hlavným aktivistom petície? nejaký hryc? kto je to? ten čo nechápe dodnes príčiny autonehody, ktorej účastníkom bol jeho syn? ..... pch
arizona
07.12.12,06:57
Ale ved on tie drogy ani nevyrabal,ani nepredaval detom-to by bolo o niecom inom,taki si zasluzia aj dozivotie.

Ale ked sa tym svinstvom napchava sam, tak preco ho maju zatvarat na dlhe roky? Po rokoch v base vyjde ako kriminalnik ktory sa nebude vediet zapojit do bezneho zivota.

To uz mozu pozatvarat aj vsetkych fajciarov a alkoholikov,ved aj to su zavislaci na drogach, nie?...:rolleyes:
srska
07.12.12,07:00
Ale ved on tie drogy ani nevyrabal,ani nepredaval detom-to by bolo o niecom inom,taki si zasluzia aj dozivotie.

Ale ked sa tym svinstvom napchava sam, tak preco ho maju zatvarat na dlhe roky? Po rokoch v base vyjde ako kriminalnik ktory sa nebude vediet zapojit do bezneho zivota.

To uz mozu pozatvarat aj vsetkych fajciarov a alkoholikov,ved aj to su zavislaci na drogach, nie?...:rolleyes:nakoniec možno ani nebral:cool:
pepsikova
07.12.12,07:04
nakoniec možno ani nebral:cool:..

..no, veď, ktohovie, či nemal vo vačku štipku práškového cukru, pre prípad, žeby si potreboval osladiť život!..:rolleyes:...a oni ho vrazia do basy na dlhé roky-aby si odvykol od dobroty!..(som uštipačná, nyje že ma zoberete vážne!..podla mna dostal tak akurát!..
Barbara
07.12.12,07:16
..

..no, veď, ktohovie, či nemal vo vačku štipku práškového cukru, pre prípad, žeby si potreboval osladiť život!..:rolleyes:...a oni ho vrazia do basy na dlhé roky-aby si odvykol od dobroty!..(som uštipačná, nyje že ma zoberete vážne!..podla mna dostal tak akurát!..

Ale Pepsi, veď za "dobré správanie"" o 3 roky bude vonku, takže veselo bude ďalej predávať;) možno sa ujde aj deťom tých a zadara,- zo vďačnosti, že rodičia podpísali tú petíciu,
stormcatcher
07.12.12,07:22
...ako sa vlastne potvrdzuje podpis na stránke petície com?
srska
07.12.12,07:23
Ale Pepsi, veď za "dobré správanie"" o 3 roky bude vonku, takže veselo bude ďalej predávať;) možno sa ujde aj deťom tých a zadara,- zo vďačnosti, že rodičia podpísali tú petíciu,zabudni
Barbara
07.12.12,07:26
to bolo myslené ironicky
bodliak
07.12.12,07:30
Tak to ani necestujme MHD.
alaya1
07.12.12,07:33
Toto asi nemôžeš myslieť vážne to porovnanie s čokoládou - ešte som nepočul o prípade, že by niekto kvôli čokoláde vraždil, kradol, robil prostitútku a zničil rodinu - a myslím že by sa to nedialo, aj keby bola hneď zakázaná.


Pozri sa, kazdy si moze vylozit prispevky ako chce. Moj absolutne odmietavy pristuip k drogam si niekto vysvetlil tak, ze tam patri aj cokolada, medikamenty pre tazko chorych , alangetika a pod....je to ich nazor, nechaj tak. Realne uvazujuci clovek pochopil, co som tym prispevkom myslela.
marleau
07.12.12,07:44
Medzitým ako sa tu škriepite,zobrali drogy tisíce ľudí,medzi nimi minimálne jeden nováčik.Za neho kto može?Tí,čo s drogami nemajú nič spoločné?
alaya1
07.12.12,07:48
Medzitým ako sa tu škriepite,zobrali drogy tisíce ľudí,medzi nimi minimálne jeden nováčik.Za neho kto može?Tí,čo s drogami nemajú nič spoločné?

To mas uplnu pravdu a mozno ten novacik je dieta na zakladke, nakolko aj pred skolami postavaju, nukaju najskor zadarmo.Mne dcera rozprava, ako je spoluziaci v 7!!! rocniku skusali marisku, kupili kus za 10 eur! co dodat. Mne je jedno, ci ponuka, ci uziva, odmietam absolutne pomoc pri rieseni trestov pre takychto ludi.

Umelci ziadaju MILOST!!- asi stratili zdroj prisunu ....
lujza.j
07.12.12,07:57
Rád by som vidieť podporovateľov Cinkotu, čo by robili, ak by niekto ako Cinkota ponúkol drogy ich deťom a oni by si ich v slabej chvíli vzali. Následne na to by zbadali, ako sa im to ich dieťa nezvrátitelne stráca. Či aj potom by sa podpisovali pod nejaké petície na ochranu dílerov (možno bývalých)
P.s. Narkomanovi sa nikdy nedá veriť.

Poslena veta uuuuplna pravda....mala som v rodine...
marleau
07.12.12,07:57
Takí umelci....Hrajú sa na Bohov,mali by ísť príkladom,ale ..... škoda písať.
bodliak
07.12.12,07:59
Už vidím, ako Gašparko z balkónu/balkánu osloví ľud otázkou:

>> Ktorého vám mám vydať, Barnabáša lebo Ježiša ?
marleau
07.12.12,08:02
Idem radšej pracovať,lebo už som rozčúlení....
buchač
07.12.12,08:05
Idem radšej pracovať,lebo už som rozčúlení....

Pravdu máš ...ibaže na rozdiel od tej roboty , že idem na tie Vianočné trhy ...

Samozrejme , že si na cestu aj šľahu položím ....aby som vydržal ten nápor ...
day
07.12.12,08:07
nevidim dovod podporovat Cinkotu a uz vobec nevidim dovod na peticiu,
keby dostavali bezni ludia tolko sanci ako on
KoxXxo
07.12.12,08:12
fosgeen
07.12.12,08:13
Je mi jedni, či je to Cinkota alebo ktokoľvek iný, jedno je pravda, že ten čo varil a predával dostal 5 rokov, tem mohol pokaziť tisíce mladých ľudí. Cinkotu sa nezastávam, ale niekto tu písal o alkohole. A to je naozaj v poriadku? Koľko rodín trpí, koľko je týraných a hladných detí a žien, alebo také automaty, to je tiež pohroma ľudstva ale z toho má štát euráče. Keby boli drogy zdaňované , to by ste videli, aké by boli nízke tresty v prípade nehôd , alebo ako za volantom alkohol. Osem rokov je veľmi dlhá doba, poškodil seba a nie iného. Koľko mladých ľudí sa takto dostalo do basy a čo tam z nich spravili. Treba trestať tých , čo to predávajú a vyrábajú. Som zvedavá, koľko z Vás by sa k tomu ináč postavilo, keby sa jednalo o Vaše dieťa, ktoré nevyráva, neobchoduje a dostane aj 10 rokov. Naše súdnictvo je prehnilé a škodlivé. Každá akcia má reakcii. Z tých mladých ľudí , ktorý dostali také vysoké pálky za užívanie, už ťažko niečo bude. Zanevrú na celé Slovensko. Viem, chodím ako eknómka veľa krát vypovedať ako svedok k policajtom v príprade nevyplatenia mzdy, krádeží majetku v spoločnosti zamestnacami, a viem ako jednajú. Som svedok a chovajú sa k nám ako k obžalovaným pomaly za vraždu. V našej spoločnosti obyčajný človek tiež nemá žiadnu cenu. Ja by som tiež už policajtom nepomáhala nikdy. Za jednu spoločnosť som tam bola 20 x vypovedať zakaždým to isté. Oni sú naozaj chorý. Takže prajem Cinkotovi , aby sa poučil a dám mu svoj hlas.
misomiso
07.12.12,08:14
xanti.....ja nepiticizujem za oslobodenie........nech si sedi....ale 8 rokov???

Odsedi si nie 8 ale 4 roky. U nas sa po polovici trestu prepusta "za dobre spravanie". Pravda - ak nebude mat problem s pokusenim predavat to svinstvo aj vo vaznici, co u Dusana realne hrozi.
fosgeen
07.12.12,08:17
Nie po polovici a po troch štvrtinách trestu , to je za 6 rokov, aj tak je to veľa.
srska
07.12.12,08:21
Je mi jedni, či je to Cinkota alebo ktokoľvek iný, jedno je pravda, že ten čo varil a predával dostal 5 rokov, tem mohol pokaziť tisíce mladých ľudí. Cinkotu sa nezastávam, ale niekto tu písal o alkohole. A to je naozaj v poriadku? Koľko rodín trpí, koľko je týraných a hladných detí a žien, alebo také automaty, to je tiež pohroma ľudstva ale z toho má štát euráče. Keby boli drogy zdaňované , to by ste videli, aké by boli nízke tresty v prípade nehôd , alebo ako za volantom alkohol. Osem rokov je veľmi dlhá doba, poškodil seba a nie iného. Koľko mladých ľudí sa takto dostalo do basy a čo tam z nich spravili. Treba trestať tých , čo to predávajú a vyrábajú. Som zvedavá, koľko z Vás by sa k tomu ináč postavilo, keby sa jednalo o Vaše dieťa, ktoré nevyráva, neobchoduje a dostane aj 10 rokov. Naše súdnictvo je prehnilé a škodlivé. Každá akcia má reakcii. Z tých mladých ľudí , ktorý dostali také vysoké pálky za užívanie, už ťažko niečo bude. Zanevrú na celé Slovensko. Viem, chodím ako eknómka veľa krát vypovedať ako svedok k policajtom v príprade nevyplatenia mzdy, krádeží majetku v spoločnosti zamestnacami, a viem ako jednajú. Som svedok a chovajú sa k nám ako k obžalovaným pomaly za vraždu. V našej spoločnosti obyčajný človek tiež nemá žiadnu cenu. Ja by som tiež už policajtom nepomáhala nikdy. Za jednu spoločnosť som tam bola 20 x vypovedať zakaždým to isté. Oni sú naozaj chorý. Takže prajem Cinkotovi , aby sa poučil a dám mu svoj hlas. v 80%-tách s tebou súhlasím. čo s týka chodenia 20x na políciu ... : stačí raz napísať na papier, podpísať a stáť si za tým.
misomiso
07.12.12,08:21
Ale ved on tie drogy ani nevyrabal,ani nepredaval detom-to by bolo o niecom inom,taki si zasluzia aj dozivotie.


Zasnem nad tym, ako sa v pripade vyznate. Neviem preco ste si taki isti tym, ze ich neponukal detom. V Petrzalke bol dostatocne znamy, ked este byval v BA. Niektori ludia presne vedia, ako sa tam spraval. Z toho obdobia tiez pochadza tej jeho prvy drogovy delikt, ktory sa z velkej miery "zamietol pod koberec", a potom - s jedlom rastie chut.
srska
07.12.12,08:22
Nie po polovici a po troch štvrtinách trestu , to je za 6 rokov, aj tak je to veľa.keby nešpekuloval - o rok mohol byť vonku
alaya1
07.12.12,08:22
Je mi jedni, či je to Cinkota alebo ktokoľvek iný, jedno je pravda, že ten čo varil a predával dostal 5 rokov, tem mohol pokaziť tisíce mladých ľudí. Cinkotu sa nezastávam, ale niekto tu písal o alkohole. A to je naozaj v poriadku? Koľko rodín trpí, koľko je týraných a hladných detí a žien, alebo také automaty, to je tiež pohroma ľudstva ale z toho má štát euráče. Keby boli drogy zdaňované , to by ste videli, aké by boli nízke tresty v prípade nehôd , alebo ako za volantom alkohol. Osem rokov je veľmi dlhá doba, poškodil seba a nie iného. Koľko mladých ľudí sa takto dostalo do basy a čo tam z nich spravili. Treba trestať tých , čo to predávajú a vyrábajú. Som zvedavá, koľko z Vás by sa k tomu ináč postavilo, keby sa jednalo o Vaše dieťa, ktoré nevyráva, neobchoduje a dostane aj 10 rokov. Naše súdnictvo je prehnilé a škodlivé. Každá akcia má reakcii. Z tých mladých ľudí , ktorý dostali také vysoké pálky za užívanie, už ťažko niečo bude. Zanevrú na celé Slovensko. Viem, chodím ako eknómka veľa krát vypovedať ako svedok k policajtom v príprade nevyplatenia mzdy, krádeží majetku v spoločnosti zamestnacami, a viem ako jednajú. Som svedok a chovajú sa k nám ako k obžalovaným pomaly za vraždu. V našej spoločnosti obyčajný človek tiež nemá žiadnu cenu. Ja by som tiež už policajtom nepomáhala nikdy. Za jednu spoločnosť som tam bola 20 x vypovedať zakaždým to isté. Oni sú naozaj chorý. Takže prajem Cinkotovi , aby sa poučil a dám mu svoj hlas.


toto by som ja netvrdila, vieme my, co robil a ako to robil?
alaya1
07.12.12,08:24
presne tak...
Stefan2005
07.12.12,08:25
... za drogy (bez ohľadu na ich tvrdosť) sa na Slovensku bežne udeľuje uvádzana "sadzba" - bez ohľadu na motív; pre ilustráciu konfrontovanie počínania D.C. so "zločinom" mladého muža v nižšie uvedených článkoch:

http://www.topky.sk/cl/100370/1294171/
http://bystrica.sme.sk/c/6596966/za-vyrobu-marihuany-osem-rokov-vazenia.html

a určite nájdete iné pohnútky u jedného aj u druhého; D.C. nakoniec mal šťastie, lebo na prvé stánie dostal osmičku, kým druhý až po odvolaní (a ešte mal šťastie, že toľko isto nedostal aj jeho otec, lebo potom ich chorá matka by zostala bez pomoci najbližších....

Ak by sa bola vypísala petícia za zníženie trestu muža z Polomky, asi by som sa pridal.... žiaľ, on nie je celebrita...
buchač
07.12.12,08:26
Odsedi si nie 8 ale 4 roky. U nas sa po polovici trestu prepusta "za dobre spravanie". Pravda - ak nebude mat problem s pokusenim predavat to svinstvo aj vo vaznici, co u Dusana realne hrozi.

Nie po polovici a po troch štvrtinách trestu , to je za 6 rokov, aj tak je to veľa.


Aj - aj ....záleží od okolností ...:rolleyes:

Trestný zákon
§ 66 - 68
misomiso
07.12.12,08:28
ten kto chce drogovat, nech droguje.. ved to bude absolutne rovnake ako s alkoholom (pivo, sampanske, tvrde, atd..)


Ten, kto chce hjazdit po meste 160, nech jazdi. Ved tebe asi nechodia deti do skoly.

Teda ja mozem drogovat? No dobre, povedzme, ze to skusim. Ked budem "v tom", bude mi vsetko uplne jedno, nebudem uz mac absolutne co stratit. Bude mi uplne jedno, co spravim, komu ublizim, pretoze budem potrebovat davku.

Uvedomujes si vobec za co tu bojujes? Ved priznaj, ze si Dusanov kamarat, mozno rodina, ja neviem, alebo kolega s divadla, ktory bude musiet chodit na extra skusky, ak by Dusana bolo treba vo vsetkych hrach preobsadit. Alebo si tou peticiou zmanipulovany.

Aky uz iny dovod mozu ludia bojovat za toto svinstvo?

Nie "kto chce nech droguje" ale "kazdy ma niest zodpovednost za svoje ciny", najma ak sa tvari, aky je frajer, ze mu nikto nic nemoze.
misomiso
07.12.12,08:30
Takže prajem Cinkotovi , aby sa poučil a dám mu svoj hlas.

On uz dostal sancu, a prave ze sa nepoucil.
linkinka
07.12.12,08:30
Narkomana podporovať nebudem.
tak radsej nekomentuj, ak povies blbost hovado
linkinka
07.12.12,08:31
On uz dostal sancu, a prave ze sa nepoucil.
a ty si sa poučil?honis si furt a v poho dalej..co?
alaya1
07.12.12,08:31
Ten, kto chce hjazdit po meste 160, nech jazdi. Ved tebe asi nechodia deti do skoly.

Teda ja mozem drogovat? No dobre, povedzme, ze to skusim. Ked budem "v tom", bude mi vsetko uplne jedno, nebudem uz mac absolutne co stratit. Bude mi uplne jedno, co spravim, komu ublizim, pretoze budem potrebovat davku.

Uvedomujes si vobec za co tu bojujes? Ved priznaj, ze si Dusanov kamarat, mozno rodina, ja neviem, alebo kolega s divadla, ktory bude musiet chodit na extra skusky, ak by Dusana bolo treba vo vsetkych hrach preobsadit. Alebo si tou peticiou zmanipulovany.

Aky uz iny dovod mozu ludia bojovat za toto svinstvo?

Nie "kto chce nech droguje" ale "kazdy ma niest zodpovednost za svoje ciny", najma ak sa tvari, aky je frajer, ze mu nikto nic nemoze.


Tomuto osialu sa hovori - "davova psychoza"....tak sa im necuduj..nemozu za to..
linkinka
07.12.12,08:32
toto by som ja netvrdila, vieme my, co robil a ako to robil?
nechapem, co tu potom robis vobec!!!
alaya1
07.12.12,08:33
MOHOL by to prosim u niekto zamklnut? Toto uz nema nic spolocne so zadanim temy!!
Indeed
07.12.12,08:42
Ti už celkom yebe ??? každý u koho nájdu nejakú drogu je gauner a nepatrí do normálnej ľudskej spoločnosti, o to viac ak ich má pripravené na predaj .
Indeed
07.12.12,08:43
niekto to naozaj zamklnul...
alaya1
07.12.12,08:43
dobre urobil!.
EvaB
07.12.12,08:44
Áno, Skrúcaný sa zachoval ako chlap. A až takú vinu na tom nemal, hoci ho mnohí očierňujú. Ten, kto starú pani dobre poznal, bol v strehu, keď bola na chodníku, ona totiž na prechod vždy vbehla. Nie raz sa nám to stalo. On mal smolu, že to bolo za tmy.
mazanova
07.12.12,10:36
je mi na grc z tých "tzv. celebrít" oni sú si toho vedomí a tak sa správajú pred Bohom sme si všetci rovní, aj Cin-cin
zabavac
07.12.12,11:59
Cinkota je celebrita? Prosím Ťa spamätaj sa. A vôbec celá táto petícia akože umelcov je chorá.
brodozz
07.12.12,12:15
Ze umelec! takych je len unas milion.