Radek1212
08.12.12,16:08
Môže stavebný úrad aj napriek tejto skutočnosti vydať územné rozhodnutie? Po akej dlhej dobe?
wagner
08.12.12,15:20
Môže vydať územné rozhodnutie, keď sa jej vráti nedoručený list. Pošta vyznačí, dokedy si mal list prevziať (úložná doba) a k tomu sa priráta počet dní, ktoré má na odvolanie uvedené v rozhodnutí-spravidla 15 dní a na 16-ty deň je potom právoplatné doručenie. Potom môže vydať územné rozhodnutie.
Radek1212
08.12.12,21:00
Ďakujem za odpoveď.
Neplatí to len vtedy ak sa preukazateľne nachádza v mieste trvalého bydliska? Aspoň tak voľajako som si vysvetlil články pojednávajúce o márnom uplynutí odbernej lehoty.
wagner
08.12.12,21:03
Ďakujem za odpoveď.
Neplatí to len vtedy ak sa preukazateľne nachádza v mieste trvalého bydliska? Aspoň tak voľajako som si vysvetlil články pojednávajúce o márnom uplynutí odbernej lehoty.
Podľa mňa pošta neskúma, či je alebo nie je v mieste trvalého bydliska. Pokiaľ rodina nahlási adresu, kde sa nachádza, tak pošta tam list dopošle. Alebo keď vie že bude mimo územia, môže nechať niekomu plnú moc na preberanie doporučených zásielok. A ten človek ho môže o tom informovať.