Ivana2020
10.12.12,17:39
Realitka mi ponúka prenajať byt Číňanom. Ak máte niekto skúsenosti s Číňanmi ako susedmi, príp. nájomníkmi, prosím o informácie. Veľmi by ste mi pomohli. Nechcem si vyrobiť problémy, ani susedom. Ďakujem.
marleau
10.12.12,16:45
Brat má to "šťastie",že nad ním bývajú šikmookí. Oni keď sa začnú zabávať,tak im je jedno,že ako hlasno a dokedy,oni sa jednoducho bavia. Keď varia,akoby varili zdochliny dobre odležané na slnku. Okrem arogancie ich charakterizuje aj to,že neupratujú spoločné priestory.
Ivana2020
10.12.12,16:55
Ďakujem. Presne takýchto vecí som sa bála, aj keď som teraz skončila nájom so Slovákmi, síce pomerne čistotnými, ale mimoriadne hlučnými a na konci mi ukradli lustre, koberec... Človek do nikoho vopred nevidí. Keby som nemusela, najradšej by som byt neprenajímala, ale nedá sa nič robiť.
misomiso
10.12.12,16:58
Ja by som sa Cinanov nebal. Nie su o nic horsi. Pri prenajme mozes narazit na darabaka aj z Anglicka alebo s Nemecka, to uz je bohuzial riziko prenajmov.

Ved tych ludi vopred asi obzries a tiez treba mat vzdy dobru zmluvu.
knoflikar
10.12.12,18:37
Tak ten smrad mozem potvrdit, niekolko krat som mal moznost vojst do bytov obyvanych cinanmi a vzdy taka facka hned vo dverach... Taky mysaci smrad aky byva na starych povalach kde su mysi, ale toto bolo asi 100x intenzivnejsie. Inak su to celkom mily ludia.