Jarka 1
15.12.12,10:14
Dostala som darom zamrazené baranie stehno. Je to dosť veľký kus. V živote som ešte baranie mäso nevarila. Chcela by som ho urobiť cez sviatky, keď nás bude viac pri stole, aby sa ten kus aj zjedol, keď už to rozmrazím.

Prosím o nejaký dobrý recept na baranie stehno.
Silvernola
15.12.12,09:23
Na sviatky by som ho neskúšala Najmä ak nevieš, z akého starého kusa pochádza), má typickú chuť a arómu, ktorá každému "nevonia". Medzi základné pravidlá prípravy patrí: cesnak, rozmarín, podávať teplé na vyhriatom tanieri (aspoň u nás)
http://www.recepty.eu/skopove-maso/
http://recepty.vareni.cz/vyhledavani/?ingredience=skopove+maso
buchač
15.12.12,09:31
Dostala som darom zamrazené baranie stehno. Je to dosť veľký kus. V živote som ešte baranie mäso nevarila. Chcela by som ho urobiť cez sviatky, keď nás bude viac pri stole, aby sa ten kus aj zjedol, keď už to rozmrazím.

Prosím o nejaký dobrý recept na baranie stehno.
Stehno je najlepšie pečené ...
Poriadne prešpikovať slaninkou , cesnakom a nakoreniť...
Ako príloha úplne postačia zemiaky ...
Receptov je ale plno ..

Na sviatky by som ho neskúšala Najmä ak nevieš, z akého starého kusa pochádza), má typickú chuť a arómu, ktorá každému "nevonia". Medzi základné pravidlá prípravy patrí: cesnak, rozmarín, podávať teplé na vyhriatom tanieri (aspoň u nás)
Jednoznačne !!!
Ba až , povedal by som , horúce na ten teplý tanier...
Inak ten loj a šťava začne rýchlo tuhnúť a práve ten spôsobuje tú typickú chuť ....

Ale ak dodoržíž tie základy , pochutnáš si na lakocinke ...
lujza.j
15.12.12,09:34
buchač
15.12.12,09:36
...luíííí....fujtajbl...výraz matka je síce spisovný , ale v takomto spojení sa mi veru nepáči...
anet
15.12.12,09:38
Robím ho jednoducho, prešpikujem cesnak, slanina ... kto čo má rád, okorením a pečiem (2-3 hodky). Prelievam a podlievam pivom.
K tomu už čokoľvek, knedľu, kapustu (červenú, či bielu), pečené zemiaky ... hmm dobrota, aspoň tak vravia :)
buchač
15.12.12,09:40
moja matka si robieva ..... https://www.google.sk/#hl=sk&gs_nf=3&gs_rn=1&gs_ri=hp&tok=mPZ-Ali_EERsLELQRjumUQ&cp=7&gs_id=s&xhr=t&q=baran%C3%AD+perkelt&pf=p&tbo=d&sclient=psy-ab&oq=baran%C3%AD+&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.1355325884,d.Yms&fp=a307928755346ad5&bpcl=39967673&biw=1280&bih=699

lui ...ale mama si robí perkelt a na tento je stehno škoda ...tam je dokonca spomínané pliecko ...

Šak aj z bravčového na perkelt je navhodnešie plece a stehno na pečenie ...
Dáša_
15.12.12,09:51
som absolutne mimotemy , ale dotaz mi pripomenul jednu poviedku, tuším to bol Roald Dahl - manželka chytala na večeru baranie stehno - ešte bolo zmrazené, keď jej manžel oznámil, že odchádza. Zobrala to mrazené baranie stehno, zozadu ho tým "dostala". Potom ho dala piecť a pre lepšie alibi zabehla do obchodu pre hrášok - lebo manžel to má rád s hráškovým pyré tuším :D - Manžela našla mrtvého :cool:. A policajti, kolegovia mŕtveho - márne hľadali vražednú zbraň. Nakoniec, po dlhom hľadaní ich poprosila, aby sa aspoň najedli, že ona to pečené baranie stehno teraz fakt nemôže... a iba by sa pokazilo...

ale toto fakt bolo mimo tému, ospravedlňujem sa.
lujza.j
15.12.12,09:53
lui ...ale mama si robí perkelt a na tento je stehno škoda ...tam je dokonca spomínané pliecko ...

Šak aj z bravčového na perkelt je navhodnešie plece a stehno na pečenie ...
nie nie stehno nie ona niečo iné, ale neviem čo...ale je to vždy vyni-vyni:)



http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1354997102

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474) 8 Minutes Ago #28922 ...luíííí....fujtajbl...výraz matka je síce spisovný , ale v takomto spojení sa mi veru nepáči...










nie je to pre mňa výraz pre moju mamu, ktorú nadovšetko milujem a priznám aj to že som mamičkár;)
hej väčšinou tak nazývam akože svokru....dokonca ju mám v telefone uloženú ako "svokra":D
lujza.j
15.12.12,09:55
lui ...ale mama si robí perkelt a na tento je stehno škoda ...tam je dokonca spomínané pliecko ...

Šak aj z bravčového na perkelt je navhodnešie plece a stehno na pečenie ...
nekupujem ani kare...pre mňa suché maso
ja pečiem plece a krkovičku.....rezne su fajné s pleca tam z toho chudého svalu, ale to som už mimotemy sa omlúvam
Jarka 1
15.12.12,09:56
A mám to stehno pred pečením na 1 - 2 dni naložiť do pácu a až potom piecť so slaninkou, ...

Myslíte, že by to tak bolo dobré?
buchač
15.12.12,10:00
Čítal som ...dokonca to boloaj sfilmované ( ??? )...dobre napísané ...
buchač
15.12.12,10:02
A mám to stehno pred pečením na 1 - 2 dni naložiť do pácu a až potom piecť so slaninkou, ...
Myslíte, že by to tak bolo dobré?

...môžeš , nič nepokazíš .....

Divina sa takto pácuje a je vynikoš ....a že aké má táto pachy (silnejšie ) oproti baranine ...
trisestri
15.12.12,10:45
Jarka 1
25.12.12,17:23
Overila som si ako staré, je to baranie stehno. Vykľulo sa z neho 5 - 6 mesačné jahňa. Ten kto ho daroval, nazýva jahňacinou len niekoľko týždňové jahňa. Staršie, polročné už označuje ako baraninu.

Takže pridám aj môj spôsob úpravy, ktorý mal dnes mimoriadny úspech.
Stehno vcelku naložiť na 24 hodín do vychladnutého pácu - voda, biele víno, zeler, mrkva, petržlen, cibuľa, celé korenie, nové korenie, bobkový list.
Na ďalší deň vybrať.
Stehno vcelku nasoliť a natrieť na 24 hodín marinádou - olej, cesnak,mleté korenie, podrvené borievky, polámaný bobkový list, čerstvý rozmarín.
Pred pečením pridať masť a piecť asi 2,5 h prikryté alobalom a potom asi 30 min pod grilom. Nebolo treba podlievať, pustilo to všetku šťavu, čo nabralo z pácu.
buchač
25.12.12,17:32
...
Ale ak dodoržíž tie základy , pochutnáš si na lakocinke ...


Takže pridám aj môj spôsob úpravy, ktorý mal dnes mimoriadny úspech.


....hehehe....;) :--- :D
Jarka 1
25.12.12,17:38
Samozrejme, že som pri podávaní nezabudla povedať, že mi to schválil buchač. Všetci čumeli, len moja polovička už bola v obraze.:---
buchač
25.12.12,17:40
Samozrejme, že som pri podávaní nezabudla povedať, že mi to schválil buchač. Všetci čumeli, len moja polovička už bola v obraze.:---

....a kua .....to až taký dosah mám ???? :)
Jarka 1
25.12.12,17:49
V Tvojom prípade... že nie dosah, ale dostrel
Indeed
25.12.12,17:52
Cesnak robí divy z akýmkoĺvek mäsom..

Aj sa niekedy volá to čo robí mňau-mňau,že je to "takový střešní králik"..

Prečo by to nemohlo byť podobne aj s baraninou...
pavol54
25.12.12,19:26
nekupujem ani kare...pre mňa suché maso
ja pečiem plece a krkovičku.....rezne su fajné s pleca tam z toho chudého svalu, ale to som už mimotemy sa omlúvam
karé je najlepšie mäso do klbás
tictac7
25.12.12,20:06
keď bude teplučko: tu je jeden môj:
baraninu nakrájať na také kocky cca 5x5 cm naložiť na 24 hodín - ocot, cibuľa, cesnak, korenie, čierne pivo - opekať na ražni a potierať pácom, zajedať chlebom, zapíjať pivom :-)
trisestri
25.12.12,20:07
z baraniny je najlepsi gulas a mozno este pomiesat do klobas,potom su stavnatejsie.
rancho
13.11.18,05:58
Ak niekomu vadí typická aróma baraniny treba mäso treba dôkladne orezať od žltého tuku a blanšírovať.
vlado 33
13.11.18,08:09
Daj do varenia pol deci pálenky. To nesrandujem vyskúšaj. Mäsko bude za chvíľu meké a bez pachutí
vicktor
13.11.18,08:58
Prave ta chut a vona je to jedinecne, co baraninu odlisuje od inych mias.
vlado 33
13.11.18,09:34
Áno. Ani rybacina nebude voniať za bravčovinou.