quEstee
15.12.12,12:05
Dobry den,mam dlhodobe problemy s hrdlom,ktore ma trapia uz dlhu dobu..Dost neskoro som si uvedomil,ze mam s tym nieco robit.Ide o to,ze kazde rano po prebudeni mam strasne vysusene hrdlo,napuchnute,dost boli,vysusenu mam aj celu tvar,na perach sa mi tvori volaka vrstva.Bolest prejde do jednej hodiny,no hrdlo mi aj nici vlasy,ktore mam v tedy v strasnom stave,dost mi vypadavaju,mam suchu pokozku.Rano mi byva aj dost zima,casto mam strasne studene ruky.Tvori sa mi aj vela hlienu,takisto nos nemam nikdy prazdny,a tazko sa mi vysmrkava.Bol som s tym aj uz niekolko krat u doktorky.Nemate nejaku radu ako to zastavit :/? Dakujem vopred..
Andy Kralik
15.12.12,17:39
Ide o to,ze kazde rano po prebudeni mam strasne vysusene hrdlo..
Viem že sa tento tyžden už opakujem.. ale ak máš po noci vysušené dýchacie cesty.. začal by som so zvlhčovaním vzduchu v spálni na noc.. aspoń mokré ručníky na radiator, resp. ultrazvukový zvlhčoovač..
buchač
15.12.12,18:00
Viem že sa tento tyžden už opakujem.. ale ak máš po noci vysušené dýchacie cesty.. začal by som so zvlhčovaním vzduchu v spálni na noc.. aspoń mokré ručníky na radiator, resp. ultrazvukový zvlhčoovač..
...asi málo ....;):---

Musíš častejšie , veď predsa ..." Opakovanie je matkou múdrosti "....
bettylou
15.12.12,18:04
a veľa vetrať, pokiaľ nebývaš nad ulicou
sito
15.12.12,18:29
Dlhodobé bolesti sú predzvesťou,

že nezabudne, matka múdrosti.

Po niektorých tu niečo zostane,

po všetkých, že by hovno?

Aj o to sa pobijú,

podľa jeho veľkosti.

A môže za to matka,

pani ZUBATÁ?
quEstee
15.12.12,19:42
s tym uterakom to vyskusam a uvidim..vdaka zatial
lujza.j
15.12.12,19:50
a_je_to
15.12.12,20:57
Dobry den,mam dlhodobe problemy s hrdlom,ktore ma trapia uz dlhu dobu..Dost neskoro som si uvedomil,ze mam s tym nieco robit.Ide o to,ze kazde rano po prebudeni mam strasne vysusene hrdlo,napuchnute,dost boli,vysusenu mam aj celu tvar,na perach sa mi tvori volaka vrstva.Bolest prejde do jednej hodiny,no hrdlo mi aj nici vlasy,ktore mam v tedy v strasnom stave,dost mi vypadavaju,mam suchu pokozku.Rano mi byva aj dost zima,casto mam strasne studene ruky.Tvori sa mi aj vela hlienu,takisto nos nemam nikdy prazdny,a tazko sa mi vysmrkava.Bol som s tym aj uz niekolko krat u doktorky.Nemate nejaku radu ako to zastavit :/? Dakujem vopred..

Na toto nepomôžu iba vlhké ručníky na radiátor. To je chorá imunita a hrubé črevo. A od neho celý organizmus. Aspoň každý tretí deň si na večeru daj striedavo dve jedlá. Prvé – 10 dkg bryndze /aspoň 50% ovčej/, 5 dkg masla. Do toho nadrobno nakrájaj alebo roztlač 2 až 5 strúčkov cesnaku a vidličkou vymiešaj nátierku na chlieb – nahrubo. K tomu môže byť paradajka. Zapi nesladeným čiernym čajom, alebo 2 dcl suchého červeného vína. Druhé jedlo – 10 dkg tlačenky, krájaná kyslá uhorka s vodou z uhoriek, do toho nakrájať celú menšiu cibuľu a zamiešať. Namiesto tlačenky môžu byť aj sardinky, alebo udenáč. Bryndza je probiotikum, ktorému sa žiadna jogobela nevyrovná. Cesnak a cibuľa čistí krv, tráviaci trakt, aj dýchacie cesty. Sú to jedlá z ktorých sa naješ a do ktorých sa dá primiešať veľa cesnaku a cibule. Červené víno je príjemný antioxidant. Mesačná kúra Ti určite pomôže. Lepšie je večer smrdieť cibuľou alebo cesnakom a cítiť sa dobre, ako byť večne zahlienený a chorý.
A ešte, v lekárni si kúp pangamin - pivovarské kvasnice a lipovitan. Večer pred spaním uži po jednej tabletke a zapi teplou vodou. Do mesiaca určite pocítiš úľavu a zistíš, či to pomohlo.