bagiro
19.12.12,21:32
Pocas leta som si dala urobit na nohach francuzsku gelovu manikuru.Mala som ju priblizne 3 mesiace.No dnes som si vsimla,ze necht na palci sa mi akoby stiepil.No nebolo to len to a necht mi nakoniec uplne odpadol:( som z toho nestastna,nikdy som s nechtami na nohach prolem nemala.co s tym?ako to mam liecit?ako dlho mi bude rast novy?obavam sa,ze mi odpadne aj na druhom palci,lebo necht je tam suchy a s malymi flakmi...prosim,dajte rady,ak ste mali podobny problem:( Som z toho taka nestastna.dakujem.:mee:
avalik
19.12.12,20:46
pravdepodobne tam mas plesen - vysetrenie u kozneho lekara a nasledna odborna pedikura
lujza.j
19.12.12,21:07
Pocas leta som si dala urobit na nohach francuzsku gelovu manikuru.Mala som ju priblizne 3 mesiace.No dnes som si vsimla,ze necht na palci sa mi akoby stiepil.No nebolo to len to a necht mi nakoniec uplne odpadol:( som z toho nestastna,nikdy som s nechtami na nohach prolem nemala.co s tym?ako to mam liecit?ako dlho mi bude rast novy?obavam sa,ze mi odpadne aj na druhom palci,lebo necht je tam suchy a s malymi flakmi...prosim,dajte rady,ak ste mali podobny problem:( Som z toho taka nestastna.dakujem.:mee:

dlho lieči...dlho rastie...prepáč, ale to je daň za pohodlnosť;) iba raz som ich mala...dcéra mi ich robila nikdy viac a každého vždy ked chce odhováram....
Melnick
19.12.12,21:35
Dôsledok neodbornej práce a nekvalitných materiálov nechtového štúdia.
lujza.j
20.12.12,08:06
Ja som nemala ziadne zdrav.komlikacie....jednoducho mi po par dnoch prislo....ze nechcem mat dlho rovnaky motiv......aj ked teda nudny nebol....zbrusovat som si to nechcela....tak som si to nejako poolupovala....palec...horsie aj tak dopadol...ostal tenky ako papier...Gel na nohy podla mna nepatri nie vzdy sa podari mat stale otvorene boty,aby sa nohy vetrali....je to zas len kseft...
pralinka19
09.02.13,18:48
Tiež si myslím že gél na nohy je zbytočný. Ale to odlupovanie? Potom baby nadávajú že majú po gelových nechtoch zničené tie svoje, keď si ich násilím odlupujú a s odlúpeným gélom ide aj časť vlastného nechtu. Práve preto sa majú postupne zbrusovať
Estetic
11.02.13,06:35
Tam prichádzajú do úvahy 2 možnosti a síce tzv dystrofia nechtu-nemusíš zniesť na nechtoch chémiu,alebo pleseň,či už bola začínajúca alebo si ju chytila potom.Nechty nedýchajú,nohy sa potia,chodíme po kúpaliskách a tak je tam zvýšená náklonnosť k plesniam.Teraz už nič,treba vyšetrením rozdiferencovať či sa jedná o pleseň alebo nie a podľa toho postupovať.