simap
21.12.12,14:47
Už viac ako rok mám ženské problémy. Začalo to tým, že pri močení som mala pocit nedomočenia a ako keby sa mi stále dalo močiť. Išla som ku gynekologovi, našiel mi zápal a preliečil. Lenže mne sa čo sa týka toho moču nič nezlepšilo...istý čas som to takto nechala a potom navštívila urologa, moč čistý, žiadny zápal moč. mechúra ale povedal mi ze mam asi hyperaktivny močový mechur, pol roka som brala tabletky ale každé dva tyzdne sa mi to vracalo...nedavno som opat bola u gynekologa opat zapal...ktory sa mi preliecil az po troch tyzdnoch (maste, lieky, vyplachy rosalgin). A preslo par dni a opat s tym močom...Pri močení ma to niekedy stipe viac niekedy menej. Ja vlastne ani neviem co mi je....ci to suvisi s tymi zapalmi v posve alebo je to nieco v mocovej rure... ak ste niekto nieco podobne zazili bola by som velmi vdacna za odpoved.
pinta
21.12.12,17:34
​Tá doba je príliš dlhá, až alarmujúca.Možno by stálo za to, vymeniť lekára, príp.aj oboch, Viem, že to niekedy nie je jednoduché, ale tieto problémy po určitej dobe prechádzajú do chronickej podoby a potom je liečenie komplikovanejšie, niekedy až márne.Ja som podobné zažila a pomohla zmena lekára.
pasuliatko
23.12.12,09:08
tak po prvé gynekológ nemá riešiť zapálený močový mechúr na to je obvodný lekár alebo urológ, treba nájsť normálneho odborníka na to aby ti pomohol čo je v dnešnej dobe ťažké, poraď sa s obvoďákom čo ti poradí on, ja mám akútny močový mechúr už dlho a neviem sa tiež toho zbaviť...a žijem s tým aj ked ma to obťažuje,,,
simap
23.12.12,12:25
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Ibaže ja nemám zápal močového mechúra. Ja nemám podľa výsledkov moča žiaden zápal. Moč je čistý. Podľa urológa mam hyperaktívny močový mechúr ( to znamená, že ten akoby robí impulzy a mozgu hovorí, že sa mi treba vymočiť ale pritom je močový mechúr prázdny). Urológ mi povedal, že ak by som mala zápal v pošve tak môže ale nemusí to súvisieť s týmto mojim problémom. Lebo tam je to vzájomne prepojené. A práve preto som šla k tomu gynekologovi a keďže mi zistil zápal v pošve tak som si myslela že to s tým súvisí...Brala som lieky Spasmed pol roka ...a stále sa mi to vracia....ale ten Wobenzym by som možno vyskúšala. Človek nikdy nevie. Aj tak ďakujem vám :)
Indeed
23.12.12,13:25
Trtkáš ako často ? S kým ? Máš stabilného sexualneho partnera ??
pasuliatko
23.12.12,22:07
aj ja mám moč čistý ale na USG bolo vidno nánosy v močovom mechúre...
Dáša_
24.12.12,06:41
ja by som skúšala čaje - asi kombinácia týždeň, dva žihľavu, alebo zlatobyľ alebo brusnicu alebo urologický a ´další týždeň alchemilka, myší chvost. potom pauza a zas znova. A upratať si v hlave, prípadne vo vzťahu.
lujza.j
24.12.12,09:03
Indee....tak toto ma napadlo ako prvé, ale to by už žena mala vedieť....