janot
22.12.12,18:04
vami ohlásené "priemerné" zníženie cien elektrickej energie na rok 2013 (tuším že 3,8 %) ma bude v r.2013 stáť navyše 162 €, mesačne to je 13,6 €, celkový nárast u mňa bude o 12,2 %.
Ten váš priemer si strčte voľakde, podľa vašej "metodiky" aj v EÚ je priemerný plat pekne vyše 1 000 €, tak čo sa Slováci sťažujú, veď to je pekný plat.
Ešte raz ďakujem pekne, len tak ďalej.
buchač
22.12.12,17:17
.....a v čom potrebuješ poradiť ?????
janot
22.12.12,17:31
buchač
Keby som sa opýtal, ako mám ušetriť na elektrickej energii, pochybujem že by mi niekto zmysluplne odpovedal. Ja som to napísal len ako výraz počudovania a znechutenia nad takou demagógiou. Príspevkov na Porade bez konkrétnej otázky je neúrekom, takže ...
bubkoch
22.12.12,18:02
buchač
Keby som sa opýtal, ako mám ušetriť na elektrickej energii, pochybujem že by mi niekto zmysluplne odpovedal. Ja som to napísal len ako výraz počudovania a znechutenia nad takou demagógiou. Príspevkov na Porade bez konkrétnej otázky je neúrekom, takže ...

demagogiu tu predvadzas ty ...
priemer je priemer, niekto ma viac, niekto menej ...
okrem toho, medializovanych -3,5% je blud, a sudruh holjencik by mal kvoli niektorym veciam ktore tento tyzden spravil, skoncit v base, hajzel ...
220870
22.12.12,19:20
Premier nieje priemer ale hlboký asociálny podpriemer.
sito
22.12.12,19:55
vami ohlásené "priemerné" zníženie cien elektrickej energie na rok 2013 (tuším že 3,8 %) ma bude v r.2013 stáť navyše 162 €, mesačne to je 13,6 €, celkový nárast u mňa bude o 12,2 %.
Ten váš priemer si strčte voľakde, podľa vašej "metodiky" aj v EÚ je priemerný plat pekne vyše 1 000 €, tak čo sa Slováci sťažujú, veď to je pekný plat.
Ešte raz ďakujem pekne, len tak ďalej.

Však to vždy tak, troška vám uberieme, aby ste to riadne pocítili.
220870
22.12.12,20:13
Netvrdil by som .Nikto z nás v Severnej Kórei nebol.- Na Google Earth bolo nejaký ten rok dozadu veľa fotografií zo Severnej Kórei (už sú zmazané) a na nich tá Kórea nevyzerala tak ako nám ju ukazujú v masmédiách.Prečo asi tie pekné fotto vymazali?
Noooooooo

Zas keď to porovnáš s Kim Ir Senovým vnukom, tak sme na tom ešte fajne.
bodliak
22.12.12,21:29
Netvrdil by som .Nikto z nás v Severnej Kórei nebol.
Netvrdil by som, že nebol.

August 2008.
http://www.rtin.sk/North%20Korea/index.html
zknihy
22.12.12,21:46
Netvrdil by som .Nikto z nás v Severnej Kórei nebol.- Na Google Earth bolo nejaký ten rok dozadu veľa fotografií zo Severnej Kórei (už sú zmazané) a na nich tá Kórea nevyzerala tak ako nám ju ukazujú v masmédiách.Prečo asi tie pekné fotto vymazali?

Kedysi tam bol kamarát. Ako zväzák.Asi 25 rokov.
A že pre ľúbostný život platilo takéto poradie .
Ľúbiš :
- Kim Ir Sena
- KS S. Korei
- S. Koreu
- iného korejčana / korejčanku .
vlado 33
23.12.12,02:00
Ďakujem pekne súdruh Holjenčík. Ale neďakujme iba jemu, prečo nepoďakovať aj ostatným. Prečo neďakovať za to všetkým vládam, ktoré vytunelovali a rozpredali tento štát. A kto ich volil??? Nie občania Slovenska? Prečo neďakujeme naším chytrým podnikateľom, ktorí toto tunelovanie využili! Budeme sa o chvíľu deliť na štát bohatých, sociálnych (Rómov), chudobných, to sú tí, ktorí pracovali celý život alebo aspoň sa snažili pokiaľ im to umožňoval trh práce. A keď na tu elektrinu mať nebudú, budú nútení predať svoju nehnuteľnosť a isť niekde inde. Iba preto, že celý život pracovali a platili dane. A keď sú nezamestnaní? Akože žijú nadštandardne? Nemajú nárok na soc. dávku? Nie je to hanba pre tento štát! Aké istoty má dnešná mládež? Ja som vyrastal za komančov, prežil som celkom pekné detstvo, nesťažujem si. Nehovorím, či to bolo dobré alebo zlé. Ale nikdy nezabudnem na tú frázu: kapitalizmus-vykorisťovanie človeka človekom. Jasné,zvykli sme si na luxus ktorého sa nechceme vzdať. Moja rada znie: poďakuj sa za krízu, komu chceš! A buď rád, že máš to, čo si si vyvolil. A keď nie, máš smolu. Vypni elektrinu, zamkni skrinku, zahoď kľúče a začni šetriť. Dúfam, že nás nikto zatiaľ nebude porovnávať so Severnou Kóreou.