Retuska
27.12.12,22:27
Ahojte,chcem sa spytat ci amte s touto strankou skusenosti.pozeram,ze celkom dobre sa drazia veci.Treba si dobit nejake BIDy-kredity a cez to drazit.okey,to by bolo fajn,len ci ked sa mi minu ma nebudu nutit si ich opat dobijat...v podmienkach to sice nieje,avsak ktovie v ktorom ustanoveni to maju zakamuflovane.vie mi niekto poradit?:)dakujem
kopretinka
27.12.12,22:39
za jeden cent? žiadny tovar za jeden cent som tam nevidela:eek:
http://blog.za1cent.sk/2011/05/je-za1cent-korektny.html
šak čítaj.........
ACCNT
28.12.12,07:41
v podstate to moze byt podvod:
www.zive.cz/Clanky/Podivne-aukce-aneb-jak-prodat-iPhone-za-60-000-Kc/sc-3-a-147039/default.aspx
retro13
02.01.13,12:18
cely web je padnuty na hlavu. Ked aj chce clovek nieco ziskat automat predajcu ide automaticky do sumy, za aku ju chce predat on. Kupovanie BID-ov cely blazinec len podciarkne . .
farcryman
09.03.13,17:55
Stránka za1cent funguje už úspešne cez 3 roky na Slovensku
a v iných krajinach tiež ale pod iným menom.
Môžete tu nakupovť elektroniku za nizke ceny a hlavne možete
zarábať ako sponzor stranky . To že iné stranky majú malo navštevníkov a davaju do aukcii botov tu nehrozí.
Ja osobne som zatial vyhral kredit na PayPal v hodnote 30eur za 0,8centa.
a to som len nedávno začal...
misoft
13.03.13,19:01
Jáááj ľudkovia - tiež naletíte na každú blbosť.
Vraj za 1 cent - 3,14čovina jak voda v koši.
Čítali ste vôbec http://za1cent.sk/helpHowItWorks.html a najmä Ako to funguje

Štandardná aukcia – podrobnosti

Počiatočná cena každého predmetu, ktorý vystavujeme na predaj, je 0 EUR. Ak za určitý čas (tento čas sa nazýva: časom do ukončenia aukcie) nikto nebude mať záujem kúpiť (neprihodí) tento predmet – tak predmet nebude predaný a mizne z našich internetových regálov alebo sa opätovne vystaví v Aukcii. Záujem o predmet predstavuje rozhodnutie kúpiť ho za cenu vyššiu, to je za aktuálnu cenu zvýšenú o sumu uvedenú v parametroch aukcie. To znamená, že prvá osoba môže kúpiť predmet za 1 cent!!!. Avšak pozor – predmet bude predaný iba osobe, ktorej ponuku nikto neprehodí v uvedenom čase do ukončenia aukcie. Tento čas je definovaný individuálne pre každú aukciu a je závislý od aktuálnej ceny. Informácia o zostávajúcom čase na prihodenie je uvedená na stránke s podrobnými informáciami o aukcii pod tlačidlom PRIHODIŤ a tabuľkou úspor. pozrite sa tu >> (http://www.za1cent.sk/helpHowToBid.html)

a keď sa pozriete tu - a kua - šak to treba kredity mať!
A u tých "kreditov" - dobiť účet treba:

Aby ste mohli nakupovať na www.za1cent.sk (http://www.za1cent.sk), musíte mať na účte kredity (dražobné jednotky).
Platby prevodom alebo kartou:


kliknite na zvolenú možnosť. Potom uveďte svoje údaje (pre zjednodušenie ich môžete uviesť predtým v profile používateľa) a potvrďte.
zvolená možnosť nákupu kreditov a vaše údaje sa zobrazia ešte raz (bez možnosti úpravy). Potvrďte
budete presmerovaní na stránku operátora platieb. Na stránke operátora platieb postupujte v súlade s pokynmi
Po prijatí potvrdenia realizácie platby sa váš účet dobije príslušnou sumou a o tejto skutočnosti dostanete správu e-mailom. Termín potvrdenia je závislý od zvolenej platobnej formy a môže trvať niekoľko minút, ale aj 14 dní.

Spôsob nákupu kreditov si zvolíte na stránke Môj účet. Môžete na ňu vstúpiť po prihlásení sa:


kliknite na „Dobitie účtu“ na hlavnej stránke.

POZOR!

Dôležité informácie! Prečítajte pred zakúpením kreditov.



Musíte si uvedomiť, že niektoré banky nerealizujú bankové prevody počas víkendov; ďalej potom, že hoci peniaze boli odúčtované z vášho bankového účtu, tak to vôbec nemusí znamenať, že boli odovzdané operátorovi platieb, ktorý prevádzkuje platby pre náš portál. Ak sa chcete v tom čase zúčastniť aukcie, tak dobite svoj účet s predstihom.
Pamätajte, že kredit nie je investícia a je nevratný. Kredit je iba vaším právom zúčastniť sa dražby. Bez ohľadu na to, či vyhráte aukciu, alebo nie, využité kredity sa vám nevrátia na váš účet.



Takže nevydražíte na napr. 10 centov, ale možno za 80,10€.
Každé "prihodenie" o 1 cent stojí niekoľko kreditov, pričom ten jeden kredit má možno hodnotu 1,2,5 alebo aj 10€.


Ja osobne som zatial vyhral kredit na PayPal v hodnote 30eur za 0,8centa.
a to som len nedávno začal...
A koľkokrát si "prihadzoval"? Koľko kreditov si musel mať, aby si vôbec mohol prihodiť? Koľko ťa stáli tie "kredity"? Ani nevieš, koľko si v skutočnosti za to zaplatil - možno 20€ (sláva!), ale aj možno 50€ (no sláva :cool:).



Na toto je príslovie:
Hlúpy takto kúpi!
amoo
16.03.13,11:40
Osobne by som do toho nešiel a aj tak kúpim vec ktorú nepotrebujem,
mi Slováci sme nepoučiteľný dozvedáme sa o tom každý deň, a zbytočne, tak nám treba, ak si niekto myslí že podobný podnikavci to robia nezištne...
Podobné obchody - podvody sú založené na taktike ktorá nemá nič spoločné z dobrými mravmi
Sme už tak konzumný že je otázkou času dokedy, len aby nenastali časy že budeme povďačný za každý kúsok jedla a tepla
macacko
25.03.13,08:28
ja som tam dražila pred rokom. Zaujímali ma hlavne kupony na peniaze :-). Prvý den som vydražila 70 euro za nejakých 10 mojich. Bolo to velice jednoduche. Ale potom to už nikdy nešlo tak ľahko. Takže som celu moju vyhru prehajdakala a uz nic nevyhrala. Sa mi zdalo akoby to bolo tak nastavené, že po registracii sa Ti zadarí - chytia Ťa a keď máš vidinu rýchleho a jednoduchého zisku v očiach, pri slabších zúfalejších povahách nechcem vidieť koľko do toho dajú...