kimstav
28.12.12,10:39
Chcem sa len opýtať aký mate názor na Pro Care polikliniku, lebo podľa mojich skúsenosti sú to obyčajný chudáci. Keď som k ním išiel, bol som s nich nadšený ale postupom času keď som par krát ja alebo manželka náhle ochoreli ,tak vtedy sme zistili ako to u nich naozaj funguje. Takže mal som zápal priedušiek a opisoval som im, že to bude asi zápal a potrebujem aspoň predpísať lieky. Tak na to povedali ,že ľutujú ale nemajú na ďalšie dva dni žiaden voľný termín .Moja manželka tam chodí častejšie ,takže je to na porazenie keď cca z 10 pokusov sú dva čo dokázali hneď jej dať skorý a presný termín. Prevažne je to tak , že buď termín nemajú ,alebo ako posledne :,,že príďte! za 15 min – to jej jediný voľný termín. Neviem ako vôbec takto môže fungovať ale je to banda podvodníkov. Na základe aj ich postojoch je to len jasný dôkaz , že im ne ide o pacientove zdravie ale len o jeho peniaze.
mbrnakova
28.12.12,12:12
Procare som k Decembru 2012 po x rokoch platenia si základného balíka, opustila....konečne...
vulxy
28.12.12,12:19
bol om u nich na lekarskej prehliadke z prace a podla mna su to drsny profesionaly......co najviac ludi odbavit =co najviac zarobit.
lujza.j
28.12.12,12:22
hm... ja žiadny ......mám obyčajného "firemného" obvoďáka a vyšetrená a ošetrená som vždy......

inak v zdravotníctve ide iba o lóve /vlastne všade/ .....len niekde je to viac okaté.....
Ice dive
28.12.12,12:28
no Medifera je to isté... dobrý deň som chorý potrebujem ísť k lekárovi... OK prídite v Marci... ak by nám to zamestnávateľ neplatil ako firemný benefit... určite by som ich klientom nebol... takže asi tak.. čo bolo vždy prezentované ako výhoda - objednanie na konkrétny termín nie je dodržané takmer nikdy.. ak mám prísť na 8:15 k lekárovi sa dostanem najskôr o 9:20....
striebro1
30.12.12,13:06
ja som im v novembri dala adios...))) kartu tam zatial mam ale program uz ziadny predplateny....