arizona
31.12.12,18:42
Ked kupime klobasu,zavesime ju do garaze, ci do sopy na drevenu tyc aby sa vysusila,po par dnoch sa zacne na povrchu tvorit biela plesen.
Kupujeme u jedneho znameho masiara. Ked si ju necham vysusit u neho, je cistucka.Ale ak ju zavesime doma,uz to nie je ono.Pritom je to jeden druh...

Viete poradit,kde robime chybu? Ako spravne skladovat klobasu,aby sa pekne vysusila a nechytala pliesen?
lujza.j
31.12.12,17:45
je to určite plieseň nie je to vyzhrážaná soľ? privoňaj smrdia?
lujza.j
31.12.12,17:47
ja ked kúpim takéto klobásky na vysušenie....nemám kde vešať ...povešiam do chladnice....poprípade dorobím ihlou do nich dierky, aby lepšie dýchali....tak to robieval ešte môj dedo ked robieval klobásky....
misoft
31.12.12,17:48
Tú plieseň nerieš - záleží to na teplote a vlhkosti miesta, kde je uložená. A pokiaľ je klobáska v črievku - plieseň nevadí.
BTW: jeto podobná plieseň ako na uheráku - penicílinová kultúra. Stačí utrieť, prípadne klbásku pod vodou opláchnuť a šup do gágorčeka :D
Stanislav 1975
31.12.12,17:49
Ako hovorí misoftík to nerieš- my to papáme aj s pliesňou a sme tu zatiaľ...:D
Stanislav 1975
31.12.12,17:50
Tú plieseň nerieš - záleží to na teplote a vlhkosti miesta, kde je uložená. A pokiaľ je klobáska v črievku - plieseň nevadí.
BTW: jeto podobná plieseň ako na uheráku - penicílinová kultúra. Stačí utrieť, prípadne klbásku pod vodou opláchnuť a šup do gágorčeka :D
misoftík, niesom si istý či to je penicilín, hm-penicilín je vačšinou na pomarančoch...;)
lujza.j
31.12.12,17:52
kuk takúto mám ja....
Mila123
31.12.12,17:55
je zabezpečené dostatočné vetranie ? a vzdialenosť medzi jednotlivými klobáskami je dostatočná? nedotýkajú sa?
Stanislav 1975
31.12.12,17:55
kuk takúto mám ja....
ja sem moju radšej nedááám...:D
vulxy
31.12.12,17:59
na povrchu nevadi,horsie ked to chyti z vnutra.......poprepichovat ihlou ako to uz niekto spominal a sa to aj rychlejsie vysusi,inac domacej klobase nezaskodi ked trosku vymrzne.... povrch staci utriet servitkou.......popripade vylestit olejom(nie motorovym)pred servirovanim.
lujza.j
31.12.12,18:00
ja sem moju radšej nedááám...:D
prečo ved dnes je Silvester akože zábava na silu....tak možno sa zabavíme od prirodzenia:D
Mila123
31.12.12,18:01
súhlasím.....Stenly davaj.......
arizona
31.12.12,18:08
Dakujem Vam za rady.
Klobasu vesiame tak aby sa nedotykala,miestost je dostatocne vetrana,v garazi je trochu nad nulou, v sope okolo nuly,v noci aj minus. Skusali sme viacere miesta,ale po 2-3 dnoch chyta biele flaky :rolleyes:
Skusala som privonat, nesmrdia.Ale aj tak ma to hneva. Netusim, ako to robia ti, ktorym sa taketo plesne nevytvaraju.

S tym poprepichovanim som to doteraz neskusala, vyskusam :)
lujza.j
31.12.12,18:13
Dakujem Vam za rady.
Klobasu vesiame tak aby sa nedotykala,miestost je dostatocne vetrana,v garazi je trochu nad nulou, v sope okolo nuly,v noci aj minus. Skusali sme viacere miesta,ale po 2-3 dnoch chyta biele flaky :rolleyes:
Skusala som privonat, nesmrdia.Ale aj tak ma to hneva. Netusim, ako to robia ti, ktorym sa taketo plesne nevytvaraju.

S tym poprepichovanim som to doteraz neskusala, vyskusam :)
mám to zafixované ako decko...ked ich dávali do čriev ...babka ich potom vždy popichala...potom išli do udiarne....nikdy plieseň nemali...a o to potom neviseli....boli poukladané v skrini na balkone na mastnom papieri....
buchač
31.12.12,18:14
Ked kupime klobasu,zavesime ju do garaze, ci do sopy na drevenu tyc aby sa vysusila,po par dnoch sa zacne na povrchu tvorit biela plesen.
Kupujeme u jedneho znameho masiara. Ked si ju necham vysusit u neho, je cistucka.Ale ak ju zavesime doma,uz to nie je ono.Pritom je to jeden druh...

Viete poradit,kde robime chybu? Ako spravne skladovat klobasu,aby sa pekne vysusila a nechytala pliesen?
Keď dvaja robia to isté , nie je vždy to isté .......;)

Skladovanie s tým nemá nič .......
arizona
31.12.12,18:16
nesmrdia
vulxy
31.12.12,18:17
Dakujem Vam za rady.
Klobasu vesiame tak aby sa nedotykala,miestost je dostatocne vetrana,v garazi je trochu nad nulou, v sope okolo nuly,v noci aj minus. Skusali sme viacere miesta,ale po 2-3 dnoch chyta biele flaky :rolleyes:
Skusala som privonat, nesmrdia.Ale aj tak ma to hneva. Netusim, ako to robia ti, ktorym sa taketo plesne nevytvaraju.

S tym poprepichovanim som to doteraz neskusala, vyskusam :)
sak to poutieraju a tvaria sa akoze nic......:D
lujza.j
31.12.12,18:19
nič z toho on iba machruje.....
vulxy
31.12.12,18:22
pametam sa ako decko o ten pichaci post sme sa aj pobily----my sme to robievaly hned za plnickou.
Stefan2005
31.12.12,18:26
... Ked si ju necham vysusit u neho, je cistucka....

"....Vyúdené klobásy skladujeme na chladných, suchých miestach bez tepelných výkyvov uložené tak, aby sa vzájomne nedotýkali. Pri uskladnení treba klobásy kontrolovať, pretože ak sa nesušia v zadymenom prostredí, je väčšia možnosť napadnutia plesňami...."

http://recepty.netcabinet.net/stranky/klobasa.html
vulxy
31.12.12,18:29
prepichovanie nema vplyv na vonkajsiu pliesen ale tym sa len vyposta vzduch co ostane v creve a skor sa vysusi aj nechyti pliesen z vnutra
arizona
31.12.12,18:35
mozno to robi uz masiar, nemtusiiim
220870
31.12.12,18:41
Arizona sú dva dôvody.Z klobás sa nesmú utrieť sadze z údenia, a klobása musí byť zavesená na suchom mieste,najlepšie slabý prievan.Do klobás sa pri nadievaní pichá preto aby sa odviedol vzduch ktorý sa tam natlačí spolu s klobáskovou zmesou(nie preto aby neplesniveli).Dnes som kúpil u Humaja klobásky a sú oproti tomu čo predával o dve triedy lepšie.
Garáž a pivnica sú nevhodné miestnosti na skladovanie klobás.Je tam vlhko a zatuchlo.My sme ten problém tiež nemali až kým sme na dome nevymenili okná za plastové .V interiéri sa natoľko zvýšila vlhkosť ,že klobásky začali chytať na povrchu plieseň.
arizona
31.12.12,18:53
Vlhke nie su,ani ziadnu potuchlinu necitit. Vetra sa tam dost,preto sme mysleli, ze tam klobasky dobre vymrznu
Slayer666
31.12.12,18:59
Tato plesen by mala byt neskodna, aspon tak sa mi zda pohladom. Casto ju mas aj na kupovanych salamach, taka biela ako prach. Problemom su tie chlpate a farebne.
pavol54
31.12.12,19:20
Ked kupime klobasu,zavesime ju do garaze, ci do sopy na drevenu tyc aby sa vysusila,po par dnoch sa zacne na povrchu tvorit biela plesen.
Kupujeme u jedneho znameho masiara. Ked si ju necham vysusit u neho, je cistucka.Ale ak ju zavesime doma,uz to nie je ono.Pritom je to jeden druh...

Viete poradit,kde robime chybu? Ako spravne skladovat klobasu,aby sa pekne vysusila a nechytala pliesen?
Dobre je keď je klbáska v prirodzenom prievane, my sme klbásu vždy vešali na poval na žrdke(hambálku) a to dokonca aj v hrubých bravčových črevách tá keď vyzrela tak to bola tá najlepšia pochúťka inak črevo sa prirodzene sťahuje a masa klobásy ostáva stále bez vnútorných dier čo sa pri umelých črevách nedá dosiahnuť. Všetky klbásy sme po vyzretí asi po troch týždňoch ale najmä pred veľkými mrazmi sťahovali do komory na hambálok poblíž okna kvôli vetraniu. dnes v modernej dobe vyzreté klbásy balíme do papiera najlepšie klasického novinového (nie reklamné kriedované letáky) dáme ich do tašky a do mrazničky deň pred konzumáciou sa vyberie jedna klobáska a nechá sa v špajzy rozmraziť má konzistenciu ako mesiac po vyúdení. Dobrú chuť prajem.
pavol54
31.12.12,19:23
ten biely fľak je toho že keď sa údili sa v tom mieste dotýkali(neprebehla konzervácia dymom) treba otrieť čistou vodou a dosucha utrieť
pavol54
31.12.12,19:25
už ani neskúšaj to sa robí pri nadievaní teraz len otvoríš uzavretý priestor