memoris222
04.01.13,13:45
Zdravim,

chcela by som sa informovat, ci tu ma niekto skusenosti s firmou - podnikatelov P. Bakalarom z Kracunovce. Mame novostavbu rodinneho domu a na jar chceme zakryt strechu a niekto nam ich poradil, no pocula som rozne veci, kedze som z okolia.
Dakujem za radu.
memoris222
04.01.13,14:56
dakujem mravecs....link sice neisiel ale nasla som si to cez vypis na zrsr zadanim priezviska...ale skor by ma zaujimali referencie
misoft
04.01.13,16:30
...a v blízkom okolí, v kostole a pred kostolom - tam je studnica informácií.
stavbarik99
30.01.13,13:21
ako pisal mravecs predtym....asi treba ist do miestnej krcmy...a budes mat referencie.....poznam ich velmi dobre kedze som z okolia Giraltoviec a urcite by som ich neodporucil ...typicka fuserska partia co chce byt za rok v baliku ....mne robili cenovu ponuku viac ako mesiac a chceli ohurit cenou ,...no som rad ze som si vybral inu firmu...robili potom strechu u kamosa a nebol spokojny...ked to reklamoval tak ho vysmiali
reno33
06.11.13,18:42
stavbarik99 asi nepoznáte tých ,,fušerov " lebo ak by ste ich poznali viete že zhotovujú strechy dlhé roky majú kopec spokojných záujemcov a dobré cenové ponuky robili strechy aj po zahraničí aj na západnom Slovensku a to nielen bežným ľudom ale aj Ing. čiže ľudom ktorý sa do toho aj rozumejú ak ťa tak trápi niečo na svedomí napíš svoje meno a meno toho tvojho kamaráta lebo pôsobíš dojmom že len chceš uškodiť firme ak si seriózny napíšeš meno a môže sa potom vyjadriť aj ten stavbár k tomu nie ho za chrbtom ohovárať možno to bolo úplne inak ja len toľko tiež poznám ich a kopec ľudí si ich objednalo znovu pri najbližšej neakej prístavbe alebo pri novostavbe svojich príbuzných
kopretinka
06.11.13,19:19
jakože keď som ING poľnohospodár tak sa rozumiem strechám? a ING nie je bežný ľud? to je nejaký nadľud?no ty vole....a ty čo sa nepodpíšeš pravým menom? čo keď si ty ten fušer....a robíš sa tu za pekného
arizona
06.11.13,21:44
toto poznas kopretinka, vsak : ked vidim z praxe, aki inzinieri koncia vysky, bojim sa ist k lekarovi..
Letko
07.11.13,04:13
Vítam nových členov Porady :)
command
07.11.13,06:27
Hlavne ze si zaregistrovany vcera a mas az 1 prispevok si uplne doveryhodna osoba. Predpokladam ze si si hladal vlastne meno na googli a vyhodilo ti poradu tak si sa rychlo registroval aby si sa mohol obhajovať.
bjuty smis
07.11.13,16:37
počuj, bakalar...ty sa prečo nepodpíšeš pod svoj príspevok ?
aký je rozdiel medzi bežným ludom a ing ??????
to inak robíte pre bežných a inak pre ing?? a úplne inak pre ludí, čo sa tomu aj rozumejú ?
srska
07.11.13,16:48
letkooo, jediné čo ma dnes potešilo - ďakujem
kopretinka
07.11.13,16:53
srska,čo ty si nový člen? :D
reno33
16.11.13,11:12
Dobrý den niesom živnostník Peter bakalar ale tiez som si hladal poradu pre inu profesiu a zhodou okolnosti som našiel tieto príspevky tak sa mi nepačilo ako ludia chcu poškodit inym vy by ste neboli určite radi keby na vas tu písali take članky a komentare ako teraz vy podla mna ak chcete radu tak zavolajte tej firme opytajte sa ako dlho pôsobia pracou striech kolkým ludom robili strechy a si myslím kedze ich poznam ze vam kludne daju adresy kde robili a môzete sa ist pozriet a opýtat vlastníkov tých domov ako pristupovali k praci,k nim osobne a k dobe zhotovenia takze nemusite sa tu v komentaroch rozčulovat vela z vas si nevie ani predstavit ako zlozita je konštrukcia strechy na zhotovovanie..takze prihlaseny jeden den som preto lebo mi len nedalo ako ludia odsudzuju pracu inych a opisuju ako fušersku firmu ktora pracuje jeden rok a pritom je asi slabo informovany kedze ta firma pôsobí viac rokov a ma splnene aj všetky školenia ktore sa konaju viackrat za rok a to vie určite kazdy zivnostnik ...
reno33
16.11.13,11:18
A k tomu ze ak ste Ing. polnohospodar sa rozumiete strecham no kazdy človek pochopí kedze sa tu bavíme o strechách ze som nespomínal určite Ing.vzdelaných z odboru polnohospodarstva ale stavebníctva keby som sa chcel bavit o Ing.polnohospodaroch tak pridam komentar v rebričku polnohospodarstvo či vy by ste to robili naopak ? Týmto som vas nechcel urazit len upresnujem ze som písal skratku Ing. preto lebo mohlo dôjst kazdemu ze sa tu bavíme o stavebníctve ..