Andrea.S.
08.01.13,10:09
Caute, prosim vie mi niekto poradit kde by som si mohla kupit pekne zaclony do bytu a kde by mi ich aj ušili? Moze byt aj okolie BA. Kedysi som si davala v Moj domov v Petržalke, ale zrušili to. Boli dosť drahe, len mi veľmi vyhovovalo, že mi ich aj ušili, spôsobom, že nebolo vidieť garnižu /taky volanik zvrchu/a predali mi aj na mieru garnižu, myslim tym taku jednoduchu, ktorú nie je vidno, iba tie zaclony. V podstate nepotrebujem ani obrovsky vyber, chcem jednoduchu bilu, ale ten servis kde aj usiju aj poskytnu garnizu, dakujem...
Danielle369
08.01.13,09:18
Pozri sa do Baumaxu...hned pri záclonách má stôl aj krajčírka. Výber je tam podla mňa velmi dobrý. Je to v Blave smer Lamač
guliana
08.01.13,10:38
Ja mám dobré skúsenosti s predajňou na Mierovej, vchod je z Gagarinovej, tusim sa vola Diego, velky vyber, krasne latky a pekne mi to usili, aj rychlo :)
luja5
08.01.13,11:05
Ja som si vybrala pekné záclony a aj mi ich ušili v Kike. Mali tam dosť veľký výber a boli veľmi ochotní, potrebovala som dve rôzne výšky rovnakého vzoru záclony, ktoré by ešte skrátili a práve tú menšiu výšku momentálne v predajni nemali, tak preverovali, či sa dá ešte objednať a dalo sa. Poradili pri výbere spôsobu uchytenia záclony, bolo z čoho vyberať. Záclony bolo ušité v kratšej ako dohodnutej dodacej lehote a oznámili mi to tuším sms-kou.
Zdalo sa mi, že to ušitie stálo dosť, ale pravda je, že som to nemala s čím porovnať:), lebo dovtedy som si šila záclony sama. Len sa mi už do vlastného strihania, šitia ... nechcelo a nakoniec som bola veľmi spokojná.
Broskynka
09.01.13,20:37
ja som si dala zaclonu ušiť zadarmo v Baumaxe - Lamac (bolo to usitie zadarmo ked si kupis u nich zaclonu, neviem ci to este funguje), usili mi super a panie boli velmi mile a sikovne.
Andrea.S.
18.01.13,08:28
dakujem za radu pojdem pobehat, dik:)
ikry
24.01.13,13:25
Caute, prosim vie mi niekto poradit kde by som si mohla kupit pekne zaclony do bytu a kde by mi ich aj ušili? Moze byt aj okolie BA. Kedysi som si davala v Moj domov v Petržalke, ale zrušili to. Boli dosť drahe, len mi veľmi vyhovovalo, že mi ich aj ušili, spôsobom, že nebolo vidieť garnižu /taky volanik zvrchu/a predali mi aj na mieru garnižu, myslim tym taku jednoduchu, ktorú nie je vidno, iba tie zaclony. V podstate nepotrebujem ani obrovsky vyber, chcem jednoduchu bilu, ale ten servis kde aj usiju aj poskytnu garnizu, dakujem...

d-interior, Jaskový rad 197, Bratislava. Nič lepšie na Slovensku nenájdeš, Fakt SUPER!!!