niesisam
07.01.13,09:46
Dobrý deň. Chcem iba poznamanať jednu vec a to závažnú. Ak si myslíte že odborníkom na zdravie sú iba lekári tak ste veééélmi ďaleko od pravdy.Sú ludia, ktorí majú ovela čerstvejšie informácie ohladne určitých riešení pre tzv. zdravotné potiaže.
Keby ste nevedeli tak vám iba pripomeniem - že lekári u nás sú v biznise nie zdravotnom ale zabíjacom - resp. nazvem to choroboplusproduktívnom keď nemajú záujem na tom aby bolo menej pacientov. Ešte malá poznámočka onkologický busines využíva na terapiu 1 onklogického pacienta v priemere 11 000.- EUR - zo zdrojov -hlavne verejných -pri tom za tolké peniaze - ak by sa kládol dôraz na udrženie zdravia a navrátenie rovnováhy ( sú na to vynikajúce spôsoby a netreba lieky ) -tak za tie peniaze by mohli udržať v zdraví alebo navrátiť zdravie nie 1. človeku ale min. dvadsiatim.
Ak patríte k tým, čo o týchto faktoch neviete - troška si preštudute aj iné data ... / nsamiesto kritizovania a vyastatovania sa tu ...
prajem pekný deň všetkým zdravo rozmýšlajúcim luďom... tým choromyselným budem priať -aby sa zobudili...a konečne dospeli ...
VieraPopluharova
07.01.13,09:04
Dobrý deň. Chcem iba poznamanať jednu vec a to závažnú. Ak si myslíte že odborníkom na zdravie sú iba lekári tak ste veééélmi ďaleko od pravdy.Sú ludia, ktorí majú ovela čerstvejšie informácie ohladne určitých riešení pre tzv. zdravotné potiaže.
Keby ste nevedeli tak vám iba pripomeniem - že lekári u nás sú v biznise nie zdravotnom ale zabíjacom - resp. nazvem to choroboplusproduktívnom keď nemajú záujem na tom aby bolo menej pacientov. Ešte malá poznámočka onkologický busines využíva na terapiu 1 onklogického pacienta v priemere 11 000.- EUR - zo zdrojov -hlavne verejných -pri tom za tolké peniaze - ak by sa kládol dôraz na udrženie zdravia a navrátenie rovnováhy ( sú na to vynikajúce spôsoby a netreba lieky ) -tak za tie peniaze by mohli udržať v zdraví alebo navrátiť zdravie nie 1. človeku ale min. dvadsiatim.
Ak patríte k tým, čo o týchto faktoch neviete - troška si preštudute aj iné data ... / nsamiesto kritizovania a vyastatovania sa tu ...
prajem pekný deň všetkým zdravo rozmýšlajúcim luďom... tým choromyselným budem priať -aby sa zobudili...a konečne dospeli ...

Aké máš osobné skúsenosti s rakovinou a aké s onkologickou liečbou s rozumnou alternatívnou medicínou, napr. i tradičnou čínskou medicínou, alebo i našimi prírodnými liečivymi bylinami napr:?
niesisam
07.01.13,09:11
...a ešte:

otázka: "Prvým krokom k vyliečeniu, nielen z choroby, je pomenovanie reality a toho, že ju akceptujeme. Teraz ľutujem, koľko času som stratila...

K tomuto môžem zo skúseností povedať alebo napísať jedno.
Každý človek má dispozíciu aj inklináciu k nejakým chorobám.To, čo to prepukne alebo neprepukne závisí nielen od okolností ale aj životného štýlu,stravy atď . resp. svoje telo si treba vážiť a chápať ho ako biologický stroj ...nepresné ale predsa len trefné je porovnanie
k automobilu - kde sa musí dodržovať x faktorov aby mohlo normálne fungovať. Tak napr.
Do motora dávame ten typ paliva ktorý je na papieri - teda doporučený,tak isto je to aj s olejom, s ostrekovačom skiel, ako aj destilovanou vodou do akumulátora,ale môžem spomenúť aj tlak v pneumatikách - nebudeťe jazdiť predsa iba s napoli nafúkanými pneumatikami - lebo viete, že následok bude vyššia spotreba, väčšie zaťaženie celého motora aj rýchlejšie opotrebovanie pneumatiky.
Takže ak sa vrátim k pôvodnej myšlienke zo 100 ludí sa 90 viac stará o svoje auto ako o seba. O svoj pohon, o svoje palivo, atď.
Platí to aj o pravidelných kontrolách presne to platí ako pri autách - zomieralo by menej ludí , keby si zašli aj na tu preventívnu kontrolu a zistili by , že majú včudu tlak, aj cukor, že sa rýchlejšie opotrebúvajú a to z jednoduchého dôvodu pomenujem to pravým menom kôli svojej sprostosti. Aby som nikoho neurážal tak môžem napísať ak kôli svojej neinformovanosti, alebo lenivosti ? Toto všetko zapadá do seba ako lego a príde chvíla osvietenia aj pre tých, čo stále ukazujú iba na okolnosti a nepozrú sa do zrkadla - kde je hlavný vinník ich problémov...
Keď už príde choroba, inteligentný človek si položí otázku okrem kopec blbých aj tú správnu... čo s tým mám urobiť - aby sa to opravilo...
Vieme, že máme automatický samoopravovací mechanizmus alebo nivieme ? Už sme zabudli ? Imunitný systém je velmi inteligentný systém -ale nemôže správne pracovať ak nemá podmienky pre správne fungovanie. Ale to je iba časť problému...Spomeniem aj málo pohybu - ako aj sprosté myšlienky - zlé zmýšlanie vyvoláva nielen stres ale aj zaťažuje celý organizmus...
Skúste predovšetkým vy- ktorých sa to týka okamžite nasmerovať svoju loď do zálivu kde sa tá cesta - na ktorú sa chystáte môže od základov opraviť - a až potom vyťiahnite kotvy - dovtedy sa do ciela aj tak nedostanete ..alebo iba velkou oklukou...
S prianím dobrého zdravia a kvalitného života ...učte sa a zahodte bremená nevedomosti .. je čas...
VieraPopluharova
07.01.13,09:30
...a ešte:

otázka: "Prvým krokom k vyliečeniu, nielen z choroby, je pomenovanie reality a toho, že ju akceptujeme. Teraz ľutujem, koľko času som stratila...

K tomuto môžem zo skúseností povedať alebo napísať jedno.
Každý človek má dispozíciu aj inklináciu k nejakým chorobám.To, čo to prepukne alebo neprepukne závisí nielen od okolností ale aj životného štýlu,stravy atď . resp. svoje telo si treba vážiť a chápať ho ako biologický stroj ...nepresné ale predsa len trefné je porovnanie
k automobilu - kde sa musí dodržovať x faktorov aby mohlo normálne fungovať. Tak napr.
Do motora dávame ten typ paliva ktorý je na papieri - teda doporučený,tak isto je to aj s olejom, s ostrekovačom skiel, ako aj destilovanou vodou do akumulátora,ale môžem spomenúť aj tlak v pneumatikách - nebudeťe jazdiť predsa iba s napoli nafúkanými pneumatikami - lebo viete, že následok bude vyššia spotreba, väčšie zaťaženie celého motora aj rýchlejšie opotrebovanie pneumatiky.
Takže ak sa vrátim k pôvodnej myšlienke zo 100 ludí sa 90 viac stará o svoje auto ako o seba. O svoj pohon, o svoje palivo, atď.
Platí to aj o pravidelných kontrolách presne to platí ako pri autách - zomieralo by menej ludí , keby si zašli aj na tu preventívnu kontrolu a zistili by , že majú včudu tlak, aj cukor, že sa rýchlejšie opotrebúvajú a to z jednoduchého dôvodu pomenujem to pravým menom kôli svojej sprostosti. Aby som nikoho neurážal tak môžem napísať ak kôli svojej neinformovanosti, alebo lenivosti ? Toto všetko zapadá do seba ako lego a príde chvíla osvietenia aj pre tých, čo stále ukazujú iba na okolnosti a nepozrú sa do zrkadla - kde je hlavný vinník ich problémov...
Keď už príde choroba, inteligentný človek si položí otázku okrem kopec blbých aj tú správnu... čo s tým mám urobiť - aby sa to opravilo...
Vieme, že máme automatický samoopravovací mechanizmus alebo nivieme ? Už sme zabudli ? Imunitný systém je velmi inteligentný systém -ale nemôže správne pracovať ak nemá podmienky pre správne fungovanie. Ale to je iba časť problému...Spomeniem aj málo pohybu - ako aj sprosté myšlienky - zlé zmýšlanie vyvoláva nielen stres ale aj zaťažuje celý organizmus...
Skúste predovšetkým vy- ktorých sa to týka okamžite nasmerovať svoju loď do zálivu kde sa tá cesta - na ktorú sa chystáte môže od základov opraviť - a až potom vyťiahnite kotvy - dovtedy sa do ciela aj tak nedostanete ..alebo iba velkou oklukou...
S prianím dobrého zdravia a kvalitného života ...učte sa a zahodte bremená nevedomosti .. je čas...

Nemusíš ľutovať , koľko času si s tým strávila, s "Prvým krokom k vyliečeniu, nielen z choroby, je pomenovanie reality a toho, že ju akceptujeme. ´, plne súhlasím : taktiež viem, že veriť, že sa uzdravím je správne, ale okrem toho je potrebné aj veľa iného a ak bude uverejnená seriózna štúdia , ktorej sa podrobí vzorka ľudí onkologických, že onkologickí pacienti vyzdraveli len na základe alternatívných výživových doplnkoch, alebo ako to mám nazvať, tak sa na to s radosťou dám i ja , ale musí to byť vzorka ľudí nie na súkromných tzv.klinikách kde zarábajú na ľudskom nešťastí a chorobe, veď i u nás už máme niektoré druhy rakoviny podchytené v ranných štádiach liečiteľné resp. úspešne dané do dlhodobej remisie.
Plne súhlasím s Tvojim názorom na prevenciu, taktiež súhlasím, že niečo zvládne i náš imunitný systém, tiež súhlasím, že veľkým spúšťačom je stres, no bohužiaľ nie každý si môže dovoliť žiť bez stresu, pretože musí uživiť rodinu a to sa bez neho nedá i keď ho môže eliminovať.

Aby som napísala s touto druhou časťou s Tebou súhlasím, nemám proti tomu čo vytknúť, a nerobím to kvôli tomu, že by som sa považovala za najmúdrejšiu, ale z dôvodu, že minulý rok som absolvovala pohovor s cca 160 onkologickými pacientami, robila som z toho krátku štatistiku a viem čo píšem. Niektorí už nie sú medzi nami čo mi je nesmierne ľúto a hlavne zatiaľ nemám skúsenosť, že by sa niekto vyliečil len tzv. zaručeným alternatívnym prostriedkom, treba všetko, ale naozaj opatrne a naši onkologovia aspoň v BA, čo som ja na nich natrafila vôbec nie su proti kombinácii klasickej a alternatívnej medicíne, no tiež viem, že sú i takí ktorí sa na túto tému odmietaju baviť a tým, že neusmernia pacienta,niekedy si pacient potom hľadá cestu sám a môže si ublížiť.
niesisam
07.01.13,11:23
Ano aj nie. Viac si uškodiť pacient nemôže, ak slepo nasleduje iba radu lakára ako radu najvyššej priority.Poviem príklad. Pred 14 rokmi sa objavil problém u mojej švagrinej (na krčku maternice -pozná ho bohužial veľa žien) Ona ako manželka mäsiara (švagra) ako správna gazdiná z dediny (darmo bývali v meste ) varila mäso z mäsom ,ako aj tučné z tučným a dookola. Pravdaže káva a cigarety boli životným štýlom aj manžela aj jej. Piť nepila...aspoň o tom neviem..no -čo sa udialo - keď ju prvý krát liečili pred 14 rokmi trvalo to 3 mesiace ...a potom zas ..a až po roku bola vraj. fit -Vtedy som ju upozornil slovami " Erika ja viem, že sa cítiš už zdravá ale doporučujem ti zmenu stravy ako aj životného štýlu -zahoď cigarety a ži bio život... nebrala ma vážne... nič , žiadnu zmenu nespravila ..resp. nepamätám sa -viem len že po 7 rokoch sa rakovina objavila zas. A to už nebola sranda ( ani napoprvé to nie je sranda ) začala sa procedúra ..dookola chemoterapia ...atď ... vypadali jej postupne vlasy... zlyhali obličky ..potom aj hrubé črevo ... trvalo to necelé dva roky. Bohužial už 5 rokov ako 44 ročná odišla mladá, pekná celkom normálna - nechala tu 2 deti aj manžela. Iba ja t celej rodiny viem -že to mohlo byť úplne inak - keby vtedy pred 13 rokmi bola urobila správne rozhodnutie- alebo by sa len troška motivovala... ale načo -slepo verila lekárom, že už je zdravá ...
Ak niekto vie, ako funguje ludský organizmus - tak tu z tohoto príbehu pochopí velmi jednoducho -čo sa stalo...
Tá pravá príčina - čo spôsobilo defekt v maternici -sa v podstate neodstránil - vírus možno áno ...ale čo podmienky k životu -čo tie ?
Naša lekárska veda je bohužial dobrá len na akútne problémy. Na chronické nie. Prečo asi ? Lebo sa nerieši pôvodca problémov...
Stres ako aj strava. Vie vôbec niekto, kto číta tieto riadky, že stres je iba reakcia na akciu? že je určitý stupeň vedomia -naučitelný a vtedy sa na problémy a veci pozerá človek už z iného uhlu ? Problémy sú tu ..Iba naše reakcie sa líšia... a to sa treba naučiť- a nie sami seba bojkotovať a ubližovať si - lebo to robíme na pokyn podvedomia - lebo si vraj nezaslúžime odmenu -lebo sme viac zlí -ako dobrí...
Treba žiť zdravo a neradno sa kamarátiť s negatívnymi luďmi -treba sa ich strániť...Ste obrazom svojich 5 najbližžších priatelov a ludí s ktorými sa stretáte a to aj finančne aj mentálne ... stránte sa tých - ktorí brzdia váš pokrok ... prajem pekný deň...
Zdenka 0705
07.01.13,11:39
trochu od veci, ale .... ma zarazilo, že švagrinej muž je Ti tiež len "švagor" ... hmmmm
Zdenka 0705
07.01.13,11:42
Ano aj nie. Viac si uškodiť pacient nemôže, ak slepo nasleduje iba radu lakára ako radu najvyššej priority.Poviem príklad. Pred 14 rokmi sa objavil problém u mojej švagrinej (na krčku maternice -pozná ho bohužial veľa žien) Ona ako manželka mäsiara (švagra) ako správna gazdiná z dediny (darmo bývali v meste ) varila mäso z mäsom ,ako aj tučné z tučným a dookola. Pravdaže káva a cigarety boli životným štýlom aj manžela aj jej. Piť nepila...aspoň o tom neviem..no -čo sa udialo - keď ju prvý krát liečili pred 14 rokmi trvalo to 3 mesiace ...a potom zas ..a až po roku bola vraj. fit -Vtedy som ju upozornil slovami " Erika ja viem, že sa cítiš už zdravá ale doporučujem ti zmenu stravy ako aj životného štýlu -zahoď cigarety a ži bio život... nebrala ma vážne... nič , žiadnu zmenu nespravila ..resp. nepamätám sa -viem len že po 7 rokoch sa rakovina objavila zas. A to už nebola sranda ( ani napoprvé to nie je sranda ) začala sa procedúra ..dookola chemoterapia ...atď ... vypadali jej postupne vlasy... zlyhali obličky ..potom aj hrubé črevo ... trvalo to necelé dva roky. Bohužial už 5 rokov ako 44 ročná odišla mladá, pekná celkom normálna - nechala tu 2 deti aj manžela. Iba ja t celej rodiny viem -že to mohlo byť úplne inak - keby vtedy pred 13 rokmi bola urobila správne rozhodnutie- alebo by sa len troška motivovala... ale načo -slepo verila lekárom, že už je zdravá ...
Ak niekto vie, ako funguje ludský organizmus - tak tu z tohoto príbehu pochopí velmi jednoducho -čo sa stalo...
Tá pravá príčina - čo spôsobilo defekt v maternici -sa v podstate neodstránil - vírus možno áno ...ale čo podmienky k životu -čo tie ?
Naša lekárska veda je bohužial dobrá len na akútne problémy. Na chronické nie. Prečo asi ? Lebo sa nerieši pôvodca problémov...
Stres ako aj strava. Vie vôbec niekto, kto číta tieto riadky, že stres je iba reakcia na akciu? že je určitý stupeň vedomia -naučitelný a vtedy sa na problémy a veci pozerá človek už z iného uhlu ? Problémy sú tu ..Iba naše reakcie sa líšia... a to sa treba naučiť- a nie sami seba bojkotovať a ubližovať si - lebo to robíme na pokyn podvedomia - lebo si vraj nezaslúžime odmenu -lebo sme viac zlí -ako dobrí...
Treba žiť zdravo a neradno sa kamarátiť s negatívnymi luďmi -treba sa ich strániť...Ste obrazom svojich 5 najbližžších priatelov a ludí s ktorými sa stretáte a to aj finančne aj mentálne ... stránte sa tých - ktorí brzdia váš pokrok ... prajem pekný deň...
.......
buchač
07.01.13,11:46
...

...

Ano aj nie...

Áno aj nie ...tak jest ...to je maličká poznámočka k príspevkom ...

Nie , nejdem hodnotiť ( to nemám v úmysle a ani mi to neprináleží ) príspevky ...


Ale vždy lepšie nejaký názor ( doteraz nebol žiaden ) vyslovený ako nejaké tie linky , ktoré trošku zaváňajú ( aj ) tou reklamou ...
Tá je proste zbytočná , nakoľko každý onkologický ( teda skoro každý ) pacient hľadá všeličo možné aj nemožné , aby sa zo začarovaného kruhu dostal von ...

Mne sa to podarilo ( klop , klop ...) , aj keď vždy na konci každej lekárskej správy mám napísané " prognóza neistá " ....
Tých 12 rokov som čistý ...:)
Jeden nikdy nevie , kedy a aká bunka sa zbesnie a začne sa vyvíjať tým zlým smerom ...
niesisam
07.01.13,15:41
Imunitu si treba strážiť, resp. sa o ňu starať ako sa len dá - niekto vraví že je 80% je o psychike a 20% o strave a ostatné vplyvy... ja si myslím že je to pol na pol - ale aj dispozične v génoch po rodičoch a tiež neviditeľnými inakšími vplyvmi.
ja už roky sledujem , radím, ako aj študujem rôzne možnosti, čo sa týka rovnováhy a veru velké veci sa vedia uskutočniť ak niekto uvolní ručnú brzdu ( zas podobyzeň - automobil) teda keď si neubližuje myšlienkami a nevstrebáva uniformizované názory väčšiny ...lebo čo vie väčšina ? iba to , čo má pekne podstrčené popod nos ... a napokon vrátim sa ak k imunite... ak je najnovšia veda ohurujúca a neznáma iba z toho dôvodu -že si jej najnovší vynález nemohol privlastniť farmakologický gigant -aby si toto tajomstvo uschoval a z akého dôvodu asi tušíte ?! ( presne tak ohrozuje to biznis s liekmi - vyradiť stovky liekov a nahradiť jednoducho slanou vodou - je predsa nemyslitelné - miliardový priemysel by utrpel ranu pod pás - keby sa o tom verejne hovorilo alebo písalo ... toto sa nestane ... bude to pomalý proces ...poznám podrobnosti ..nebudem sa opakovať - redox molekuly v imunitnom systéme pracujú neustále pre naše dobro - ony sú tu a robia si svoje...bohužial ich reprodukcia sa životným štýlom ako aj vplyvmi mobilov,mikrovlnkami atď zabrzduje a obnova zlyháva.To je pravá príčina chorôb imunity. Dajte si to do poriadku a uvidíte ako sa bude ináč - teda omnoho lepšie chovať váš celý organizmus ... aj tých antioxidantov budete môcť jesť menej lebo sa vstrebú lepšie ... toto sú fakty... a neviditelný nepriateľ číha stále - nedajte mu šancu ... prosím vás použite nové informácie vy všetci aj takí čo prekypujete zdravím ... Boh vám žehnaj ...
Jarka 1
07.01.13,17:38
niesisam, do značnej miery chápem a rozumiem kam mieriš svojimi príspevkami. V podstate s väčšinou obsahu sa stotožňujem, až na jedno. Mám pocit, že to kazíš tým ... no proste moc tlačíš na pílu. Zabúdaš, že človek si nič nemá idealizovať. A ty to robíš. Nemysli si, že tým ktorí celkom nechápu pozadie tvojich príspevkov, lebo je to zahmlené, takto "na silu" otvoríš oči, alebo ich presvedčíš zdieľať tvoje zmýšľanie.

Bude dobré, ak s tým nebudeš pokračovať v tejto téme. Toto by chcelo samostatnú tému, kde si môžeme vyjadrovať názory a vzájomne si aj oponovať. A ak ju aj založíš, nedočkáš sa pochopenia. Takéto "povedzme duchovné témy", sú veľmi ťažké. Táto onkologická téma je určená na to, aby tu odovzdali svoje vlastné skúsenosti a rady tí, ktorí tým všetkým prešli. Akceptuj to prosím.
niesisam
07.01.13,19:53
Je mi to lúto, ak si niekto myslí, že tlačím - a chcem silou mocou mudrovať a presviedčať. Nie je to mojim chlebíkom ani sa vlastne nezaprem. Jednoducho čo na srdci to na jazyku ... spontánne píšem myšlienky, ktoré sa zakladajú na faktoch ... kto neverí - nech ...
ale ak sa zachráni iba jeden - už to malo význam sem napísať ... :)
niesisam
07.01.13,21:35
Je veľa spôsobov ako zmeniť PH krvi aj organizmu ...

Dá sa aj podomácky vyrobiť voda s nižšou hladinou PH - elektrolízou z destilovanej vody, prillepšiť sa ešte dá aj tým , ak budete na elektrolízu striedavo používať nerez sondy a potom aj striborné sondy - potom sa vodička bude volať strieborný alkaloid...
môžete alebo doporučujem užívať aj rastlinné produkty aj tie menia prostredie z kysléhho na zásadité ä nebudem menovať aby to zas nevyznelo , že robím n iekomu reklamu ...) najjednoduchšie si to môžete kontrolovať lakmusovým papierom (meraním z moču...) ukážem vám -čo o tom píšu... napr. tu
KRV MÁ PREDNOSŤ
Telo udržiava v krvi hodnotu pH od 7,35 do 7,4 s občasnými nepatrnými výkyvmi. Pokiaľ by sa táto hodnota výraznejšie znížila, človek zomrie. Pokiaľ telo môže brať zásadité látky k neutralizácii prebytočných kyselín z vyváženej stravy, je všetko v poriadku. Pokiaľ ale zásady v jedálničku chýbajú, musí začať čerpať z vlastných zásob (väzivo, cievy a kosti), prípadne nadbytočné kyseliny, ktoré telo už nedokáže vylúčiť prirodzenými cestami, uložiť na miesta a do orgánov, ktoré dočasne tento nápor vydrží a nedôjde k ich bezprostrednému poškodeniu. U každého jedinca je to iné miesto v tele a každý si tak sťažuje na iné zdravotné problémy, i keď príčina je vždy rovnaká.
„Veľmi často sa kyseliny zadržiavajú v kĺboch, kde spôsobujú bolestivé zápaly, ako je dna, reuma alebo artritída. Akonáhle kyslé usadeniny zničia chrupavku, vzniká artróza,“ uviedla jeden z mnohých príkladov lekárka. Neustály prebytok kyselín tiež ničí kolagénne väzivové vlákna, čo tiež vedie k ochabnutosti a starnutiu, pričom vrásky sú iba začiatkom. Celulitída potom nie je ničím iným, než výsledkom dlhoročného ukladania kyselín do podkožného tuku.
LIEKY NIČ NEVYRIEŠIA
Nie nadarmo sa vraví, že moderný človek je najlepšie kŕmeným a zároveň najviac podvýživeným tvorom planéty. „Naše neprirodzené stravovacie návyky viedli k tomu, že podiel zásaditosti v našom tele je trvalo veľmi nízky a podiel kyslosti naopak u väčšiny ľudí príliš vysoký. Choroby teda nie sú v žiadnom prípade ničím nevyhnutným, vyvolávame si ich sami svojím mnohoročným chybným správaním,“ uviedol profesor Heinrich Heine, vedúci Anatomického a klinicko-morfologického inštitútu na Univerzite vo Witten-Herdecke v Düsseldorfe.
Choroby z prekyslenia vedú zákonite k neustálym bolestiam. Mnohí ľudia si však radšej miesto zmeny stravovacích návykov vezmú liek proti bolesti, a keď zaberie, navrávajú si, že sú zdraví. Opak je ale pravdou. Lieky iba odstránia prejav choroby, nie jej príčinu a naviac zaťažujú pečeň a tým ďalej prekyslujú organizmus.
„Je dôležité vnímať telo v súvislostiach. Napríklad pálenie záhy je volaním žalúdku o pomoc. V tom prípade je nutné doplniť chýbajúce zásady, nie brániť produkcii kyselín liekmi určenými k redukcii kyslosti, ktoré zároveň narušia dôležitú tvorbu zásaditých látok v žalúdku,“ varuje Kosinová pred vznikom ďalšieho začarovaného kruhu.


Viac tu: http://www.zaujimave.com/news/nieco-o-prekyslenosti-organizmu-/ (http://www.zaujimave.com/news/nieco-o-prekyslenosti-organizmu-/?utm_source=copy&utm_medium=paste&utm_campaign=copypaste&utm_content=http%3A%2F%2Fwww.zaujimave.com%2Fnews% 2Fnieco-o-prekyslenosti-organizmu-%2F)

ak nechcete konkrétne rozoberať a poradiť ... prestanem ... :) ;)
majka 62
07.01.13,22:50
Myslím si, že tu už bolo jasne naznačené, že väčšine je nám známe o čo ide v tvojich príspevkoch. Predovšetkým o budovanie distribučnej siete a to je dosť úbohé riešiť to práve v tejto téme, nemyslíš? Keby si si prečítal aspoň polovicu príspevkov zistíš, že sú tu ľudia, ktorí majú ďaleko viac vedomostí a osobných skúseností, čo sa týka liečby onkologických aj pridružených ochorení ako ty a ktokoľvek iný. Sú vzdelaní, zodpovední, vytrvalí v boji s týmto ochorením. Čo sa týka lekárov - onkológov, nie každý hľadí iba na biznis a na rozvoj marketingu farmaceutických firiem. Keby sme ako pacienti volili iba alternatívnu liečbu bez onkologickej liečby, zrejme by nás tu už veľa nezostalo. Ja by som už určite voňala fialky odspodu. V tejto téme si predovšetkým radíme a povzbudzujeme sa navzájom v tých najťažších chvíľach, hlavne o tom to je, nie o marketingu a budovaní vlastnej distribučnej siete.

Toto je jeden z tvojich príspevkov ako dôkaz toho, čo píšem vyššie.
Volám sa Štefan :) a medzi moje hobby patrí pomoc luďom. Všeliako ..aj som sa naučil veľa spôsobov aj liečiť. masírovať,nastavovať stavce - psychoterapiu- zdravovedu ako takú si študujem ,stravovanie ,joga a pod. aj som ordinoval 3 roky - mám teda svoje skúsenosti ...ale masovo ma to interesuje najviac-PRETO SOM SA NAUčIL TROCHA INTERNET. Ako dať informácie luďom vo velkom, keď viem o veciach strašne dôležitých - a keď som to chcel tu spomenúť - hneď ma napadol xy - že to chcem zo zištných dôvodov...pritom sa mýli ...:D:):confused:
Istý čas mam na muške vodu. Rôzne vody a ich pôsobenie na telo. Je to veľmi zaujímavá tekutina -a ludia o nej vedia tak málo...
Najnovšie som našiel (cez moji známu zo zahraničia ) špeciálnu upravenú slanú vodu s redoxsignalingmolekulami - vidím, že to funguje ale neviem - nemám o tom tu písať aby to nebola reklama ? v obchodoch sa to nebude nikdy predávať - teda v lekárniach tobôž - ohrozuje to kvantum liekov ... takže to je vylúčené...Aby som bol úprimný aj si budujem distributorskú sieť, aby sa to mohlo dostať k čo najviac luďom - cez známych - a cez internet aby sme vedeli osloviť aj známych aj ich známych - ale mne je lúto aj cudzích - ktorých nepoznám a nemajú internet - a nemajú peniaze na odborné časopisy. Predsa by som chcel túto špecialitu doporučiť - aj keby som z toho nič nemal ... je to proste dôležité, aby to spoznali a touto tekutinou si zvýšili imunitu na velmi suprovú hodnotu... fakt miznú nádory,cukrovka,skleroza multiplex,aj bolesti kolien,očí, crohnova choroba atd. su o tom zaznamy...nebalamutim.... proste chcem zdôrazniť že tento ... prípravok nelieči - iba napomáha vrátiť imunitnému systému určité nástroje , aby mohol lepšie šlapať..poraď,ako to mám tu v porade odprezentovať aj keď mám webstránku,ale som amatér neviem na ňu nasmerovať ludí - skúšam reklamu..ale tá je drahá ..čo poradíte,ako o tom písať tu - aby ma neukameňovali ... Ďakujem za odpoveď!

Takže ja nechcem konkrétne rozoberať a poradiť od teba, vďaka za pochopenie.
buchač
08.01.13,07:11
Je veľa spôsobov ako zmeniť PH krvi aj organizmu ...

ak nechcete konkrétne rozoberať a poradiť ... prestanem ... :) ;)

Prestať akože nemusíš ...
Ale predsa by bolo vhodnejšie ( niekto už aj spomenul ) , ak by si si otvoril novú tému s tou problematikou ...viď zvýraznené ..
Môžeš rozoberať , koľko len chceš ...

Myslím si, že tu už bolo jasne naznačené, že väčšine je nám známe o čo ide v tvojich príspevkoch. Predovšetkým o budovanie distribučnej siete a to je dosť úbohé riešiť to práve v tejto téme, nemyslíš? Keby si si prečítal aspoň polovicu príspevkov zistíš, že sú tu ľudia, ktorí majú ďaleko viac vedomostí a osobných skúseností, čo sa týka liečby onkologických aj pridružených ochorení ako ty a ktokoľvek iný. Sú vzdelaní, zodpovední, vytrvalí v boji s týmto ochorením. Čo sa týka lekárov - onkológov, nie každý hľadí iba na biznis a na rozvoj marketingu farmaceutických firiem. Keby sme ako pacienti volili iba alternatívnu liečbu bez onkologickej liečby, zrejme by nás tu už veľa nezostalo. Ja by som už určite voňala fialky odspodu. V tejto téme si predovšetkým radíme a povzbudzujeme sa navzájom v tých najťažších chvíľach, hlavne o tom to je, nie o marketingu a budovaní vlastnej distribučnej siete.

Toto je jeden z tvojich príspevkov ako dôkaz toho, čo píšem vyššie.
Volám sa Štefan :) a medzi moje hobby patrí pomoc luďom. Všeliako ..aj som sa naučil veľa spôsobov aj liečiť. masírovať,nastavovať stavce - psychoterapiu- zdravovedu ako takú si študujem ,stravovanie ,joga a pod. aj som ordinoval 3 roky - mám teda svoje skúsenosti ...ale masovo ma to interesuje najviac-PRETO SOM SA NAUčIL TROCHA INTERNET. Ako dať informácie luďom vo velkom, keď viem o veciach strašne dôležitých - a keď som to chcel tu spomenúť - hneď ma napadol xy - že to chcem zo zištných dôvodov...pritom sa mýli ...:D:):confused:
Istý čas mam na muške vodu. Rôzne vody a ich pôsobenie na telo. Je to veľmi zaujímavá tekutina -a ludia o nej vedia tak málo...
Najnovšie som našiel (cez moji známu zo zahraničia ) špeciálnu upravenú slanú vodu s redoxsignalingmolekulami - vidím, že to funguje ale neviem - nemám o tom tu písať aby to nebola reklama ? v obchodoch sa to nebude nikdy predávať - teda v lekárniach tobôž - ohrozuje to kvantum liekov ... takže to je vylúčené...Aby som bol úprimný aj si budujem distributorskú sieť, aby sa to mohlo dostať k čo najviac luďom - cez známych - a cez internet aby sme vedeli osloviť aj známych aj ich známych - ale mne je lúto aj cudzích - ktorých nepoznám a nemajú internet - a nemajú peniaze na odborné časopisy. Predsa by som chcel túto špecialitu doporučiť - aj keby som z toho nič nemal ... je to proste dôležité, aby to spoznali a touto tekutinou si zvýšili imunitu na velmi suprovú hodnotu... fakt miznú nádory,cukrovka,skleroza multiplex,aj bolesti kolien,očí, crohnova choroba atd. su o tom zaznamy...nebalamutim.... proste chcem zdôrazniť že tento ... prípravok nelieči - iba napomáha vrátiť imunitnému systému určité nástroje , aby mohol lepšie šlapať..poraď,ako to mám tu v porade odprezentovať aj keď mám webstránku,ale som amatér neviem na ňu nasmerovať ludí - skúšam reklamu..ale tá je drahá ..čo poradíte,ako o tom písať tu - aby ma neukameňovali ... Ďakujem za odpoveď!

Takže ja nechcem konkrétne rozoberať a poradiť od teba, vďaka za pochopenie.

Majka ...holt , čo už ???
Jarka 1
08.01.13,07:49
ak nechcete konkrétne rozoberať a poradiť ... prestanem ... :) ;)

ÁNO, PRESTAŇ!!!

Len blbec nás môže považovať za blbcov. Asi tomu neuveríš, ale všetci, ktorí sme tu, vieme narábať s PC a internetom. A keby si pozorne čítal, tak by si vedel, že každý jeden z nás hľadal aj "pod zemou". Takže kto chcel, určite už na tvoju stránku naďabil a nie preto, že si sem prispel. Pre mňa osobne patrí k tomu čo propaguješ aj nejaká životná filozofia. Nejako mi to u teba chýba. Niekde si urobil chybu. Biznis všetko dobré prebíja.

Naprav ju vo vlastnej téme, možno si získaš našu dôveru. V tejto si ju stratil. Dúfam, že som to napísala jasne a zrozumiteľne.
VieraPopluharova
08.01.13,08:12
Keďže ako si niektorí z Vás všimli, už som raz tohoto pána odtiaľto poslala het, pravdepodobne si zmýlil tému s inou čo patrí medzi zdravie, takže "niesisám" ak chceš založím Ti novú tému na polemiky od nezainteresovaných ako Ty, ak prežiješ sám na vlastnej koži len 1000-inu z toho čo v skutočnosti prežívajú onkologický pacienti, prosím podeľ sa o svoje vlastné skúsenosti, ale nie sťahovaním tzv. "zaručených" metód na vyliečenie, alebo využívaním na reklamu.....ďakujem.....i toto je jedna ukážka ako vedia ľudia využiť onkologických pacientov, ktorí majú pravdepodobne všetko čo je zavesené na nete odskúšané na sebe a delia sa tu s nami o skutočnej realite onkologických pacientov.....možno som tvrdá, že som to takto napísala, ale mám 10-ročnú osobnú na sebe odskúšané "niektoré zázračné alternatívy".....no vieš kde by som bola bez onkológov?I keď ako podporná alternatívna medicína v spolupráci s onkológom je dobrá tá, ktorá je na nezištnej pomoci ľudí a nie tá, na ktorej tzv. odborníci výživových doplnkov bohatnú.
Možno trošku chaoticky som to napísala, ale už som sa fakt na Teba naštvala.
buchač
08.01.13,08:16
...ďakujem.....i toto je jedna ukážka ako vedia ľudia využiť onkologických pacientov, ktorí majú pravdepodobne všetko čo je zavesené na nete odskúšané na sebe a delia sa tu s nami o skutočnej realite onkologických pacientov.....možno som tvrdá, že som to takto napísala, ale mám 10-ročnú osobnú na sebe odskúšané "niektoré zázračné alternatívy".....no vieš kde by som bola bez onkológov?I
Ale nie netvrdlá .....a ani iní ...
niesisam
08.01.13,09:40
Sú ludia , čo asi nevedia čítať ...
alebo nečítajú dalšie moje články ... nepotrebujem distribuovať a nahovárať práve tu ...chcem len ukázať šancu -šance - ktoré sú tu napr:
Dôkaz, že rakovinový priemysel nechce liek na rakovinu, aj keď sa jedná o farmaceutikum
Bezpečný a efektívny liek na rakovinu bol objavený v podobe lieku pôvodne používanom na liečbu nezvyčajných metabolických problémov. Aj napriek tomu rakovinový priemysel neprejavil o výskumnú správu o dichlór acetáte (DCA) z Univerzity v Alberte, Kanada, publikovanom v roku 2007 žiadny záujem. Problém bol v tom, že patent na DCA už vypršal. Uvedený výskum tiež potvrdil, že rakovina je metabolickou chorobou a nie nejakou zvláštnou genetickou mutáciou buniek, ktorý ako argument s radosťou používa hlavný medicínsky prúd. Avšak medicínska mafia nechce, aby ste sa dozvedeli o tom, čo väčšina alternatívnych lekárov na rakovinu už dávno vie. Od dôb, kedy americký prezident Nixon vyhlásil v roku 1976 vojnu rakovine, podarilo sa rakovinovému priemyslu získať obrovské množstvo peňazí na výskum neskutočne drahých chemoterapií, kde jeden cyklus stojí aj 50, 100 a niekedy aj viac tisíc dolárov a ktoré len zriedka, ak vôbec, fungujú. Chemoterapeutiká si obyčajne vyžadujú byť doplňované ďalšími druhmi liekov na zmiernenie ich hrozných vedľajších účinkov. Príkladom je tento článok: Repeat business? FDA approves new cancer drug to treat toxicity caused by another cancer drug (http://www.naturalnews.com/034761_cancer_drugs_toxicity_Voraxaze.html) Medzičasom stále viac a viac ľudí ochorieva na rakovinu a následne aj zomiera kvôli následkom toxickej liečby. Vysvetlenie výsledkov výskumu DCA. Evangelos Michelakis a tím z Unverzity v Alberte testovali DCA na ľudských rakovinových bunkách mimo tela a na myšiach postihnutých rakovinou a výsledkom bol nesmierny úspech. DCA bol kedysi používaný na liečbu netypických metabolických problémov. Jeho najhoršími vedľajšími účinkami, vyskytujúcimi sa len zriedkavo, býva zníženie citlivosti a zmena v držaní tela. Myšiam kŕmeným DCA rozpusteným vo vode sa už po týždňoch výrazne zmenšili nádory. To značí, že DCA môže byť užívané orálne. DCA funguje prostredníctvom obnovy mitochondrií. Michelakis a jeho tím objavili, že mitochondrie v rakovinových bunkách nie sú permanentne poškodené. To je opakom toho, čo si myslí medicína hlavného prúdu. Bunky s nefunkčnými mitochondriami používajú za získavanie energie proces fermentácie cukru. Táto fermentácia prebieha v bunkovom prostredí bez kyslíka, vytvorenom nezhubnými nádormi, toxínmi alebo nízkymi hladinami Ph. DCA obnovuje mitochondrie v bunkách a zabezpečuje tak ich správne fungovanie. Ďalšou funkciou normálnych mitochondrií je signalizácia apoptózy, teda bunkovej smrti. Normálne bunky neustále umierajú a sú znova nahradzované . Avšak pri rakovinových bunkách je signál apoptózy potlačený a tie sa potom stavajú nesmrtelnými. Výskumníci z Univerzity v Alberte ďalej zistili, že rakovinové bunky počas procesu fermentácie cukru produkujú kyselinu mliečnu, ktorá narúša kolagén držiaci bunky nádoru pokope. To umožňuje rakovinovým bunkám pri klasických terapiách zameraných na zmenšenie nádoru sa od neho odtrhnúť. Výskumníci takto zdôvodňovali vznik metastáz a rozšírenie rakoviny do ostatných orgánov počas remisie, ktorá nasleduje po klasickej chemoterapii. Tragické pokrytectvo. Alternatívne prístupy k liečbe rakoviny nemajú žiadny, prípadne len veľmi malý problém s metastázujúcou rakovinou alebo s rakovinou objavujúcou sa po remisii. Väčšina alternatívnych prístupov totiž lieči rakovinu úplne. DCA ponúka rakovinovému priemyslu prísť s liečbou, ktorá je farmaceutická a tiež omnoho lacnejšia a bezpečnejšia ako ich súčasné štandardné liečby. Napriek tomu rakovinový priemysel túto príležitosť ignoruje. DCA sa tak stal sirotou bez domova, žobrajúcou o financie z výskumných fondov, aby sa vyhol právnym následkom plynúcim z označenia ako nelicencovaná rakovinová liečba. Alternatívni rakovinoví lekári častokrát veci proste vyskúšali a ak sa osvedčili, tak ich ďalej zdieľali s tými, ktorým viac záležalo na liečení, ako na moci a peniazoch. Medicínska mafia vytvorila matrix vyžadujúci si veľké peniaze na robenie veľkých peňazí za chorú liečbu namiesto liečenia. Každý zainteresovaný v tomto podvode finančne na tom profituje. Rakovinový priemysel obviňuje alternatívnych lekárov liečiacich rakovinu zo šarlatánstva a využívania zúfalých pacientov s rakovinou za účelom finančného prospechu. Obviňovanie druhých z tvojich motívov a zločinov je nazývané projekciou. Medicínsko-farmaceutický komplex je skorumpovaný kapitalizmus, ktorý nechce liek na rakovinu odnikadiaľ. Zdroj: Proof that the cancer industry doesn’t want a cure – even if it’s a pharmaceutical (http://www.prisonplanet.com/proof-that-the-cancer-industry-doesnt-want-a-cure-even-if-its-a-pharmaceutical.html)

čo by sa stalo, ak by sme aj viacerí - pridávali sem informácie ktoré stoja za to ?! pekný deň všetkým :);):confused::eek:
buchač
08.01.13,10:51
Sú ludia , čo asi nevedia čítať ...
alebo nečítajú dalšie moje články ... nepotrebujem distribuovať a nahovárať práve tu ...chcem len ukázať šancu -šance - ktoré sú tu napr:
Dôkaz, že rakovinový priemysel nechce liek na rakovinu, aj keď sa jedná o farmaceutikum


Bezpečný a efektívny liek na rakovinu bol objavený v podobe lieku pôvodne používanom na liečbu nezvyčajných metabolických problémov. Aj napriek tomu rakovinový priemysel neprejavil o výskumnú správu o dichlór acetáte (DCA) z Univerzity v Alberte, Kanada, publikovanom v roku 2007 žiadny záujem. Problém bol v tom, že patent na DCA už vypršal. Uvedený výskum tiež potvrdil, že rakovina je metabolickou chorobou a nie nejakou zvláštnou genetickou mutáciou buniek, ktorý ako argument s radosťou používa hlavný medicínsky prúd. Avšak medicínska mafia nechce, aby ste sa dozvedeli o tom, čo väčšina alternatívnych lekárov na rakovinu už dávno vie. Od dôb, kedy americký prezident Nixon vyhlásil v roku 1976 vojnu rakovine, podarilo sa rakovinovému priemyslu získať obrovské množstvo peňazí na výskum neskutočne drahých chemoterapií, kde jeden cyklus stojí aj 50, 100 a niekedy aj viac tisíc dolárov a ktoré len zriedka, ak vôbec, fungujú. Chemoterapeutiká si obyčajne vyžadujú byť doplňované ďalšími druhmi liekov na zmiernenie ich hrozných vedľajších účinkov. Príkladom je tento článok: Repeat business? FDA approves new cancer drug to treat toxicity caused by another cancer drug (http://www.naturalnews.com/034761_cancer_drugs_toxicity_Voraxaze.html) Medzičasom stále viac a viac ľudí ochorieva na rakovinu a následne aj zomiera kvôli následkom toxickej liečby. Vysvetlenie výsledkov výskumu DCA. Evangelos Michelakis a tím z Unverzity v Alberte testovali DCA na ľudských rakovinových bunkách mimo tela a na myšiach postihnutých rakovinou a výsledkom bol nesmierny úspech. DCA bol kedysi používaný na liečbu netypických metabolických problémov. Jeho najhoršími vedľajšími účinkami, vyskytujúcimi sa len zriedkavo, býva zníženie citlivosti a zmena v držaní tela. Myšiam kŕmeným DCA rozpusteným vo vode sa už po týždňoch výrazne zmenšili nádory. To značí, že DCA môže byť užívané orálne. DCA funguje prostredníctvom obnovy mitochondrií. Michelakis a jeho tím objavili, že mitochondrie v rakovinových bunkách nie sú permanentne poškodené. To je opakom toho, čo si myslí medicína hlavného prúdu. Bunky s nefunkčnými mitochondriami používajú za získavanie energie proces fermentácie cukru. Táto fermentácia prebieha v bunkovom prostredí bez kyslíka, vytvorenom nezhubnými nádormi, toxínmi alebo nízkymi hladinami Ph. DCA obnovuje mitochondrie v bunkách a zabezpečuje tak ich správne fungovanie. Ďalšou funkciou normálnych mitochondrií je signalizácia apoptózy, teda bunkovej smrti. Normálne bunky neustále umierajú a sú znova nahradzované . Avšak pri rakovinových bunkách je signál apoptózy potlačený a tie sa potom stavajú nesmrtelnými. Výskumníci z Univerzity v Alberte ďalej zistili, že rakovinové bunky počas procesu fermentácie cukru produkujú kyselinu mliečnu, ktorá narúša kolagén držiaci bunky nádoru pokope. To umožňuje rakovinovým bunkám pri klasických terapiách zameraných na zmenšenie nádoru sa od neho odtrhnúť. Výskumníci takto zdôvodňovali vznik metastáz a rozšírenie rakoviny do ostatných orgánov počas remisie, ktorá nasleduje po klasickej chemoterapii. Tragické pokrytectvo. Alternatívne prístupy k liečbe rakoviny nemajú žiadny, prípadne len veľmi malý problém s metastázujúcou rakovinou alebo s rakovinou objavujúcou sa po remisii. Väčšina alternatívnych prístupov totiž lieči rakovinu úplne. DCA ponúka rakovinovému priemyslu prísť s liečbou, ktorá je farmaceutická a tiež omnoho lacnejšia a bezpečnejšia ako ich súčasné štandardné liečby. Napriek tomu rakovinový priemysel túto príležitosť ignoruje. DCA sa tak stal sirotou bez domova, žobrajúcou o financie z výskumných fondov, aby sa vyhol právnym následkom plynúcim z označenia ako nelicencovaná rakovinová liečba. Alternatívni rakovinoví lekári častokrát veci proste vyskúšali a ak sa osvedčili, tak ich ďalej zdieľali s tými, ktorým viac záležalo na liečení, ako na moci a peniazoch. Medicínska mafia vytvorila matrix vyžadujúci si veľké peniaze na robenie veľkých peňazí za chorú liečbu namiesto liečenia. Každý zainteresovaný v tomto podvode finančne na tom profituje. Rakovinový priemysel obviňuje alternatívnych lekárov liečiacich rakovinu zo šarlatánstva a využívania zúfalých pacientov s rakovinou za účelom finančného prospechu. Obviňovanie druhých z tvojich motívov a zločinov je nazývané projekciou. Medicínsko-farmaceutický komplex je skorumpovaný kapitalizmus, ktorý nechce liek na rakovinu odnikadiaľ. Zdroj: Proof that the cancer industry doesn’t want a cure – even if it’s a pharmaceutical (http://www.prisonplanet.com/proof-that-the-cancer-industry-doesnt-want-a-cure-even-if-its-a-pharmaceutical.html)

čo by sa stalo, ak by sme aj viacerí - pridávali sem informácie ktoré stoja za to ?! pekný deň všetkým :);):confused::eek:

...a na základe

medzi moje hobby patrí pomoc luďom. Všeliako ..aj som sa naučil veľa spôsobov aj liečiť. masírovať,nastavovať stavce - psychoterapiu- zdravovedu ako takú si študujem ,stravovanie ,joga a pod. aj som ordinoval 3 roky - mám teda svoje skúsenosti

rozumieš tomu , Ty skúsený ordinár , všetkému , čo si popísal - odpísal ????
buchač
08.01.13,11:17
čo by sa stalo, ak by sme aj viacerí - pridávali sem informácie ktoré stoja za to ?! pekný deň všetkým :);):confused::eek:

...že napríklad aj takéto ....
http://www.porada.sk/t140934-p4-onkologicke-ochorenia.html#post1417894
http://www.porada.sk/t140934-p4-onkologicke-ochorenia.html#post1417908



Habbs
Re: Onkologicke ochorenia
Vedeli ste, že
úspešnosť liečby rakoviny pomocou RaT a CheT neboli nikdy preukázané?
Kto z nás si kedy uvedomil otrasný fakt, že iluzionisti v bielych plášťoch "liečia" rakovinu rakovinotvorným ožarovaním? To predsa nemá logiku. Prečo to teda robia?
Prečo lekári podávajúci chemoterapiu sú oblečení v ochrannom "skafandri" ,keď to má práve človeka vyliečiť?Čoho sa boja?

Henten bol tiež za múdreho ...tiež len linky odpisoval a svoje furt točil .... potom ho to prešlo ....


Keď prižiješ také niečo ...
http://www.porada.sk/t140934-p15-onkologicke-ochorenia.html#post1516639
http://www.porada.sk/newreply.php?do=newreply&p=1494420
...vtedy sa ozvi , pokecáme ....
Dovtedy študuj ...
buchač
08.01.13,11:34
Medicínska mafia vytvorila matrix vyžadujúci si veľké peniaze na robenie veľkých peňazí za chorú liečbu namiesto liečenia. Každý zainteresovaný v tomto podvode finančne na tom profituje....

Ozaj ....je aj iná mafia ...mafia poisťovní ....

Mám za to , že poisťovne by s vďakou prijali tie lieky , za ktoré my nemuseli ťažké finacie dávať a radšej by si ich nechali na tých svojich ( tiež nenažratých) kontách ....

......či .....????
BXLmiami
08.01.13,18:05
Chcel si napísať skúsený elektrikár.l
petermikuláš
08.01.13,20:21
Vierka Popluharova a Jarka 1 - nie nenapísali ste to tvrdo. Prečítal som si všetky príspevky v tejto téme a mám z toho taký pocit, že problém ani nevidím v tom, že čo píše Niesisam /koniec koncov píše len svoj názor/, ale problém je pre mňa v tom ako to píše. Je to skrátka manipulatívny, násilnícky štýl presadzovania vlastných názorov za každú cenu s tým, že absolútne podceňuje všetkých adresátov a nepripúšťa iný možný názor. Kto ho má, je podľa neho nevedomý a hazardujúci so svojim zdravím.
Sám som zástancom zdravého životného štýlu, ale od toho čo tu prezentuje Niesisam sa dištancujem celkom.
buchač
08.01.13,20:45
Dobrý deň. Chcem iba poznamanať jednu vec a to závažnú. Ak si myslíte že odborníkom na zdravie sú iba lekári tak ste veééélmi ďaleko od pravdy.Sú ludia, ktorí majú ovela čerstvejšie informácie ohladne určitých riešení pre tzv. zdravotné potiaže.
Keby ste nevedeli tak vám iba pripomeniem - že lekári u nás sú v biznise nie zdravotnom ale zabíjacom - resp. nazvem to choroboplusproduktívnom keď nemajú záujem na tom aby bolo menej pacientov. Ešte malá poznámočka onkologický busines využíva na terapiu 1 onklogického pacienta v priemere 11 000.- EUR - zo zdrojov -hlavne verejných -pri tom za tolké peniaze - ak by sa kládol dôraz na udrženie zdravia a navrátenie rovnováhy ( sú na to vynikajúce spôsoby a netreba lieky ) -tak za tie peniaze by mohli udržať v zdraví alebo navrátiť zdravie nie 1. človeku ale min. dvadsiatim.
Ak patríte k tým, čo o týchto faktoch neviete - troška si preštudute aj iné data ... / nsamiesto kritizovania a vyastatovania sa tu ...
prajem pekný deň všetkým zdravo rozmýšlajúcim luďom... tým choromyselným budem priať -aby sa zobudili...a konečne dospeli ...
...ja tiež iba jednu vec...ale o to závažnejšiu !!!
Akože k tomu vystatovaniu sa ....alebo " vystatovaniu sa choromyseľným "....len jedno - dve závažné skutočnosti spomeniem ...
Za seba vravím iba ... lebo trochu osobnejšie som poňal príspevok .

Ak považuješ za vystatovanie tú skutočnosť , že mne ( respektíve doktorom ) sa podarilo vyliečiť z rakoviny ...nuž vedz , že sa kuevsky rád vystatujem ....ooooj , veľmi rád ...
Vieš Ty , že koľkí by sa radi vystatovali ???
Závidíš snáď ....???

Lebo ak áno , tak si choromyseľný debil , nezdravo zmýšľajúci !!!

...a ozaj ...mimochodom , za debila Ťa odteraz aj tak stále budem mať ....

P.S.:

Doteraz som sa krotil ... no aj kľudnú moju optimisticky ladenú povahu flegmatika vie jeden nasrať ...
Zodpovední určité výrazy prominou ...
buchač
08.01.13,20:46
Vierka Popluharova a Jarka 1 - nie nenapísali ste to tvrdo. Prečítal som si všetky príspevky v tejto téme a mám z toho taký pocit, že problém ani nevidím v tom, že čo píše Niesisam /koniec koncov píše len svoj názor/, ale problém je pre mňa v tom ako to píše. Je to skrátka manipulatívny, násilnícky štýl presadzovania vlastných názorov za každú cenu s tým, že absolútne podceňuje všetkých adresátov a nepripúšťa iný možný názor. Kto ho má, je podľa neho nevedomý a hazardujúci so svojim zdravím.
Sám som zástancom zdravého životného štýlu, ale od toho čo tu prezentuje Niesisam sa dištancujem celkom.
...čítam , sledujem ....a súhlasím .....

Lebo je to debil !!!
Jarka 1
08.01.13,21:04
Hehe, zaujímavé, ako sa pôvodný úmysel pomoci zvrhol. Zatiaľ sa nás podarilo iba nas...štvať:confused:.
Jarka 1
11.01.13,17:29
Re: Onkologicke ochorenia
zaujímavo fungujúci blog...čo je nepohodlné to vyhodíme..chápem ským kooperujete...vidno to z toho, že 6 článkov v prvých dvoch som niečo aj propagoval k čomu sa dá doastať za peniaze -potom 4 články neutrálne - bez propagandy...a hľa ... zahodia všeho všudy...
všetko ... ešte budete plakať nad svojimi postojmi,ktoré vás vedú do slepej uličky... no pá ...


Toto nám napísal niesisam v onkotéme. Ešte stále nepochopil, že jeho hlavný problém je v agresívnom spôsobe, akým sa snaží presadiť svoje názory.
buchač
11.01.13,18:03
Re: Onkologicke ochorenia


zaujímavo fungujúci blog...čo je nepohodlné to vyhodíme..chápem ským kooperujete...vidno to z toho, že 6 článkov v prvých dvoch som niečo aj propagoval k čomu sa dá doastať za peniaze -potom 4 články neutrálne - bez propagandy...a hľa ... zahodia všeho všudy...
všetko ... ešte budete plakať nad svojimi postojmi,ktoré vás vedú do slepej uličky... no pá ...


Toto nám napísal niesisam v onkotéme. Ešte stále nepochopil, že jeho hlavný problém je v agresívnom spôsobe, akým sa snaží presadiť svoje názory.
Jaruš....

Pochopí len ten , čo prežil ( prežíva ) na základe agresívnej spôsob liečby....
Nie žeby som neveril , že ten alebo onen prežil na základe liečby AJ alternatívnymi spôsobmi , ale nedá sa proste zovšeobecnievať , že len a len tá alebo iná varianta je tá správna ...a týka sa to aj tej chemo , ožiaru a či alternácie ...

Kto nezažil , proste nepochopí ... a neprajem nikomu ...

To je práve to , čo sa mi nepáči a vtedy sa mi krv začína peniť a tlak stúpať , ak nejaký vševedko začne múdrosti produkovať a kaleráby tlačiť do hlavy ...
Neznášam proste blbé kydy ...

Týka sa to ale nie iba problematiky onko ale aj tej ( obyčajnej ??? ) chrípky ...
niesisam
11.01.13,21:23
že kareláby ... bože kolko bolesti a smrti budete musieť zažiť z nevedomosti ...máte sa na čo tešiť ... a skúste halierovú terapiu na chripku a ine potvory napr. malariu alebo HIV a čomak pridám rakovinu?! skúste hádať či si vymýšlam alebo je v tom 17 rokov skúseností a milióny ludí, čo to vyskúšali a žijú... a neporebujú mať doma už ani lekárničku ... jaj -že je to zakázané ...a že potom biznis z liekov by zasa ochabol? nevadí ..je čas na zmeny ... treba sa chopiť vecí čo fungujú... a že o čom vôbec píšem? ale ... dve pismena prezradim tretie nie ... MM.
vo svete vyšla o tom aj kniha... minulo sa z nej viac ako 3 mil. / jaj o čom je asi reč? NO KALERÁB SI NAJDI SAMA....
buchač
11.01.13,21:32
že kareláby ... bože kolko bolesti a smrti budete musieť zažiť z nevedomosti ...máte sa na čo tešiť ... a skúste halierovú terapiu na chripku a ine potvory napr. malariu alebo HIV a čomak pridám rakovinu?! skúste hádať či si vymýšlam alebo je v tom 17 rokov skúseností a milióny ludí, čo to vyskúšali a žijú... a neporebujú mať doma už ani lekárničku ... jaj -že je to zakázané ...a že potom biznis z liekov by zasa ochabol? nevadí ..je čas na zmeny ... treba sa chopiť vecí čo fungujú... a že o čom vôbec píšem? ale ... dve pismena prezradim tretie nie ... MM.
vo svete vyšla o tom aj kniha... minulo sa z nej viac ako 3 mil. / jaj o čom je asi reč? NO KALERÁB SI NAJDI SAMA....

...hehehe.........konečne sa vajco vykľulo s ch.jových vajec ....:rolleyes:

...žeby MMS ???.....nebuď debil ( ale šak aj tak si )....šak to už dávno do bažin bolo poslané ....

Čítaj ...
http://www.porada.sk/t129274-p3-kvapky-mms.html

http://www.porada.sk/gsearch.php?securitytoken=1357943304-f4af4789f043982a6352ed323ab42c13f63b4764&do=process&type%5B%5D=1&type%5B%5D=3&type%5B%5D=5&type%5B%5D=7&type%5B%5D=19&type%5B%5D=20&type%5B%5D=34&type%5B%5D=35&cx=013962655869552257570%3A2wxbimc9wmy&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=MMS
niesisam
11.01.13,22:14
TAK AK TU NIEKTO JE DEBIL..;) TAK SA PRáVE HáDA SOMNOU :eek:- A SNAží SA BYť VTIPNý zlezaradil ... DOBRE ..LUDIA .. BAVTE SA A MNOžTE SA..JA TU KONčíM ... NEMá to úroveň ... bavite sa o hovne... a važne veci neriešite...
majka 62
11.01.13,22:29
že kareláby ... bože kolko bolesti a smrti budete musieť zažiť z nevedomosti ...máte sa na čo tešiť ... a skúste halierovú terapiu na chripku a ine potvory napr. malariu alebo HIV a čomak pridám rakovinu?! skúste hádať či si vymýšlam alebo je v tom 17 rokov skúseností a milióny ludí, čo to vyskúšali a žijú... a neporebujú mať doma už ani lekárničku ... jaj -že je to zakázané ...a že potom biznis z liekov by zasa ochabol? nevadí ..je čas na zmeny ... treba sa chopiť vecí čo fungujú... a že o čom vôbec píšem? ale ... dve pismena prezradim tretie nie ... MM.
vo svete vyšla o tom aj kniha... minulo sa z nej viac ako 3 mil. / jaj o čom je asi reč? NO KALERÁB SI NAJDI SAMA....

Presne tak, sú to kaleráby........a neskúsime! Je čas na zmeny ... tak vyskúšaj so sebou niečo urobiť a nebuď vtieravý, to som veľmi jemne napísala. Keby som to chcela napísať tak trefnejšie, tak mi pripadáš ako predavač teplej vody, ktorého jednými dverami vyhodia a druhými sa vráti. Myslíš si, že týmto spôsobom niečo predáš? Tu určite nie. Zamysli sa nad tým čo si sem napísal o bolesti, smrti o nevedomosti ....čo ty vieš o tom, čo koho čaká ......váž slová predtým než niečo napíšeš, aby to nakoniec neplatilo pre teba.
majka 62
11.01.13,22:57
TAK AK TU NIEKTO JE DEBIL..;) TAK SA PRáVE HáDA SOMNOU :eek:- A SNAží SA BYť VTIPNý zlezaradil ... DOBRE ..LUDIA .. BAVTE SA A MNOžTE SA..JA TU KONčíM ... NEMá to úroveň ... bavite sa o hovne... a važne veci neriešite...

Oceňujem Tvoje rozhodnutie ukončiť to tu. A kto sa tu baví o h...e to všetci vieme. Len ty si akosi nevieš usporiadať priority a rozlíšiť vážne veci od kalerábov. Prajem ti veľa šťastia na novom mieste.
marjankaj
11.01.13,23:30
Aj mojej švagrinej muž je môj švagor. Švagriná je sestra mojej ženy.
Zimama
12.01.13,16:09
Presne tak, sú to kaleráby........a neskúsime! Je čas na zmeny ... tak vyskúšaj so sebou niečo urobiť a nebuď vtieravý, to som veľmi jemne napísala. Keby som to chcela napísať tak trefnejšie, tak mi pripadáš ako predavač teplej vody, ktorého jednými dverami vyhodia a druhými sa vráti. Myslíš si, že týmto spôsobom niečo predáš? Tu určite nie. Zamysli sa nad tým čo si sem napísal o bolesti, smrti o nevedomosti ....čo ty vieš o tom, čo koho čaká ......váž slová predtým než niečo napíšeš, aby to nakoniec neplatilo pre teba.

...presne na to isté myslím, majka 62, počas čítania tejto "novej" témy - že čím sa kto druhým vyhráža, toho sa mu nakoniec samému (znenazdajky) (?) ujde...
A on si svojím štýlom "komunikácie" presne o takýto "bumerang" od vesmíru priam koleduje a koleduje a koleduje.......:o
buchač
12.01.13,16:22
že kareláby ... bože kolko bolesti a smrti budete musieť zažiť z nevedomosti ... NO KALERÁB SI NAJDI SAMA....
Bolesť nespomínaj ... poniektorým stačilo , poniektorí sa momentálne zvíjajú na posteliach ...
Koľkých práve s úctou a pietou práve plachtou na tom lôžku pekne prikryli ....

...a TY si nedáš povedať a furt dookola tie svoje chujoviny točíš ....

Kaleráby spomínaš môj pekný ???
Nuž si ich vytiahni pekne von , z toho otvoru , z ktorého iným len hnedý produkt vychádza ...
Ibaže Ty máš tie otvory dva ...o z oboch hlúbovina sa produkuje - alebo to hovno .....



...hehehe.........konečne sa vajco vykľulo s ch.jových vajec ....:rolleyes:
TAK AK TU NIEKTO JE DEBIL..;) TAK SA PRáVE HáDA SOMNOU :eek:- A SNAží SA BYť VTIPNý zlezaradil ... DOBRE ..LUDIA .. BAVTE SA A MNOžTE SA..JA TU KONčíM ... NEMá to úroveň ... bavite sa o hovne... a važne veci neriešite...

Dal by Boh , aby sa debilovia ako TY nemnožili ...

Vtipný ???...človeče , ja som niekedy vtipný až príliš ... ibaže pri čítaní takýchto stupidít ma už humor fest opúšťa....
Jarka 1
13.01.13,18:55
Za mňa osobne ste tu povedali všetko, čo by mi nebodaj mohla slina priniesť na jazyk. Tu už niet čo povedať. Klikám za vyriešené.
Zimama
14.01.13,15:34
Užitočný nápad, Jarka, pridám sa aj ja - aspoň si to konečne vyskúšam... :-)
uct2007
24.02.13,11:43
Na toho "Niesisam"-a by už mali hodiť sieť :))) Jeho výplody sú fakt riadne chorééééé ....