Marsyl
09.01.13,06:24
Existujú nejaké lieky na chudnutie na lekársky predpis? Asi pred dvoma rokmi som užívala Reductil, ale ten stiahli z trhu. A volnopredajným liekom neverím, že sú účinné...
arizona
09.01.13,05:47
Ano, da sa chudnut aj pod lekarskym dohladom.
Ale okrem predpisanych tabletiek treba dodrziavat aj spravnu zivotospravu a zdravy pohyb.
Samotne tabletky zazraky neprinesu...
Marsyl
09.01.13,13:45
To mi je samozrejme jasné. Len som sa pýtala, či viete o takých liekoch. Lebo viem, že veľa ich bolo stiahnutých z trhu.
pivko
09.01.13,13:49
Salbutamol , clenbuterol.
lujza.j
09.01.13,16:57
pivčo na lekársky predpis.....:-D
lujza.j
09.01.13,16:58
moje decko ide na tú sáčkovú dietu....som z toho na nervy, ale nedá si to vyhovoriť....
arizona
09.01.13,17:20
To mi je samozrejme jasné. Len som sa pýtala, či viete o takých liekoch. Lebo viem, že veľa ich bolo stiahnutých z trhu.
Ved lekar bude vediet presne ;)
lujza.j
09.01.13,17:23
Ved lekar bude vediet presne ;)
ale viéš;) lekár nebude riešiť napr. 5kg:)
Melnick
09.01.13,17:33
Lujza , brat to vyskúšal a bolo to aj pod dohľadom lekára. Schudol 28 kg za veľmi krátku dobu, ale má ich späť.
Sú to sáčky a užíva sa striedavo slaná - sladká príchuť ? Je to vysoko bielkovinová diéta?
Je možné, že nehovoríme o rovnakej diéte. :)
tomasjuve
09.01.13,17:40
Salbutamol , clenbuterol.

salbutamol ani nie clenbuterol ide ale lepsi je ephedra v anglicku volno predajny liek . skusil som to je teda poriadny nakop . pracoval som manualne spal napriklad 4 hodiny rano dal jednu tabletku a isiel ako mašina. pozitivny vplyv ma na kardiovaskularnu vykonnost. ja som to bral hlavne sa ucelom stimulacie nie za ucelom chudnutia ale urcite to pomaha . na svk je drzanie vsak trestnym cinom kedze ide o prekurzor pervitinu. nevhodne pre ludi s machylnost na choroby spojene s cinnostou srdca
lujza.j
09.01.13,17:47
Lujza , brat to vyskúšal a bolo to aj pod dohľadom lekára. Schudol 28 kg za veľmi krátku dobu, ale má ich späť.
Sú to sáčky a užíva sa striedavo slaná - sladká príchuť ? Je to vysoko bielkovinová diéta?
Je možné, že nehovoríme o rovnakej diéte. :)
viem....ja som jej to hovorila, že to móže zrovna dukanku....nééé...ona toto lebo kopec ludí čo má okolo seba z toho schudlo...
späť kilá...no ak naskočíš na normál stravu to je jasné....to som jej povedala....
urobila som maximum ,aby som ju odhovorila a navrhla reálne a fungujúce veci....niééé...ona chce rýchlo.....no hold, ale to aj stojí:eek:
tomasjuve
09.01.13,17:58
treba ist na chudnutie vedecky. spocitat denny prijem kalorii aky mate. pozorovanim zistit pri akej hodnote ani nepriberate ani nechudnete. potom treba odratat urcite mnozstvo kalorii a chudnut ak sa to zastavi znizit prijem zase o nieco atd. tradicna chyba je rapidne znizenie kalorickeho prijmu prudky pokles vahy chvastanie sa s vahovym ubytkom. problem je ze organizmus na rapidny kaloricky pokles reaguje tym ze sa zacina obavat ze nebude ma dostatok zivin a kedze je adaptabilny prisposobi sa novej situacii a zacne spalovat menej energie . Potom ako sa skonci takato dieta tak ma organizmus pomalsi metaboliymus , subjekt zacne jest viac kalorii organizmus nestiha spalovat a subjekt nabera vahu lahko spat aj pri kalorickom prijme pri ktorom by pred zaciatkom diety chudol.
pivko
09.01.13,18:00
Ta ephedra je po slovensky efedrin:
Efedrín“Efedrín je asi najznámejšia látka na odbúravania tuku. V Číne sa používa už najmenej 2000 rokov, pričom jeho zdrojom je rastlina Ma Huang. Efedrín je alkaloid s termogenickými (tepelnými) a anorektickými (chuť potláčajúcimi) účinkami. Efedrín sa používa na liečbu napríklad astmy a bronchitídy. Efedrín nepôsobí na tukové bunky priamo ale sprostredkovane. Po užití sa v tele vylúči noradrenalín a adrenalín. Noradrenalín sa viaže na alfa a beta receptory na tukových a svalových bunkách.(1) Keďže alfa receptory znižujú a beta receptory zvyšujú lipolýzu, celkový účinok je potom určený pomerom alfa a beta receptorov v danom tukovom tkanive. Tento pomer je rôzny pre rôzne partie tela a pohlavie. Ženy majú najnevýhodnejší pomer v oblasti bokov, stehien a zadku, muži v oblasti brucha a bokov. Preto sa v týchto oblastiach len ťažko tuk odbúrava.V svalovom tkanive spôsobuje noradrenalín anabolickú reakciu. Táto nie je veľmi výrazná, pretože polčas rozpadu efedrínu je len 3-5 hodín, prispieva však k udržaniu svalovej hmoty počas diéty a to je pre nás dôležité.(2) Ukazuje to aj nasledujúca štúdia. 14 obéznych žien držalo diétu po dobu 8 týždňov. Jedna skupina dostávala 3 krát denne efedrín a kofeín a druhá placebo. Celkový úbytok hmotnosti bol približne rovnaký u oboch skupín, avšak skupina užívajúca efedrín a kofeín schudla o 4,5 kg viac tuku a o 2,8 kg menej svalovej hmoty.(4)Neviem o nikom, kto by užíval efedrín samostatne. Vždy sa berie aspoň spolu s kofeínom prípadne s aspirínom. Kofeín sám o sebe podporuje odbúravanie tuku, zrýchľuje metabolizmus a bolo ukázané, že významne http://www.steroidy-genesis.sk/images/dennis.jpg podporuje účinok efedrínu.(6) Aspirín teoreticky zvyšuje účinok efedrínu, i keď zároveň účinok znižuje tým, že znižuje telesnú teplotu. V štúdiách na obéznych myšiach bolo zistené, že kombinácia efedrín + aspirín mala takmer dvojnásobnú účinnosť oproti samotnému efedrínu.(7) U ľudí však tento efekt nie je taký výrazný a prejavuje sa len u obéznych ľudí.(8)
pasuliatko
09.01.13,20:10
moje decko ide na tú sáčkovú dietu....som z toho na nervy, ale nedá si to vyhovoriť....

a to je aká?? :D
pivko
10.01.13,16:17
možno tá toluénová:D
lujza.j
10.01.13,17:16
protissimo