Iwa777
11.01.13,15:29
Ahojte,

potrebovala by som poradit ohladom projektu, ktory by sa mal realizovat v Bratislave konkretne v Trnavke na Galvaniho ulici/Na krizovatkach. Ide o projekt, ktory bol uz v minulosti pozastaveny (nie je mi zname preco) a nakoniec sa nezrealizoval. Odkupil ho iny inverstor z Madarska a na realitnom trhu teraz ten isty projekt figuruje pod inym nazvom. Zaujal jeden byt z ich ponuky, no realitna kancelaria, ktora predaj tychto bytov sprostredkovava mi nevie poskytnut blizsie informacie ohladom financovania dalsich etap stavby az po kolaudaciu, teda kolko % sa bude kedy platit. Rovnako informacie tykajuce sa standardov nie su pre mna uplne postacujuce, napr. viem ze sanita je v standarde zahrnuta, ale neviem z coho alebo ako bude vyzerat a pod. Tieto informacie sa vraj dozvieme neskor. Jedine co zatial viem, je ze stavebne povolenie uz ziskali a zaklady su uz postavene.
Potrebujem teda poradit, ci je taky nedostatok informacii pri kupe novostavby bezny, pripadne ci neviete nieco viac o tomto projekte. Investor vraj stavia podobne bytove domy v Rajke, na Slovensku posobi cez jednu firmu, kde figuruje okrem neho este aj jeden Slovak. Nerada by som prisla o rezervacny poplatok (5%) preto by som sa rada dozvedela viac, ci pripadne ma niekto podobnu skusenost. Viete niekto viac o tomto projekte? Isli by ste do toho?

Vopred dakujem za rady.