deane7
12.01.13,11:36
Vedel by mi niekto poradiť - kamarát rádioamatér chcel aby som mu v Rakúsku kúpil nejaký kábel k meraciemu prístroju, je to taký mäký kábel, veľmi ľahko sa ohýba. U nás v špeciálnych predajniach načiel také ale iba v dvoch farbách, on že potrebuje aj zelený a tam ho vraj majú, u nás nie. Ja neviem kde by som mu ho tam kúpil, v akom obchode. Chodím občas do Hainburgu, zriedka do Schwechatu. Vie niekto o nejakej predajni kde sa spýtať?
Prosím neraďte mi aby si napr. čierny na konci označil, s tým uňho nepochodím. Ja by som sa mu na to vykašľal, ale on mi kde-čo opraví a ja by som mu tým urobil radosť.
buchač
12.01.13,11:33
U nás v špeciálnych predajniach načiel také ale iba v dvoch farbách, on že potrebuje aj zelený a tam ho vraj majú, u nás nie.
...neverím ...

Dôvod ?
Čo majú v Rakúsku , určite aj u nás sa dá ... teda , čo sa káblov týka ....
Len je potrebné aj hľadať ... a poriadne ...
deane7
12.01.13,14:14
Ja sa v týchto veciach moc neorientujem. V špeciálnej predajni u nás to nenašiel, nejaké mu niekto priviezol z Nemecka. Ale on chce aj zelený, vraj ho potrebuje a bude otravovať dokedy mu ho niekto nezoženie. To by si ho musel poznať. Keď mu ho zoženiem sa bude vytešovať ako malé decko elektrickému vláčiku.
Už som písal že čierny a červený u nás majú, no to mu vraj nestačí. Ja by som mu aj vynadal že nech nevymýšľa, no on mi občas pomôže keď niečo potrebujem tak mu chcem urobiť radosť.
buchač
12.01.13,15:51
Ja sa v týchto veciach moc neorientujem. V špeciálnej predajni u nás to nenašiel, nejaké mu niekto priviezol z Nemecka. Ale on chce aj zelený, vraj ho potrebuje a bude otravovať dokedy mu ho niekto nezoženie. To by si ho musel poznať. Keď mu ho zoženiem sa bude vytešovať ako malé decko elektrickému vláčiku.
Už som písal že čierny a červený u nás majú, no to mu vraj nestačí. Ja by som mu aj vynadal že nech nevymýšľa, no on mi občas pomôže keď niečo potrebujem tak mu chcem urobiť radosť.

...zisti od mudrlanta ;) údaje a daj sem ....určite sa niekto nájde , kto bude vedieť ...
deane7
13.01.13,10:34
No vieš ten môj kamarát - mudrlant je vlastne chudák, mal ťažký úraz v práci keď mu poriadne rozmačklo hlavu tak ho nejak v Prahe v nemocnici dávali hodiny dohromady. Neskôr mal nejaký záchvat tak mu diagnostikovali epilepsiu, neskôr ho poslali na invalidný, býval niekedy taký že s ním bolo ťažko komunikovať. Raz ho vzala sanitka lebo ho zase nejaký záchvat chytil a oni mu zistili nejaké zrazeniny kdesi na hlave, odviezli ho do Bratislavy kde mu to odstránili a odvtedy je v pohode. On by bol najradšej vždy robil, závidel každému kto môže chodiť do práce. No a má takú záľubu, viem že to čo chce ani nevyužije, je mi to ale jedno. On mne pomôže keď potrebujem tak chcem aj ja jemu urobiť radosť. Keby som vedel kde je v Rakúsku taká predajňa (nie ďaleko) tak by som mu to buď kúpil alebo by som ho tam vzal keď budem mať cestu nech sa poteší. To čo on v živote prežil zanechalo samozrejme nejaké následky. Takže sa mu tú tvrdohlavosť nesnažím vytĺkať z hlavy.
Excise Duty
13.01.13,10:40
Vedel by mi niekto poradiť - kamarát rádioamatér chcel aby som mu v Rakúsku kúpil nejaký kábel k meraciemu prístroju, je to taký mäký kábel, veľmi ľahko sa ohýba. U nás v špeciálnych predajniach načiel také ale iba v dvoch farbách, on že potrebuje aj zelený a tam ho vraj majú, u nás nie. Ja neviem kde by som mu ho tam kúpil, v akom obchode. Chodím občas do Hainburgu, zriedka do Schwechatu. Vie niekto o nejakej predajni kde sa spýtať?
Prosím neraďte mi aby si napr. čierny na konci označil, s tým uňho nepochodím. Ja by som sa mu na to vykašľal, ale on mi kde-čo opraví a ja by som mu tým urobil radosť.
http://www.conradshop.sk/
Peter1001
14.01.13,13:12
Skus gme.sk na Bajkalskej
felix1
14.01.13,16:11
Pozri na katalog http://www.conradshop.sk/. V Ba je to na objednavku torchu drahsie, ale ked nakupujes za par EUR cesta do Viedne sa ti neoplati.
Ak sa ti chce ale cestovat je to najblizsie : Conrad Electronic Conrad Electronic Gewerbeparkstrasse 12, 1220 Wien tel +43 1 73479900
deane7
14.01.13,18:11
OK, vďaka za tipy, jasne že nepôjdem nikam schválne. Ked budem mat cestu tak skúsim