FFROSTE
12.01.13,21:49
Dobrý deň,
môžete mi prosím Vás napísať aké máte skúsenosti s umývačkou riadu BOSCH 53L18 EU?
Chcel by som ju manželke kúpiť na narodeniny,ale neviem sa rozhodnúť, lebo som na ňu nenašiel žiadnu recenziu.
Ďakujem za pomoc.
lujza.j
12.01.13,21:01
Dobrý deň,
môžete mi prosím Vás napísať aké máte skúsenosti s umývačkou riadu BOSCH 53L18 EU?
Chcel by som ju manželke kúpiť na narodeniny,ale neviem sa rozhodnúť, lebo som na ňu nenašiel žiadnu recenziu.
Ďakujem za pomoc.
mimotemy :eek: pre Kristove rany to je darček....

myslím, že Bosch-kou nič nepokazíš....;)
buchač
12.01.13,21:02
Dobrý deň,
môžete mi prosím Vás napísať aké máte skúsenosti s umývačkou riadu BOSCH 53L18 EU?
Chcel by som ju manželke kúpiť na narodeniny,ale neviem sa rozhodnúť, lebo som na ňu nenašiel žiadnu recenziu.
Ďakujem za pomoc.
Nerozhoduj TY , nech manželka sa rozhodne ...

Ty buď len za toho sponzora ...;)
lujza.j
12.01.13,21:10
Nerozhoduj TY , nech manželka sa rozhodne ...

Ty buď len za toho sponzora ...;)
Buchi to čo už za darček? ved to je spotrebná vec pre celú domácnosť.....:cool:
buchač
12.01.13,21:12
...hm ...

Buchi to čo už za darček? ved to je spotrebná vec pre celú domácnosť.....:cool:
... mňa ...:---:D
lujza.j
12.01.13,21:19
...hm ...

... mňa ...:---:D
mimotemy a pre mňa:---
http://www.nevesta.sk/7469.uf.ashx?tn=1&width=435&height=300
mitucek
13.01.13,09:48
Rozvediem trosku hlbsie buchacovu vetu ze nech rozhodne manzelka. Vacsinu spotrebicov v nasej domacnosti som vytipoval cez net ja a manzelka len vybrala s finalistov podla jej citenia. Takto s tou vetou suhlasim, nakolko za technicku cast som vyberal ja a manzelka to doplnila o jej predstavy. No a takto sme kupili aj umyvacku BOSCH /neviem na nej najst typ, ale je uplne rovnaka ako tebou menovana/ s ktorou sme po predchadzajucej Whirlpoolke /ktora bola samozrejme o generaciu starsia/ velmi spokojný najma koli mensiej hlucnosti. Teda ak nie je recenzia porovnaj parametre.
pivko
13.01.13,10:09
Bosch je v umývačkach špica , tak že je jedno aký model.
deane7
13.01.13,11:43
Špica je Miele, ale z cenovo prijateľných aj ja volím Bosch. Tiež máme vyše roka Bosch - kúpili sme podľa parametrov. A manželka je spokojná.
lujza.j
13.01.13,11:50
Špica je Miele, ale z cenovo prijateľných aj ja volím Bosch. Tiež máme vyše roka Bosch - kúpili sme podľa parametrov. A manželka je spokojná.
asi vo všetko čo vyrába, alebo čo vyrobí alebo vymyslí ako prvá.....cenovo....nie je to made in china...vyrábajú si doma....