pato1358
12.01.13,23:43
Dobrý večer,
chcel by som sa spytat ci neviete nazov tohto filmu. je to pravdepodobne nemecky triler najviac +-10 rokov stary. je dvojdielny. V blizkosti popisem dej: Na zaciatku je svadba. Potom ide zena s muzom (on bol pilot alebo stawart, neviem presne) na svadobnu cestu(alebo nejake prazdniny to boli) niekde do vily na utese pri mori niekde v ??amerike??. vecer sa opiju a muz nafinguje svoju vrazdu(vtedy ani divak nevie kto ho "zabil"). Ked sa rano zena zobudi zisti ze vsade naokolo su krvave stopy, nevie co sa stalo, ale vidi krvave stopy smerujuce ku kraju utesu. Je zatknuta, a odsudena do vazenia. S tade ju dostane policajt (tusim cernoch). Utekaju spolu. Na konci prveho dielu ich nahana policia, zena naskoci na cln a z clna vidi ako toho policajta zabiju ini policajti co ich nahanali. V druhej casti sa zena dozveda ze v skutocnosti policajt nieje mrtvy ale podplatil ich. On narocky nafingoval svoju "popravu" kvoli jej bezpecnosti aby si myslela ze je mrtvy. zena sa dostane domov a zistuje ze jej muz v skutocnosti nieje mrtvy ale on sam nafingoval svoju vrazdu. zena zistuje ze jej dieta ktore dala kamaratke aby jej ho postrazila ked bude na svadobnej ceste ma este stale ta jej kamaratka a ze ona zije s jej "mrtvym" manzelom. Neskor sa streta s policajtom ktory jej pomohol ujst z basya on jej pomaha v tom aby ziskala svoje dieta spat. Oni sa potom ukryvaju spolu niekde na chate. Nakonci jej muz, ktory zije s jej kamaratkou zomiera pred jej ocami v aute.

Toto by bol obsah. Na viacerych forach mi pisali ze tento film by mal mat nazov Dvojnasobne obvinenie. V tomto filme nehrala Ashley Judd ani TommyLee Jones !!!!!

Bol by som velmi rad keby mi niekto napisete ako sa tento film volá. ĎAKUJEM
avalik
12.01.13,23:11
misoft
12.01.13,23:47
Zase jeden z tých, ktorí najskôr capnú, až potom čítajú. Takých mám "rád" :(