Peggynka
13.01.13,14:11
avalik
13.01.13,15:26
avalik
13.01.13,15:26
ja som sa v oboch testoch nasla :)
Peggynka
13.01.13,16:17
Som to tak rýchlo odklikla,že som nič nestihla k tomu napísať-pobavte (poučte) sa.
Peggynka
13.01.13,16:19
Skoro by som povedala,že sú totožné,len inak formulované.
pochemi
15.01.13,15:21
... aj ja ...:)
kopretinka
16.01.13,18:25
Vyplňte vaše jméno a email no to určite,aby mi začali chodiť nejaké reklamy a udělejte si test osobnosti a poznejte jací jste, pomůže vám to odhalit věci, které vám mnohdy stojí v cestě.

Test je zatím zdarma. cha cha,kade tade je kopa testov,ktoré aj pozdeji budú zadarmo Později bude stát 219 Kč.
:D
.
avalik
16.01.13,19:04
Vyplňte vaše jméno a email no to určite,aby mi začali chodiť nejaké reklamy a udělejte si test osobnosti a poznejte jací jste, pomůže vám to odhalit věci, které vám mnohdy stojí v cestě.

Test je zatím zdarma. cha cha,kade tade je kopa testov,ktoré aj pozdeji budú zadarmo Později bude stát 219 Kč.
:D
.


to musi byt cerstva zmena 13.1. tam bol priamo test na vyklikanie, bez nutnosti zadavat nejake konkretne udaje

ten dalsi link je funkcny, bez poziadavky emailu
kopretinka
16.01.13,19:11
to musi byt cerstva zmena 13.1. tam bol priamo test na vyklikanie, bez nutnosti zadavat nejake konkretne udaje

ten dalsi link je funkcny, bez poziadavky emailu
ktorý ďalší?
avalik
16.01.13,19:12
ktorý ďalší?

v prispevku #4
kopretinka
16.01.13,19:22
v prispevku #4
jááj,aha.......tento test mi našiel aj gúgel.....ale tie otázky sú tak formulované,že neviem jednoznačne odpovedať,raz mi vyhovuje jedno,inokedy iné,takže ja by som zaškrtla obe možnosti :D
Som tak dopadla aj u doktora,keď som bola na vyšetrení na štítnu žľazu,vraj,či dávam prednosť radšej zime alebo letu....no ani jednému,ja mám najradšej jar a jeseň :rolleyes:
avalik
16.01.13,19:29
jááj,aha.......tento test mi našiel aj gúgel.....ale tie otázky sú tak formulované,že neviem jednoznačne odpovedať,raz mi vyhovuje jedno,inokedy iné,takže ja by som zaškrtla obe možnosti :D
Som tak dopadla aj u doktora,keď som bola na vyšetrení na štítnu žľazu,vraj,či dávam prednosť radšej zime alebo letu....no ani jednému,ja mám najradšej jar a jeseň :rolleyes:

hehehe ... odpovedaj na co sa ta pytaju - nie je podstatne, ze existuje jar a jesen :) ...
kopretinka
16.01.13,19:41
hehehe ... odpovedaj na co sa ta pytaju - nie je podstatne, ze existuje jar a jesen :) ...
nemôžem odpovedať,veď to píšem vyššie,mne vyhovujú obe možnosti,záleží od okolností;)
avalik
16.01.13,19:51
nemôžem odpovedať,veď to píšem vyššie,mne vyhovujú obe možnosti,záleží od okolností;)

to preto, ze mozes teraz spekulovat :D ... ak je takyto test sucastou vyberoveho konania na pracovnu poziciu, o ktoru mas zaujem, tak zodpovies aj tieto otazky ...
Peggynka
29.01.13,08:49
Nebolo to tam,keď som to tu dávala,ale že bude spoplatnený bolo,len nenapísali odkedy.