sandritta
15.01.13,11:53
ahojte, mám 26 rokov a nikdy predtým som netrpela bolesťou kolena. Pred týždňom som si dala poldennú túru (nič obtiažné) a ku koncu som sa domov dostala s ťažkosťami- bolesť v kolene- štipľavá, akokeby bubnujúca (niekedy menej, niekedy viac), niekedy sa stupňuje. Dala som si ibalgin, ale prešlo to len na chvíľu. Bolesť sa zase objaví po dlhšej námahe (vo fitku po hodine, po dlhšej chôdzi, v práci). Trvá to už týždeň. Čo to môže byť? ďakujem za Vaše názory! pekný deň
Braňo
15.01.13,11:02
bolesť zo záťaže sa nerieši tabletkami, ale dobrou masážou a relaxáciou kĺbu napr. vo vírivke.
LukyKs
15.01.13,18:25
ahojte, mám 26 rokov a nikdy predtým som netrpela bolesťou kolena. Pred týždňom som si dala poldennú túru (nič obtiažné) a ku koncu som sa domov dostala s ťažkosťami- bolesť v kolene- štipľavá, akokeby bubnujúca (niekedy menej, niekedy viac), niekedy sa stupňuje. Dala som si ibalgin, ale prešlo to len na chvíľu. Bolesť sa zase objaví po dlhšej námahe (vo fitku po hodine, po dlhšej chôdzi, v práci). Trvá to už týždeň. Čo to môže byť? ďakujem za Vaše názory! pekný deň

Nerozcvičené
veľká záťaž
wagner
15.01.13,19:31
Natri si krémom - ibalgin duo efekt. Vyskúšané, bolesť Ti určite prejde.
sandritta
19.01.13,12:00
Už to trvá skoro 2 týždne a zlepšenie minimálne :(. Natieram si to Voltarenom a mám bandáž. Môže to byť naozaj zo záťaže? Ako koleno upokojiť- oddychovať, alebo rozcvičovať? ďakujem
lujza.j
19.01.13,12:07
Už to trvá skoro 2 týždne a zlepšenie minimálne :(. Natieram si to Voltarenom a mám bandáž. Môže to byť naozaj zo záťaže? Ako koleno upokojiť- oddychovať, alebo rozcvičovať? ďakujem
že by k lekárovi...
terezamaria
19.01.13,12:08
Nespadla si niekedy na koleno? Nenarazila si si ho? Vzhľadom k Tvojmu veku o artrózu sa nejedná, ale nejaký úlomček alebo slabšie poškodená chrupavka môže byť. Vynechaj fitko, z bolestivým kolenom sa do fitka nechodí, natieraj ho tým Voltaren emulgelom. Pokiaľ bolesť na nejaké 2 - 3 týždne bude pretrvávať, nebola by zlá artroskopia, kde vidia cez kamerku, čo sa tam deje a pokiaľ to nie je zložitý problém, vedia to ihneď odstrániť.
sandritta
19.01.13,12:57
lekár- som mimo Slovenska, nespadla som a nenarazila som si ho. Zlomené tam nemám nič, lebo v pohybe mi nič nebráni (teda okrem bolesti).
lujza.j
19.01.13,14:16
lekár- som mimo Slovenska, nespadla som a nenarazila som si ho. Zlomené tam nemám nič, lebo v pohybe mi nič nebráni (teda okrem bolesti).
a? to ako súvisí s tým, že máš zdravotný problém....