palobb1
15.01.13,13:17
Nazdo poradaci, mozte mi niekto poradit naozaj KVALITNE lepidlo na plasty? potrebujem ho na hracky ak syn nieco zlomi, alebo podarilo sa mu prasknut boby na sneh, ktore som kupoval v nemecku a su fakt dobre ale maly narazil do stromu a je tam mala prasklina. Mal som jedno dvojzlozkove lepidlo ktore bolo fakt super ale uz si nespominam ako sa volalo
Indeed
15.01.13,12:21
V LIDL-i predávali pred sviatkami lepidlo na plasty

niečo na sposob ako bol dakedy "Kanagon"
Nandrolon
15.01.13,12:30
... len tak na okraj - kanagoM ešte existuje, ale na tento účel je nevhodný.

Lepiť plasty by som povedal že je najobtiažnejšie, pretože na každý plast je pomaly vhodné iné lepidlo.
Najproblematickejšie sú namáhané spoje z mäkkých plastov /presne tvoje boby/.
Len na okraj, taký tefĺon nezlepíš ničím.
Pozri značku CEYS - mám doma jedno lepidlo, ktorým som na starom aute prilepil spätné zrkadlo a asi 1,5 roka to držalo aj v zime pri -25 keď som negarážoval auto.
Bolo to nejaké "zváracie" lepidlo na silne namáhané plasty, taká tuba, normálne sa to nanieslo a priložilo a nechalo zaschnúť niekoľko hodín.
Nandrolon
15.01.13,12:38
toto je ten môj ceys, musím uznať že je to veľmi kvalitné lepidlo.
http://www.ceys.cz/specialni/spec3.htm
palobb1
20.01.13,09:20
Nandrolon dik za radu, ale toto lepidlo mam a je to len taky priemer. Ja zhanam nejake fakt KVALITNE lepidlo, ked raz zalepim tak bude drzat a nerozlepi sa, tak ak niekto viete poradte, dik :)
buchač
20.01.13,09:30
Nazdo poradaci, mozte mi niekto poradit naozaj KVALITNE lepidlo na plasty? potrebujem ho na hracky ak syn nieco zlomi, alebo podarilo sa mu prasknut boby na sneh, ktore som kupoval v nemecku a su fakt dobre ale maly narazil do stromu a je tam mala prasklina. Mal som jedno dvojzlozkove lepidlo ktore bolo fakt super ale uz si nespominam ako sa volalo

...AK sa jedná o DVOJZLOŽKOVÉ , tak by malo ísť o niečo na báze epoxidu ... poprípade spojené s laminátovaním ...

Na boby určite nie nejaký sekunďák ...
Peggynka
20.01.13,10:56
Pattex
palobb1
11.04.13,18:43
Takze uz som sa konecne dopatral ake bolo to dvojzlozkove lepidlo. Je to Pattex Repair Epoxy