witch
16.01.13,13:14
Ahojte, pozeral niekto v pondelok 14.1. večer od 21:30 CSI Las Vegas? V polovičke mi zgegol signál a neviem, ako diel skončil. Nepozerám pravidelne, ale táto časť ma zaujala. Išlo o stratenú rodinu - našiel sa len jeep, stratil sa manžel, dcéra a malý syn. Dopozerala som po to, keď našli na povale garáže telo malého syna a matka sa stala podozrivou č.1. Ešte som videla ako zčli porovnávať otlačky z debny, kde dieťa našli.. a šlus. Keď mi niekto stručne napíše, kto bol vrah, budem rada. Som zvedavá..:rolleyes:
witch
16.01.13,12:16
nejako mi to zle zaradilo, nechcela som taký tématický okruh!??
Llívia
16.01.13,12:24
Ahojte, pozeral niekto v pondelok 14.1. večer od 21:30 CSI Las Vegas? V polovičke mi zgegol signál a neviem, ako diel skončil. Nepozerám pravidelne, ale táto časť ma zaujala. Išlo o stratenú rodinu - našiel sa len jeep, stratil sa manžel, dcéra a malý syn. Dopozerala som po to, keď našli na povale garáže telo malého syna a matka sa stala podozrivou č.1. Ešte som videla ako zčli porovnávať otlačky z debny, kde dieťa našli.. a šlus. Keď mi niekto stručne napíše, kto bol vrah, budem rada. Som zvedavá..:rolleyes:
Dcréu našli živú, detto manžela. Žili spolu a vychovávali dcérino dieťa.
Chlapca zabila nechtiac jeho sestra (dcéra). Matkin brat ju sexuálne zneužíval. Zostala tehotná, jej malý brat to počul a vyhrážal sa, že to povie matke. Sestra sa bála, že matka bude za to viniť ju, tak tresla malému po hlave baterkou a nechtiac ho pri tom zabila. Potom aj s otcom ušli. Na konci ešte matka zabila manžela, lebo si myslela, že on zabil ich syna.
witch
16.01.13,12:28
Dcréu našli živú, detto manžela. Žili spolu a vychovávali dcérino dieťa.
Chlapca zabila nechtiac jeho sestra (dcéra). Matkin brat ju sexuálne zneužíval. Zostala tehotná, brat to počul a vyhrážal sa, že to povie matke. Sestra sa bála, že matka bude za to viniť ju, tak tresla malému po hlave baterkou a nechtiac ho pri tom zabila. Potom aj s otcom ušli. Na konci ešte matka zabila manžela, lebo si myslela, že on zabil ich syna.

Ďakujem za odpoveď!
Llívia
16.01.13,12:29
A otec sa kam podel?
Upravila som príspevok - otec živý, zdravý, ale len skoro do konca diela.
witch
16.01.13,12:32
Aj ja som upravila, tvoja úprava sa mi zobrazila najprv len v citácii..
Slayer666
16.01.13,17:11
No krasa.