homersimpson
21.01.13,16:06
Ahojte, potreboval by som poradiť, som študentom 3. ročníka na gymnáziu a chcel by som sa pomaličky poinformovať o vysokých školách. Chcel by som sa dostať na STU, čo sa týka fakulty tak nie som ešte veľmi rozhodnutí, uvažoval som nad IKDS, PSA, VSVH poprípade možno aj iné študíijne programy stavebnej fakulty. Avšak veľa o tých programoch neviem, síce sa dá už z názvu vyčítať o čo tam ide, ale rád by som sa dozvedel aj trochu viac. Ak ste už niekto študovali alebo študujete na STU stavebná, tak by som bol veľmi rád ak by ste mi poskytli nejaké informácie ako napr. čo sa asi v skratke študuje v určitých štud. programoch, či je štúdium náročné atd. Ale to hlavné je že či ste sa sem dostali bez problémov, aké boli prímačky, či aké mám šance že ma zoberú, kedže môj priemer nieje žiadna sláva. Tak že aká by moja šanca dostať sa tam. Vopred dakujem za akékoľvek rady, tipy a vaše názory na túto školu.
jobobe
22.01.13,17:09
Gymnazisti do priemeru 2,0 / 2.2 (presne neviem) nerobia prijímačky. PSA a GaK patria medzi najťažšie študijné odbory. Hovorí sa že STOP,TMS sú zasa tie ľahšie.