stano.mmm
22.01.13,12:48
moja priateľka ma vyrážky na líciach, nepoznáme príčinu? Zvýraznia veľmi značne stresom, vypätím. Môže byť príčina hormónov, hypofýzy? Bola na alergologii nič jej vynimočne nezistli ani na gastro. Poradite su to drobné zapalené miesta a len v oblasti líc a pod pusou.
arizona
22.01.13,12:27
Bola aj u kozneho lekara?
stano.mmm
22.01.13,12:51
bola u kozného ale vtedy stav nemala tak zlý . lekarka jej dala nie jaku mastičku ktorá len čiastočne pomohla, bola pre a proti zápalom pokožky.
Tweety
22.01.13,12:59
bola u kozného ale vtedy stav nemala tak zlý . lekarka jej dala nie jaku mastičku ktorá len čiastočne pomohla, bola pre a proti zápalom pokožky.
Možno to má z nevhodnej stravy.
Jarka 1
22.01.13,13:16
Moja skoronevesta má takýto stav, keď zje čokoládu. Takže alergia na nejakú potravinu sa nedá celkom vylúčiť. Nech skúsi odsledovať napr. stravu.
korela
22.01.13,14:34
Každá oblasť na tvári patrí nejakému orgánu. Líca neviem, ale viem, čo znamenajú zapálené miesta pod ústami.
Ak sa chcete rýchlejšie dopracovať k správnej dg, choďte aspoň na začiatku skonzultovať s lekárom Tradičnej čínskej medicíny, alebo hľadaj na nete.
Za konzultáciu s lekárom to stojí zato, aj keby to malo niečo stáť.
Tvár je ako mapa.
korela
22.01.13,14:35
bola u kozného ale vtedy stav nemala tak zlý . lekarka jej dala nie jaku mastičku ktorá len čiastočne pomohla, bola pre a proti zápalom pokožky.
Treba riešiť vnútorný problém.