Zuzana Dudičová
22.01.13,15:24
- 2. tehotenstvo, 20.tt, (1. bola sekcia), neviem posúdiť či ma bolí jazva (3 a pol roka stará), ale po krátkej činnosti si musím ľahnúť, lebo už mám kŕče alebo ako to nazvať a v predklone si idem ľahnúť. A viacmenej hned ako sa vymočím, potrebujem zase. Mám pocit, že dieťa mám veľmi nízko. Dnes som už musela ležať celý deň. Na najbližšie sono idem 25.1.
willma
22.01.13,19:31
tak ja neviem, som tehotná, mám problém a riešim to formou agentúry JPP - Veď sa pracem k lekárovi - on je ten najpovolanejší
terezamaria
22.01.13,20:40
To je ešte dosť skoro, aby si mala pocit, že maličké je nízko. Zajtra choď k lekárovi, spraví sono a budeš spokojnejšia. Držím palce, aby to dobre dopadlo.
DanielaSL
22.01.13,20:44
A nemáš zápal močových ciest?
a_je_to
22.01.13,21:12
Zožeň si čajík Alchemilka /Alchemilla vulgaris/ a ráno ho vypi na lačno, pár dní po sebe, po užití si polež. Vyháňa prebytočnú vodu z panvového dna a dvíha všetko poklesnuté v brušku, upravuje močenie. Posilňuje svaly a tkanivá panvového dna. Zdvíhajúce pozitívne impulzy cítiť už po prvých dávkach. Nestačili by mi prsty jednej ruky, aby som spočítal, koľko rizikových tehotenstiev som týmto čajom zachránil. Aj moje druhé dieťa žena bez rizika donosila iba vďaka alchemilke. Ale teraz ho neviem zohnať, všetko je pod snehom a zásobu nemám. Ale určite sú ľudia, čo ju majú.
Zuzana Dudičová
23.01.13,07:38
NO, tak Ďakujem za radu, to viem aj sama, ale poobede ťažko niekam pôjdem...Šak neležím takto mesiac a neviem čo so sebou...Začalo to včera, tak som si čas strávený na posteli krátila príspevkom do "agentury JPP". Čakala som skôr reakcie typu "mám podobnú
Zuzana Dudičová
23.01.13,07:40
http://www.fertility.sk/sk_SK/tehote...hotenstve.html alchemilka obyčajná (Alchemilla vulgaris) - vyvoláva kontrakcie - môže spôsobiť potrat alebo vyvolať pôrod Tak teraz neviem
Zuzana Dudičová
23.01.13,07:41
..nie, to by som vedela..
Zuzana Dudičová
23.01.13,07:42
Ďakujem , Veď chcem ísť, len sa obávam že lekár má akurát dovolenku.
DanielaSL
23.01.13,19:48
A toto tu je čo?
a_je_to
23.01.13,22:35
eluša
25.01.13,14:17
Moja sestra sa smiala, že kým porodí, tak na verejné WC minie všetky úspory