Sasanko
23.01.13,10:18
ahojte, strašne rád používam klasické diáre a zápisníky a píšem celkom dosť, tak som uvažoval, že by som si kúpil nejaké lepšie pero. Máte tip, skúsenosť resp. radu ako vyberať? Páči sa mi táto značka (http://www.exclusivepen.eu/sk/133-waterman-pera), z nej by ste brali čo?
lujza.j
23.01.13,09:29
To je co reklama?alebo ak ti poviem za mam to za 650€ tak si ho kupis...lebo vela pises:D....mat tvoje problemy s perom:cool:
Ingrid Ondruskova
23.01.13,09:43
to Sasanko: Vaše starosti na moju hlavu...ak máte veľa love, nechcete radšej na diaľku finančne podporovať nejaké hladné dieťa v Afrike? Za jedno pero by mohlo prežiť celý rok 2013!!
Sasanko
23.01.13,10:27
Nie je to reklama a to posledné, čo som chcel bolo rozvíriť tu nejakú show. Každý máme svoje problémy a verte či nie, aby ste o takom pere mohli uvažovať (podľa vašej logiky), musíte si ich preskákať neúrekom.
lujza.j
23.01.13,10:31
Prepac,ale pero je to posledne co ma trapi....pero je pre mna....vypise sa zahodim...zoberiem druhe....ked ho niekde zabudnem neriesim....takze asi tak....
srska
23.01.13,10:36
občasník
23.01.13,10:39
aj podľa mňa ide o chabý pokus o reklamu.
Sasanko
23.01.13,10:43
Prepac,ale pero je to posledne co ma trapi....pero je pre mna....vypise sa zahodim...zoberiem druhe....ked ho niekde zabudnem neriesim....takze asi tak.... Keď pero používaš na lúštenie krížoviek, je to fajn taktika. Keď je pre teba pero "pracovný nástroj," situácia sa trošku zmení. Nie sme všetci rovnakí, prečo hneď na seba útočiť.
Oliwa
23.01.13,10:45
To je co reklama?alebo ak ti poviem za mam to za 650€ tak si ho kupis...lebo vela pises:D....mat tvoje problemy s perom:cool:
To nebude reklama, skôr by som tipovala pokus o prieskum trhu... ;):)
Ja by som doporučila obrátiť sa na českú prezidentskú kanceláriu. Teda kým je tam ešte Klaus... :D
Zájdi do špecializovanej predajne a spýtaj sa tam, čo im ide najviac na odbyt a na čo majú najmenej reklamácií... :)
veronikasad
23.01.13,10:45
Keď pero používaš na lúštenie krížoviek, je to fajn taktika. Keď je pre teba pero "pracovný nástroj," situácia sa trošku zmení. Nie sme všetci rovnakí, prečo hneď na seba útočiť.
Nože prezrad pracovnú pozíciu, na ktorej je pre teba pero takým dôležitým "pracovným nástrojom". Lebo cena pier, ktoré si priložil v odkaze je naozaj vysoká.
Ingrid Ondruskova
23.01.13,10:51
Ďakujem za "neužitočné" ale ja ozaj za to nemôžem, že kdesi na druhom konci zemegule sú hladné deti a my,poniektorí Európania, nevieme čo od dobroty.
Sasanko
23.01.13,10:51
veronikasad: Stretávanie s klientmi, osobný kontakt, zapisovanie veľkého množstva poznámok, termínov. Takže to musí byť reprezentatívna a zároveň spoľahlivá záležitosť. Inak sa mi páči, že namiesto odpovedí na otázku sa mi dostáva výsluchu, na vrátenie sa k téme budeme potrebovať kópiu rodného listu? :)
Oliwa
23.01.13,10:51
Nože prezrad pracovnú pozíciu, na ktorej je pre teba pero takým dôležitým "pracovným nástrojom". Lebo cena pier, ktoré si priložil v odkaze je naozaj vysoká.

Re: Máte skúsenosti s drahšími perami?


Nie je to reklama a to posledné, čo som chcel bolo rozvíriť tu nejakú show. Každý máme svoje problémy a verte či nie, aby ste o takom pere mohli uvažovať (podľa vašej logiky), musíte si ich preskákať neúrekom.

Veronika, podľa tohto to vyzerá, že dotyčný preskakuje perá... ;):D
lujza.j
23.01.13,10:52
pera sa dost pouzivaju vo VTOS....alebo aj v ustave pre vykon väzby:-))))
Ingrid Ondruskova
23.01.13,10:54
veronikasad: Stretávanie s klientmi, osobný kontakt, zapisovanie veľkého množstva poznámok, termínov. Takže to musí byť reprezentatívna a zároveň spoľahlivá záležitosť. Inak sa mi páči, že namiesto odpovedí na otázku sa mi dostáva výsluchu, na vrátenie sa k téme budeme potrebovať kópiu rodného listu? :)
Ahááá, ide o to, aby sa urobil dobrý dojem na klienta pri rokovaní, radšej sa nepýtym na cenu napr.hodiniek, ale p.Fiko by vedel poradiť!!
veronikasad
23.01.13,10:55
veronikasad: Stretávanie s klientmi, osobný kontakt, zapisovanie veľkého množstva poznámok, termínov. Takže to musí byť reprezentatívna a zároveň spoľahlivá záležitosť. Inak sa mi páči, že namiesto odpovedí na otázku sa mi dostáva výsluchu, na vrátenie sa k téme budeme potrebovať kópiu rodného listu? :)
Nepochopil si moju otázku. Dcéra je daňová poradkyňa, tiež si potrpí na drahšom (kvalitnejšom) pere, ale určite nie v cenách, ktoré si pridal v odkaze. Preto ma zaujíma tvoja profesia.
lujza.j
23.01.13,10:55
Oliw...prosim ta bez šou...:-)))
Oliwa
23.01.13,10:56
veronikasad: Stretávanie s klientmi, osobný kontakt, zapisovanie veľkého množstva poznámok, termínov. Takže to musí byť reprezentatívna a zároveň spoľahlivá záležitosť. Inak sa mi páči, že namiesto odpovedí na otázku sa mi dostáva výsluchu, na vrátenie sa k téme budeme potrebovať kópiu rodného listu? :)
Ak je toho tak veľmi veľa, v tom prípade by možno stálo za to prijať sekretárku či asistentku - nech zapisuje ona ;):D... A hlavne nech je reprezentatívna a zároveň spoľahlivá...:)
srska
23.01.13,10:57
Nepochopil si moju otázku. Dcéra je daňová poradkyňa, tiež si potrpí na drahšom pere, ale určite nie v cenách, ktoré si pridal v odkaze. Preto ma zaujíma tvoja profesia.šuhajko je asi majiteľ + konateľ a skúsil vylepšiť pozíciu webu vo vyhľadávačoch
Sasanko
23.01.13,10:58
veronikasad: Pochopil, ale nepochopil som účel tejto otázky. Napísal som, PREČO také pero potrebujem. Inak sme na internete, takže ti sem pokojne môžem napísať, že vlastním Google, ale na tom, že nás to nikam neposunie, to nič nezmení.
srska
23.01.13,10:58
Ak je toho tak veľmi veľa, v tom prípade by možno stálo za to prijať sekretárku či asistentku - nech zapisuje ona ;):D... A hlavne nech je reprezentatívna a zároveň spoľahlivá...:)alebo drbnúť na stôl záznamník - komu sa chce písať:D
veronikasad
23.01.13,10:59
veronikasad: Pochopil, ale nepochopil som účel tejto otázky. Napísal som, PREČO také pero potrebujem. Inak sme na internete, takže ti sem pokojne môžem napísať, že vlastním Google, ale na tom, že nás to nikam neposunie, to nič nezmení.
Ajt ak sa dá odpovedať, po tejto odpovedi chápem aj ja tvoj prvý príspevok ako nevyžiadanú reklamu na Porade.
lujza.j
23.01.13,11:00
dufam ze k peru bude mat primerane auto,elektrony na ňom..ktore tu tiez nenapadne ponuka...apadne
arizona
23.01.13,11:16
veronikasad: Stretávanie s klientmi, osobný kontakt, zapisovanie veľkého množstva poznámok, termínov. Takže to musí byť reprezentatívna a zároveň spoľahlivá záležitosť. Inak sa mi páči, že namiesto odpovedí na otázku sa mi dostáva výsluchu, na vrátenie sa k téme budeme potrebovať kópiu rodného listu? :)
Chapem, ze pre niektore profesie je aj pero pracovny nastroj s ktorym chce reprezentovat a nechce vytiahnut pero z tesca za par centov.
Ale dat za pero pomaly 1000 € je ciste sialenstvo! Ver, ze 99% ludi,ktory budu s tebou sediet pri stole nebudu mat ani tusenie s cim pises. takze zbytocne vyhodena investicia .-)
Kvalitne,elegantne a spolahlive znackove pero sa da kupit aj za ovela ludskejsiu cenu.

A z tej stranky co si prilozil, by som nekupila nic! Neznasam stranky, ktorych majitelia su anonymni, nevies si ich overit ci realne existuju a ako kontakt na seba uvadzaju jedine tak mail. formular. To mi nepripada seriozne. Ked chcem kupit hoci aj lacnejsi tovar, chcem vediet s kym jednam, co je to za firmu. Peknu stranku bez identifikacnych udajov na predajcu dnes urobi hocijaky sikovny podvodnik...
misoft
23.01.13,11:25
A možno si ani nevšimnú, že vôbec píše! Takže - úplne zbytočná investícia - ja by som to nazval SNOBIZMUS.
buchač
23.01.13,16:44
Skúsenosti mám ...a aj to lepšie pero mám ...a ako vyberať ?... nuž ja z puzdra pero vyberám ...a TY ???