Airamka
23.01.13,16:04
Čakacia doba na výmenu kolenného klbu v Prešove, kde bývam, sú 3 roky. Operáciu veľmi súrne potrebujem skôr, preto sa pýtam, či mi vie niekto poradiť ortopedickú kliniku, kde nemusím tak dlho čakať. Ďakujem
arizona
23.01.13,15:21
Valcake
23.01.13,20:59
Práve dnes hovorili na Markíze, že keď pacient čaká dlhšie ako rok, má nárok na výmenu kĺbov v ktorejkoľvek krajine EU a naša ZP je to povinná preplatiť podľa faktúry..
wagner
23.01.13,21:09
Práve dnes hovorili na Markíze, že keď pacient čaká dlhšie ako rok, má nárok na výmenu kĺbov v ktorejkoľvek krajine EU a naša ZP je to povinná preplatiť podľa faktúry..
A citovali aj zákon? Lebo pokiaľ to nie je ustanovené zákonom, tak tomu neverím.
DanielaSL
23.01.13,21:21
Obráť sa na Športartrocentrum do Šace.
veronikasad
23.01.13,21:26
A citovali aj zákon? Lebo pokiaľ to nie je ustanovené zákonom, tak tomu neverím.
Má to byť riešené v novele zákona, ktorý pripravuje opozícia, takže šanca na schválenie takéhoto zákona v súčasnosti minimálna.
Valcake
23.01.13,21:26
Bolo to v televíznych novinách...dá sa to aj prehrať..ja píšem, iba čo som tam počula...
wagner
23.01.13,21:31
Má to byť riešené v novele zákona, ktorý pripravuje opozícia, takže šanca na schválenie takéhoto zákona v súčasnosti minimálna.

Však práve preto som to napísala, lebo v TV to povedia ako hotovú vec. Ale nepovedia, že by to poslanci chceli presadiť. Obyčajný človek, čo sa tomu nerozumie, tak to berie ako hotový fakt už teraz. A takto TV oblbujú ľudí.
veronikasad
23.01.13,21:36
Však práve preto som to napísala, lebo v TV to povedia ako hotovú vec. Ale nepovedia, že by to poslanci chceli presadiť. Obyčajný človek, čo sa tomu nerozumie, tak to berie ako hotový fakt už teraz. A takto TV oblbujú ľudí.
Tento raz to nebolo prezentované ako hotová vec, o pripravovanom návrhu zákona hovorili poslanci za opozíciu. Ministerka zdravotníctva k tomu nezaujala kladné stanovisko.
wagner
23.01.13,21:40
Tento raz to nebolo prezentované ako hotová vec, o pripravovanom návrhu zákona hovorili poslanci za opozíciu. Ministerka zdravotníctva k tomu nezaujala kladné stanovisko.
Pozri si príspevok, čo napísala Valika(Valčake) a pochopíš, prečo to píšem
veronikasad
23.01.13,21:42
Pozri si príspevok, čo napísala Valika(Valčake) a pochopíš, prečo to píšem
Pochopila som čo píšeš, aj videla ten šot v TN
pasuliatko
24.01.13,16:40
viem poznám bola som tam operovaná 2x.. výmena klbu tam stojí 3000 eur, ak chceš ozvy sa je to v BA dám ti kontakt.
pasuliatko
24.01.13,16:42
ako nič v zlom dámy ale tuto Airamka (http://www.porada.sk/member.php?u=291018)
sa pýtala na kliniku nie na to čo dávali v TN. nehovorím,že je to od témy ale asi ste jej tým nepomohli :)
Peter Lupus
18.02.13,06:10
V januári 2013 som bol operovaný po 15 mesiacoch čakacej doby v UN Martin na ortopedickej klinike. Myslím si, keď v r. 2012 bola čakacia doba na TEP gonartrózy 15 mesiacov, v decembri 2012 VšZP uvoľnila nejaké euríky na ďalšie operácie, tak by v tomto roku mohla byť čakacia doba ešte kratšia. So samotnou operáciou a aj pobytom v UNM som bol maximálne spokojný. Starostlivosť o pacienta na 1. mieste, veľmi ochotný celý personál kliniky. Nechcem robiť reklamu, ale v samotných lekárskych kruhoch je táto ortopedická klinika považovaná za najlepšiu na Slovensku. Pokiaľ by si potrebovala kontakty na objednanie vyšetrenia, nájdeš ich na nete, alebo sa obrat na mňa ak by si potrebovala akékoľvek ine inforácie, cez SS, alebo mail lupopd@gmail.com.