palo184
25.01.13,13:24
Dobrý deň, hľadal som tu niečo podobné ale nenašiel som to, ak je to tu tak prepáčte a poprosím link, no ale ak nie tak by som chcel založiť túto tému, nakoľko som začinajúci podnikateľ a skúsenosti z cenotvorbou mám malé. A myslím, že podobným stolárom ako som ja by sa to hodilo. Poprosil by som ak sú nejaké stránky kde sú takéto cenníky ak by ste to tu pridali. Ja osobne som našiel iba dve stránky kde boli cenníky a to len jednoduché. Tie cenníky tu dám.
Ja by som potreboval viac niečo pre nábytkársku výrobu, ale aj opracovanie masívu a ceny s tým spojené budú úžitočné, a nie len pre mňa. Za príspevky vopred Ďakujem.
palo184
06.02.13,22:39
Nikto nenašiel nič podobné?
I. V. B.
06.02.13,22:51
Pytali ste sa dotycnych ci suhlasia so zverejnenim ich cennikov? Predtym nez tak urobite ztiahnite laskavo ich cenniky z prilohy, a to okamzite. Kto Vam na to dal pravo rozsirovat ich cennik??? Nie ste drzi???
palo184
07.02.13,18:01
Pytali ste sa dotycnych ci suhlasia so zverejnenim ich cennikov? Predtym nez tak urobite ztiahnite laskavo ich cenniky z prilohy, a to okamzite. Kto Vam na to dal pravo rozsirovat ich cennik??? Nie ste drzi???

Tieto ceníky sú verejnosti dostupné na ich stránkach, keby boli blokované tak ich určite sem nedám. Ale beriem, stiahnem ich a budem pýtať súhlas. Ale myslím, že by sa to dalo napísať aj ináč a nie rozkazovať mi takto, že láskavo a okamžite. Ak sú to vaše cenníky rešpektujem ale ak nie tak ani vy nemáte pravo mi takto rozkazovať. Mohli ste mi napísať či mám súhlas.
A nedá mi nespomenúť, že napíšte si do google cenník stolárskych prác a najde Vám desiatky stránok s týmito cenníkami.
palo184
28.02.13,09:35
Od pána Moravčíka už súhlas mám, ak by ste ma chceli zase kritizovať. Ďakujem
palo184
28.02.13,09:51
Zo súhlasom pána Moravčíka pridávam ten cenník.http://www.stolarstvo-moravcik.sk/files/Cennik%20stolarskych%20prac.xls
palo184
28.02.13,09:54
palo184
25.04.13,11:25
Dobrý deň, hľadal som tu niečo podobné ale nenašiel som to, ak je to tu tak prepáčte a poprosím link, no ale ak nie tak by som chcel založiť túto tému, nakoľko som začinajúci podnikateľ a skúsenosti z cenotvorbou mám malé. A myslím, že podobným stolárom ako som ja by sa to hodilo. Poprosil by som ak sú nejaké stránky kde sú takéto cenníky ak by ste to tu pridali. Ja osobne som našiel iba dve stránky kde boli cenníky a to len jednoduché. Tie cenníky tu dám.
Ja by som potreboval viac niečo pre nábytkársku výrobu, ale aj opracovanie masívu a ceny s tým spojené budú úžitočné, a nie len pre mňa. Za príspevky vopred Ďakujem.
​Posúvam
Artur1311
04.11.17,15:02
máte viac tých cenníkov? Velmi by ma zaujímali lebo pri nacenovaní zakazníkom strávim spústu času a možno existuje aj jednoduchší spôsom.Ďakujem